Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że postę technologiczny w Sajuzie był ogromny! Może faktycznie nie doceniamy radzieckiej myśli technicznej :( ???


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/wo...1666433426.html

To jest ordynarny składak czy tylko mnie już wzrok zawodzi?

 

Wydaje mnie się ,że te WDW nie wychodziły jako takie hybrydy :) - masz rację, wszystkie skarby Watykanu w 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny - to tzw. zegarek obserwacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w dodatku składak z dwóch Sław - fatalnie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to składactwo przenajbezczelniejsze :lol: Zas co do Poljota - jedno z moich marzeń... na odleglejszą przyszłość ;)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he ale się obśmiałem zegarek YANKA kwarc z 1956 ;-)

 

próbowałem uświadomić sprzedawcę że to Czajka - oczywiście napisał że dobrze o tym wie że to Czajka nie Yajka :o dodatkowo na mój argument o latach produkcji usłyszałem a właściwie przeczytałem "chyba lepiej wiem co mam, na mechanizmie jest napisane 56"

 

 

http://allegro.pl/wostok-amfibia-lotnictwo-desantowe-automat-i1666433426.html

To jest ordynarny składak czy tylko mnie już wzrok zawodzi?

 

to oryginał, produkcja 1991-1993 - już bez napisu made in ussr, ale jeszcze przed 1993-94 gdy było napisane zdjełano w rossija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przyznaję, że nie wiedziałem o tym że Wostok robił takie hybrydy amfibii z komandirskimi... Dziwnie to wygląda, tarcza komandirska, wskazówki i dekiel od amfibii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku lat 90-tych fabryki składały wszystko co popadło bo magazyny były pełne części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem uświadomić sprzedawcę że to Czajka - oczywiście napisał że dobrze o tym wie że to Czajka nie Yajka :D dodatkowo na mój argument o latach produkcji usłyszałem a właściwie przeczytałem "chyba lepiej wiem co mam, na mechanizmie jest napisane 56"

 

 

 

 

to oryginał, produkcja 1991-1993 - już bez napisu made in ussr, ale jeszcze przed 1993-94 gdy było napisane zdjełano w rossija

przestrzegam wszystkich przed zakupami u tej Pani, kupiłem u niej dwa zegarki i okazały się zupełnym szrotem.

Skupuje, składa i opycha na alledrogo, potem same problemy. (dotyczy wostocka)

Edytowane przez S-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupię taki zegarek A-31681_6773732b.jpg na ebayu znalazłem za 1600zł

i co myślicie, czarna koperta nie będzie ładniejsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Mając na względzie aspekty praktyczne to lepiej mieć kopertę stalową szczotkowaną, bo jak poczernione PVD się porysuje, to problem jest z odnowieniem, a i rzuca się takie zarysowanie w oczy. Jednak niektórzy lubią czarne - bierz więc w kopercie w jakiej Ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jak nazywa się ten konkretny model? chciałbym poszukać go po sklepach internetowych, ale nie znam dokładnej nazwy :/

w opisie aukcji było napisane: AVIATOR 4 i cyferki z oznaczeniem mechanizmu :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

a wiecie jak nazywa się ten konkretny model? chciałbym poszukać go po sklepach internetowych, ale nie znam dokładnej nazwy :/

w opisie aukcji było napisane: AVIATOR 4 i cyferki z oznaczeniem mechanizmu :[

Wystarczy wpisać w googlach poljot aviator i te "cyferki" i na pewno coś namierzysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tych AVIATORów jest tyle że szukanie w ten sposób mija się z celem, wolał bym znać dokładne oznaczenie modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.