Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może zna sklep optykaworld.pl???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzałem kotleta. Szukam jakiegoś info o okularach Eschenbach warte to 300zł? U mnie w firmie zwracają za okulary. Muszę je tylko kupić w jednym wybranym sklepie, a tam wybór marny max 400zł

 

Wysłane z Lumia 920

Masz jakiś konkretny upatrzony model ?? Jeśli tak to podrzuć link lub numer referencyjny modelu.Handluję Eschenbachem od wielu lat więc jakieś tam pojęcie mam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś konkretny upatrzony model ?? Jeśli tak to podrzuć link lub numer referencyjny modelu.Handluję Eschenbachem od wielu lat więc jakieś tam pojęcie mam .

Kurczę nie znam modelu, a w sieci mnie mogę znaleźć żadnego katalogu. Jest jakaś strona z dostępnymi modelami?


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drake a Polo ralpha również? moje ulubione uległy dewastacji i szukam takich samych :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poglądać produkty krajowej firmy Liw Lewiant 

ramki sa na prawdę niesamowite , mam kolege optyka to pokazał mi kilka modeli i optycznych i przeciwsłonecznych

b.mnie zaskoczyła jakość wykonania desing itp. juz wiem ,że moje nastepne oprawki beda tej firmy

B.ciekawy model np przeciw słonacznych z polaryzacją który mi np przypasował to JM2392 col.369/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, jakiś sprawdzony sklep internetowy z okularami przeciwsłonecznymi RayBan możecie podać? Pełno tego w sieci, ale często to podróbki. :(

 

Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie Cię konkretnie modele interesują, albo jaki styl okularów preferujesz? Musze się w końcu wziąć za siebie i zaczać sprzedawać okulary w których chodze do rzadkości, albo i w ogóle. Toche mi się tego już nazbierało. Podobnie Sprawa się ma z Oakleyami, ale tych mi się będzie szkoda pozbywać, nawet tych których nie nosze. Mam sentyment do tej marki, bardzo lubię i cenie tego producenta. Ostatnio natomiast chodze w okularach Maui Jim, są naprawde świetne i jest w czym przebierać, dużo okularów w kolejcji MJ ma odpowiadający mi design oraz styl, a do tego są bardzo wygodne i świetne jakościowo. Naprawde polecam.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę o metalowych oprawkach, ciemnych szkłach (raczej nie brąz), wielkość szkieł średnia. Chyba, że w końcu się przekonam do dużych i jakieś aviatory sprawdzę, ale kształt mojej głowy raczej je wyklucza. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwe się wieczorkiem na pw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze temat o okularach to może zapytam,

potrzebuję okularów przeciwsłonecznych dla dzieci, konkretnie dla moich dwóch dziewczynek.

Te co maja juz sie powycierały.

Okulary musza być z filtrami, chodzi o ochronę oczu a nie żeby tylko były fajne.

Czy są jakieś firmy , które robią ciekawe dziecięce okulary,

ja bazuję na moim mieście, gdzie wybór dziecięcych w miarę porządnych okularów jest co najmniej znikomy,

w sieci boję się czegokolwiek szukać, bo ten temat jest mi obcy i mogę się nieźle naciąć.

Będę niedługo we Wrocławiu, ale nie wiem czego szukać, kieruję sie dotychczas kompetencją sprzedawców

nie mając pojęcia czy ona w ogóle jest :).

Może ktoś naświetli temacik odnośnie okularów dla dzieci.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jednak ktoś dysponował namiarami na sprawdzony sklep z Ray Banami to proszę o sygnał - przymierzam się do zakupu Clubmasterów i szukam pewnego źródła poza salonami optycznymi. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego typu okularów jak Clubmastery, to bardziej bym Ci polecał coś z oferty Persola. Przeglądnij sobie, uważam, że naprawde warto.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - znam Persole, obecnie waham się pomiędzy nimi, a RB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, jakiś sprawdzony sklep internetowy z okularami przeciwsłonecznymi RayBan możecie podać? Pełno tego w sieci, ale często to podróbki. :(

 

Z góry dziękuję!

