Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość D@dik

Ładna amfibia z numerkiem z marynarki wojennej... gdybym w tym miesiącu tak nie zaszalał z wydatkami to bym wziął tą Amfibię beczkę

 

Edycja:

No i jak myślałem - poszło szybko...Ciekawe, czy się ktoś pochwali nią w spisie amfibii?

Z numeracją wojskową to była gratka...

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gotowy aparat do cyknięcia, ustawioną ostrość jak należy i krzyczę do teściowej "już", po czym ona wciska godzinę a ja mam jeszcze całe 2 sekundy na przyciśnięcie migawki. Ot i cala tajemnica :)

 

Kurcze, a moja teściowa daleko mieszka... a widać, że może się przydać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna, szkoda, że tarcza nie oryginalna. Takiej Streły dzielny naród radziecki nie wyprodukował, to współczesne dzieło.

 

Bzdura!!

Cyferblat jak i wskazówki są w pełni oryginalne. To zegarek z czasów ZSRR. Proszę nie pleść głupstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcza jest robiona współcześnie - sporo ich jest do kupienia nawet na ebay.

 

ps. przy okazji nie ma ktoś na zbyciu do sprzedania werku do takiego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Bzdura!!Cyferblat jak i wskazówki są w pełni oryginalne. To zegarek z czasów ZSRR. Proszę nie pleść głupstw.

 

Hansowi głupstwa zarzucać, trzeba mieć tupet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza z tej Strieły to współczesny wyrób. O ile w tym przypadku bez problemu można poznać że to nie oryginał, to w przypadku białej tarczy jest trudniej. Ta sama manufaktura tłucze jeszcze białe tarcze - są śnieżnobiałe, a oryginalne mają leciutki ocień kremowy - ja nazywam ten kolor "brudny biały"

Edytowane przez Karol Kłósek

CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza z tej Strieły to współczesny wyrób. O ile w tym przypadku bez problemu można poznać że to nie oryginał, to w przypadku białej tarczy jest trudniej. Ta sama manufaktura tłucze jeszcze białe tarcze - są śnieżnobiałe, a oryginalne mają leciutki ocień kremowy - ja nazywam ten kolor "brudny biały"

 

Sorry, zwracam honor. Faktycznie tarcza różni się od oryginału z epoki. Przy szybkim zerknięciu na foto w aukcji nie zauważyłem kilku szczegółów. Choć dziwne jest to, że ktoś wymienił tarczę na nowy produkt. Przecież tarcza w tym zegarku nawet gdyby była stara i zniszczona byłaby bardziej atrakcyjna od zamiennika - tym bardziej, że mamy tam oryginalne wskazówki i prawdziwy mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko w zależności od ceny końcowej, warto było by nabyć takową Strzałkę - choćby werk i koperta. Dobra baza do wykonania "oryginała". Ładnie się prezentuje nawet z tą współczesną tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się jeszcze nie podoba wskazówka godzinowa w tej strzałce jakaś taka kwadratowa na końcu, a zasadniczo strzałki miały te wskazówki zaostrzone, no ale może się czepiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Są dwie w cenie jednej Czajki medyczne dla chętnych

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że nie 666

 

Niech by było i 666, byle realne ... strasznie bym się ucieszył z takiego wzrostu wartości jednego z mych nadgarstkowych rosjan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.