Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Oceanusy łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

Oj widzę że kolega ostro się wkręcił - to cieszy że ktoś jeszcze patrzy na precyzję i dopracowanie a nie na napis na tarczy :P Faktycznie ocki mają coś w sobie a i łatwość eksploatacji też jest sporym plusem.

Ostatnio nawet myślałem że czas wymienić moją 750 na innego ale na pewno musiał bym "troszkę" dopłacać do nowego a kiermana pusta :angry: Myślę jednak że z czasem tak to nastąpi bo chęć po-obcowania z kolejnym jest ciężka do opanowania :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt niedostępności Oceanusów w Europie to niekoniecznie wada. Zapewnia poczucie unikalności po zakupie, i prawie gwarantuje że sąsiad nie będzie miał takiego zegarka. A trudności zakupu nie ma co demonizować. Zakup internetowy jak każdy inny, tyle że się cło na poczcie płaci. Brakuje tylko faktycznie możliwości przymierzenia przed zakupem, ale jako że coraz więcej ludzi kupuje te zegarki, to na pewno się znajdzie w pobliżu jakaś dobra dusza z forum która da pomacać.

 

I całe szczęście, że nie ma ich w Europie w sieci sprzedaży... tak jak kolega wyżej pisze - istnieje internet :)

Co do przymiarki to w Bydgoszczy są T1000, P500 i T600... mnie coraz bardziej wkręca na Mantę więc kto wie - może w tym roku się uda ;)


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ocki co macie z białą tarczą też mi się bardzo podobają. Długo się zastanawiałem czy wziąć właśnie ten konkretny model czy też jakiś z ciemną tarczą, ale wygrał aspekt praktyczny lepszej widoczności wskazówek o zmierzchu. No i na razie nie jestem jeszcze na etapie uzasadnienia sobie posiadania więcej niż jednego zegarka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę T1000 wiedzie prym, reszta mniej popularna... choć dla mnie każdy ocek to cudo : >.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsc0023ji.jpg

ładne są po prostu.....

Edytowane przez quub

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wraQ napisał, że T1000, T600 oraz T500 są w Bydgoszczy.

Chyba, że coś źle rozumiem.

Pozwolę sobie zapytać szanownego kolegę wraQ, gdzie są do kupienia w Bydgoszczy?

Jakie ceny?

Jeśli mogę to proszę o więcej informacji.

Daleko nie mam więc zaraz ruszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wraQ napisał, że T1000, T600 oraz T500 są w Bydgoszczy.

Chyba, że coś źle rozumiem.

Pozwolę sobie zapytać szanownego kolegę wraQ, gdzie są do kupienia w Bydgoszczy?

Jakie ceny?

Jeśli mogę to proszę o więcej informacji.

Daleko nie mam więc zaraz ruszam.

 

No ja mam T1000 i P500, a kolega Jacek ma T600... nie pisałem, że są do kupienia - tylko do obejrzenia ;)

Choć jeśli zdecyduje się kupić Mantę to jednego z tych dwóch na pewno sprzedam...


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konferencji w Pekinie Casio zaprezentowało ponownie nadchodzące modele zegarków, w tym OCW-S2050PS, o którym już wcześniej napomknąłem w kontekście BaselWorld 2012. Teraz mamy już coś co wygląda na oficjalny wizerunek tego modelu:

 

Img340784703.jpg

 

Ta limitowana edycja w ilości 200 sztuk powinna pojawić się już w czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo sympatycznie.

Osobiście zmieniłbym tylko kolor tła daty na czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nic bym nie zmieniał :lol: jest niesamowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie wskazówki nieco sie nie widzą , wole takie jak w T1000 ,albo choć jak w modelu s2000p , tu wszystko takie delikatne a wskazówki grubasy :P

szkoda że taka mała limitacja bo szansa zerowa żeby ktoś go ściągnął do polski :angry:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pewnie cena będzie kosmiczna :rolleyes:

 

ja się już nie modę doczekać mojego P100 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowana cena to 262500 jenów, czyli jakieś 10,5 tysiąca złotych. Plus 23% VAT. ;)

Aż nie chce się wierzyć że to nadal Casio. Z drugiej strony najwyższy model G-shocka jest jeszcze droższy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konferencji w Pekinie Casio zaprezentowało ponownie nadchodzące modele zegarków, w tym OCW-S2050PS, o którym już wcześniej napomknąłem w kontekście BaselWorld 2012. Teraz mamy już coś co wygląda na oficjalny wizerunek tego modelu:

 

Img340784703.jpg

 

Ta limitowana edycja w ilości 200 sztuk powinna pojawić się już w czerwcu.

 

 

Czad! Zwłaszcza te błękitne małe tarcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć czy tarczki są błękitne czy nie, bo są z masy perłowej i na dodatek za niebieskawym szkłem szafirowym, więc pewnie w zależności od kąta patrzenia kolor się zmienia. Por. np zdjęcia poniżej.

 

006l.jpg

003l.jpg

 

Reszta zdjęć z BaselWorld 2012 jest tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale skoro logo oceanus i ramka daty są niebieskie, to zapewne ten błękit też nie jest zbytnio przekłamany. chociaż tak jak mówisz, zapewne zmienia się znacznie w zależności od kąta patrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EPPL

Sugerowana cena to 262500 jenów, czyli jakieś 10,5 tysiąca złotych. Plus 23% VAT. ;)

Aż nie chce się wierzyć że to nadal Casio. Z drugiej strony najwyższy model G-shocka jest jeszcze droższy...

 

Któren G-shock taki drogi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej kolega się pomylił i nie ma tak drogiego g-shocka. No chyba, że o czymś nie wiemy. :)

 

Edit: faktycznie, zapomniałem o mrg-8100g

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EPPL

Może przez ten złoty ring taki drogi :D

 

MR-G-gold-ring.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena wzięta z powietrza,z pewnością znajdą sie narkomani,którzy kupią kilka szt tego modelu..Przecież to tylko casio ,firma ,której specjalnością są dobre,ale tanie zegarki,linia oceanus powinna się zatrzymać na poziomie 3000zł jako najniższa z linii zegarków Hq.Później jest atessa,seiko brightz i inne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

To samo mozna napisac o "szfajcarskich" zegarkach :D

Chesz to kupisz :)

 

Poza tym piszac takie dyrdymaly nie masz zielonego pojecia o lini MR-G :)

No ale to nie temat o G tylko o Ockach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mozna napisac o "szfajcarskich" zegarkach :D

Chesz to kupisz :)

 

Poza tym piszac takie dyrdymaly nie masz zielonego pojecia o lini MR-G :)

No ale to nie temat o G tylko o Ockach.

 

 

Widzę ,ze nie masz pojęcia o marketingu.Zrozum chłopaku,że żeby winszować sobie takie kwoty za zegarki trzeba mieć brend adekwatny do ich wysokości.Trzeźwo patrzę na sprawę ot co..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.