 

Na allegro poszukaj jakiegoś sklepu.

Aukcje z podróbkami (nie wiem w jakim zakresie), są usuwane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego lukaszr napewno mogę ci polecić okulary przeciwsłoneczne dla dzieci firmy Solano , to polska firma , która od kilku lat regularnie poprawia jakość i design . Okulary dla dzieciaków sa bardzo estetyczne , kolorowe i co ważne przy takim kliencie wykonane z bardzo wytrzymałego i elastycznego acetatu . Wszystkie modele mają polaryzację . Ceny w zależności od marży w danym punkcie ale myślę że powinny sie zawierać w przedziale 120-150 pln.

 

http://solano-sunglasses.com/index.php?p=2&fc=JUNIOR&fs=JUNIOR&n=0

 

inne propozycje

 

http://opmatic.com.pl/barbie-okulary-słoneczne

 

http://opmatic.com.pl/fisher-price-okulary-słoneczne

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro poszukaj jakiegoś sklepu.

Aukcje z podróbkami (nie wiem w jakim zakresie), są usuwane.

Akurat na allegro uważałbym z kupowaniem okularów - nikt nie weryfikuje oryginalności produktów i podróbek jest multum.

 

Napewno mogę ci polecić okulary przeciwsłoneczne dla dzieci firmy Solano (...)

Dzięki Drake za propozycje okularów dziecięcych - gdy będę miał dzieci to z pewnością rozważę taki zakup ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na allegro uważałbym z kupowaniem okularów - nikt nie weryfikuje oryginalności produktów i podróbek jest multum.

 

Dzięki Drake za propozycje okularów dziecięcych - gdy będę miał dzieci to z pewnością rozważę taki zakup ;)

sorry ,coś się popi.....o przy cytacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zakupiłem http://www.eschenbacheyewear.de/joomla/index.php/en/humphreyssonnenbrille/hu-s6/hu-s6-c2 mam nadzieję, że jakościowo dadzą radę

 

Wysłane z Lumia 920


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w ogóle co się wahać między RayBananami a Persolami. Persole mają lepszą stylistykę, większy wybór szerokości ramek, ciekawsze rozwiązania(kultowy model 714), są solidniejsze(zawiasy są pancerne), szkła są lepsze optycznie i ogólnie sa o wiele bardziej eleganckie, a przy tym nie potrzebują chamskiego białego napisu, by ludzie widzieli, że reprezentują sobą jakość. RayBany i logo Apple są obecnie chyba najbardziej "lanserskimi" markami. Apple uwielbiam odkąd kupiłem 2 miechy temu Mac'a Pro z Retiną, natomiast RayBan nie jest wart tej ceny. Płacisz za logo, a w przypadku Persol płacisz za jakość i stylistykę oraz ogromny wybór.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo byłem zdecydowany na Clubmastery, teraz coraz bardziej skłaniam się ku Persolom 649. Mam już jedne RB więc może faktycznie spróbuję nowej marki. Przymierzę i zdecyduję. Dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy ja np. bym się nie zastanawiał i brał Persole, osobiście RayBany mi się już przejadły, dosłownie na każdym kroku widzę te okulary na czyimś nosie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy okulary z tej półki można kupić z soczewkami korekcyjnymi? Widzę, że to Persole to 300$, więc tanio nie jest. Albo inaczej, czy w ogóle da się kupić okulary przeciwsłoneczne z korekcją (niesportowe)?

Edytowane przez sirkozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić wybrane ramki Persola z soczewkami bez korekcji czyli tzw. "zerówki"(kosztują między 100-200usd na ebay) i zgłosić się do dobrego zakładu optycznego(najlepiej ktoś po Polibudzie) z receptą od okulisty ;)

Moja mama ma takie już 3 pary(ostatnimi laty szybko pogarsza się jej wzrok), co prawda, nie Persol, ale Givenchy, Armani i Prada, więc domyślam się, że skoro optyk poradził sobie z bardziej fantazyjnymi kształtami, to poradzi sobie również z Persolami ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.