Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego widzieli 🤔🤔🤔 DW-H5600MB-1ER

lllll.png

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Takiego widzieli 🤔🤔🤔 DW-H5600MB-1ER

Nawet takiego mam 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już o nowościach rozmawiamy, to w drodze są dwie nowe kostki żeliwne z serii nazwanej Multi Color Gradation: srebrna GMW-B5000PC-1 oraz czarna GMW-B5000BPC-1. Jak widać, Casio specjalnie się nie napracowało przy tym projekcie, to trochę dwa odgrzewane kotlety, bo właściwie od odpowiadających im wersjom odpowiednio GMW-B5000D-1 oraz GMW-B5000GD-1 różnią się tylko lusterkowo-tęczową ramką na szkiełku. Będą również dwie nowe wersje metalowego Casioak'a GM-B2100 - na pierwszym zdjęciu. Więcej szczegółów na G-Central.

 

 

Nowe kostki GMW-B5000.jpg

 

 

GMW-B5000PC-1.jpg

 

 

GMW-B5000BPC-1.jpg

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Mudmaster ma być, a tu taka cisza? Czy było, ale nie zauważyłem? :P

https://www.watchdavid.com/casio-g-shock-mudmaster-gwg-b1000-1aer-gwg-b1000-1a4er-gwg-b1000-3aer-review/

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

🤗🤗🤗

IMG_20230930_083557.jpg

 

Wygląda świetnie 🙂 I wreszcie ma na wyświetlaczu info o synchronizacji:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, jak ktoś lubi taki klimat :)

 

spacer.png


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Sol napisał(-a):

Fajne, jak ktoś lubi taki klimat :)

 

spacer.png

A ja cenowo 🤔🤔🤔 ok już wiem trochę drogo 😁😁😁

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sol napisał(-a):

Fajne, jak ktoś lubi taki klimat :)

 

 

 

Bardzo przyjemne, robiłem prezentację kilka tygodni temu złotego i czarnego, bo srebrny wówczas nie był dostępny. Niestety cenowo jednak jest dość konkretnie jak na tak prosty zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pogrzebać przy rowerach 

Sorry miało być w dziale casio do kwadratu 🙂

20231012_165842.jpg

Edytowane przez Artur74
Nie ten dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba muszą iść tą drogą, wydaje mi się, że rynek na zegarki elektroniczne z technologią cyfrową rodem z lat 80-ych i 90-ych się powoli kurczy, dużo pomogło pójście drogą modową i kolorków, ale to się będzie kończyć i albo pójdą tą drogą albo zjedzą ich Apple Watche, Garminy, Corosy, Sunnto i inne chińczyki.

Na grupkach G-Shockowych na fb też widziałem sporo osób narzekających na wypusty Casio z funkcjami smart bo Garmin w tym okazał się dla nich lepszy i wystarczająco wytrzymały. Adapt or Die!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że Casio idzie w stronę Garmina bo to akurat dobre i potrzebne ale o to jak te nowe zegarki Casio wygladąja. Ten wygląda ohydnie . Dobrze, że kupiłem Instincta Solar i odpocznę sobie od Gshockow.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że na żywo będzie się prezentował dużo lepiej 🙂 Ale idą te zegarki w stronę takich ciosanych tworów 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłoby to rozwinięcie linii GBD (master of GBD?!) to OK. Jako rozwinięcie Rangemana - czytelnego zegarka przygodowego, to ja podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2023 o 06:31, Admof napisał(-a):

albo pójdą tą drogą albo zjedzą ich Apple Watche, Garminy, Corosy, Sunnto i inne chińczyki.

No ale to by było jedzenie odchodów no może poza Apple - bo już dano je zjadły ;) Porównaj sobie technologicznie Casio z Garminem albo Sunnto... Casio w zestawieniu z tymi dwoma to żadna konkurencja, słaby wygląd, słabe moduły kiepskie wyświetlacze, kiepskie możliwości i zdecydowanie wyższa cena.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Galaxy Watch pierwszej generacji (z 2018r) i w pełni się zgadzam - Casio nawet nie ma startu. Mamy 2023 rok, a Casio jest 100 lat za murzynami, ba - jakimi murzynami, za dinozaurami (! hehe) w porównaniu z modelem z 2018 roku, a gdzie tam porównywać go do współczesnych modeli...:-] Lata świetlne, pytanie czy w ogóle do nadrobienia - zaczynam wątpić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.