Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Oceanusy łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny jest ten nowy Oceanus z GPS.

Jedyne co mnie zastanawia, to jego rozmiar, a zwłaszcza grubość - chciałbym na żywo go obejrzeć :)

Ten model jest zdecydowanie większy od swoich braci.

 

Cena około 1900$ wydaje się być ciekawa (gdyby tyle ten zegarek kosztował już u nas bez VAT i cła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

jak to jest z tym GPS? on wskazuje tylko prawidlowa godzine czy pozycje takze?? na to przynajmniej wskazuje napis na tarczy

 

edit:

ok znalazlem...synchronizuje tylko czas

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby GPS w oceanusie pokazywał pozycję  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli trochę pobawić się kolorem a tak to trochę mało czytelnie się zrobiło , choć zobaczymy jak bedą wyglądać real foto

Wiadomo kiedy premiera

 

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Chciałbym ostrzec Was przed zakupami Oceanusów w LuxTime - bardzo naciągają klientów.

To było całkiem niedawno, może z 2 tygodnie temu.

Szukając do kupienia Casio Oceanus natknąłem się właśnie na ten sklep.

Na ich stronie internetowej były pokazane Oceanusy, które mnie interesowały wraz z cenami i tak:

T2500B - 4000 zł

T1010B - 4360 zł

T1000B - 5160 zł

Napisałem do nich e-mail z pytaniem czy mają na stanie te zegarki i o ile mogą opuścić z ceny.

Dostałem szybką odpowiedź, że ceny są sztywne, a tych zegarków nie ma w sklepie ani u dytrybutora.

Postanowiłem do nich zadzwonić, aby dowiedzieć się ile czasu musiałbym czekać na ich sprowadzenie z Japonii przez ich sklep - chciałem kupić jeszcze przed Świętami.

Wyjaśniono mi, że jak tylko zegarki będą osiągalne to mi dadzą znać.

I tu wielkie zaskoczenie. Od naszej rozmowy nie minęło nawet 2 minut (mam na to świadka, akurat kolega był u mnie w pokoju), internet miałem włączony i akurat byłem na stronie Oceanusów w tym właśnie sklepie - dla mnie było to coś wrednego - w jednej chwili ceny Oceanusów skoczyły do góry i tak:

T2500B -  z 4000 na 4360 zł

T1010B -  z 4360 na ok. 4900 zł

T1000B -  z 5160 zł na 6099 zł.

Zresztą wejdźcie na stronę LuxTime - teraz są te ostateczne ceny podane.

Zrozumiałbym, gdyby okazało się, że dystrybutor ma te zegarki u siebie, ale on miał ich nie mieć. Sklep też zegarków nie miał. To pytam - dlaczego nagle cena ich wzrosła?

Myśleli, że znaleźli naiwnego, który im tak przepłacone zegarki zakupi?

Pozdrawiam

Marc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic zdrożnego... Mamy wolny rynek, sklep może dowolnie ustalać ceny, a klienci nie mają przecież obowiązku u niego kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Chciałbym ostrzec Was przed zakupami Oceanusów w LuxTime - bardzo naciągają klientów.

To było całkiem niedawno, może z 2 tygodnie temu.

Szukając do kupienia Casio Oceanus natknąłem się właśnie na ten sklep.

Na ich stronie internetowej były pokazane Oceanusy, które mnie interesowały wraz z cenami i tak:

T2500B - 4000 zł

T1010B - 4360 zł

T1000B - 5160 zł

Napisałem do nich e-mail z pytaniem czy mają na stanie te zegarki i o ile mogą opuścić z ceny.

Dostałem szybką odpowiedź, że ceny są sztywne, a tych zegarków nie ma w sklepie ani u dytrybutora.

Postanowiłem do nich zadzwonić, aby dowiedzieć się ile czasu musiałbym czekać na ich sprowadzenie z Japonii przez ich sklep - chciałem kupić jeszcze przed Świętami.

Wyjaśniono mi, że jak tylko zegarki będą osiągalne to mi dadzą znać.

I tu wielkie zaskoczenie. Od naszej rozmowy nie minęło nawet 2 minut (mam na to świadka, akurat kolega był u mnie w pokoju), internet miałem włączony i akurat byłem na stronie Oceanusów w tym właśnie sklepie - dla mnie było to coś wrednego - w jednej chwili ceny Oceanusów skoczyły do góry i tak:

T2500B -  z 4000 na 4360 zł

T1010B -  z 4360 na ok. 4900 zł

T1000B -  z 5160 zł na 6099 zł.

Zresztą wejdźcie na stronę LuxTime - teraz są te ostateczne ceny podane.

Zrozumiałbym, gdyby okazało się, że dystrybutor ma te zegarki u siebie, ale on miał ich nie mieć. Sklep też zegarków nie miał. To pytam - dlaczego nagle cena ich wzrosła?

Myśleli, że znaleźli naiwnego, który im tak przepłacone zegarki zakupi?

Pozdrawiam

Marc

 

 

Ceny na pierwszy rzut oka bez sprawdzania są z d**y wzięte :unsure:

Wszystkie te modele da sie ściągnąć w okolicach 3 k pln...nie chce mi się sprawdzać dokładnie, bo te z B - czyli na czarnym tytanie są zwykle ciut droższe, ale w tym roku w jasnym tytanie T2500C ściągałem w okolicach 2600 plm i to w pierwszych dniach od premiery :lol:


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ceny ustalali chyba mniej więcej tak

Heniu wejś no coś wpisz i ten zamyka oczy i ciach 4 razy w klawe  :P 

Najlepsze że Manta na tej stronie jest tansza o zwykłego ocka T1000

No ale to standard jak zjechać z Polaka

 

Na tej stronie widze więcej perełek

http://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-GRAND-SEIKO-SPRING-DRIVE-TITANIUM-DIVER-SBGA031G/5512

Normalnie ze dwa by się pewnie za tyle kupiło ;) Tu Henio poszedł grubo

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany dobrze wspominam zakupy na LuxTime. Kupiłem zegar (G-Shock) w dobrej cenie (trochę nawet wytargowałem), szybko przyszedł i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy już tak mają że uwielbiają sobie ponarzekać na drożyznę heh. Zamiast sarkać założyłby jeden z drugim sklep i sprzedawał towar w atrakcyjnych cenach...  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic zdrożnego... Mamy wolny rynek, sklep może dowolnie ustalać ceny, a klienci nie mają przecież obowiązku u niego kupować.

Zgadzam się z Tobą w 100%.

Jednakże, skoro powiedzieli, że u nich tego zegarka nie ma w tej chwili w magazynie, dodatkowo ich dystrybutor też go nie ma u siebie - a w parę minut później ceny podnoszą w górę - to o czym to świadczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym że nie maja za grosz rozumu. Mają potencjalnego klienta na którym mogą zarobić bardzo ładna marżę, to zamiast mu sprowadzić zegarek, to robią jakieś przedziwne kombinacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym że nie maja za grosz rozumu. Mają potencjalnego klienta na którym mogą zarobić bardzo ładna marżę, to zamiast mu sprowadzić zegarek, to robią jakieś przedziwne kombinacje.

I by zarobili, gdyby ceny nie podnieśli - te 5160,00 PLN wtedy bym im dał na 100%.

Teraz gdy wiem dużo więcej na temat kupowania zegarków w Japonii - nawet 4000 PLN nie dam. A Oceanusa na pewno sobie kupię.

Edytowane przez Marc_42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Chciałbym ostrzec Was przed zakupami Oceanusów w LuxTime - bardzo naciągają klientów.

 

Oceanusy kupuje się w Japonii. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceanusy kupuje się w Japonii. ;)

Wiem, że najlepiej kupić w Japonii.

Czy może już kupowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak Oceanus ma alarm (wiem, że nie wszystkie mają) - to on jest elektroniczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez elektroniczny? Wszystkie modele oceanusa z ostatnich lat to zegarki kwarcowe zasilane przez solar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle zadałem pytanie - chodzi o alarm w Oceanusach - jaki dźwięk (chodzi o tony) wydobywa sie z niego podczas uruchomienia budzika (alarmu). Czy to jest podobne jak w innych Casio?

Edytowane przez Marc_42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma...taki pi pi przez 10 sekund - chyba tak samo jak w g-shocku. Już nie pamiętam dokładnie bo obecnie nie mam nic z alarmem a jak miałem to używałem tylko na początku do zabawy.


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiałem, próbowałem, ale nie  był w stanie mnie obudzić. Czasami  nawet nie wiedziałem, że dzwonił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz kiepsko, ja z tym nie mam problemu.

Zresztą jestem bardzo uczulony na jakość dźwieku zwłaszcza ze sprzętu Hi-Fi - dlatego mam wszystko Marantz'a.

Edytowane przez Marc_42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.