Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep jest wiarygodny, ale jak za ten model to bardzo drogo... W stacjonarnym optyku widziałem je za 550.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie Aviatory maja szklane soczewki . Masz jakieś racjonalne przesłanki za kupnem tytanowych oprawek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie Aviatory maja szklane soczewki . Masz jakieś racjonalne przesłanki za kupnem tytanowych oprawek ??

Nie mam.

Wybrałem ten model gdyż soczewki spełniają moje wymagania tzn. są w kolorze szarym, są gradalne i mają polaryzację. I muszą być szklane -nie wiem czy w tym modelu są szklane.

Oprawki tytanowe dla mnie to drugorzędna sprawa.

 

Odradzasz tytan ?

Edytowane przez arturzbsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam.

Wybrałem ten model gdyż soczewki spełniają moje wymagania tzn. są w kolorze szarym, są gradalne i mają polaryzację. I muszą być szklane -nie wiem czy w tym modelu są szklane.

Oprawki tytanowe dla mnie to drugorzędna sprawa.

 

Odradzasz tytan ?

Absolutnie nie , to super materiał , nadający się dla osób uczulonych na metale , jest hipoalergiczny , minusem jest wyższa cena . Jeśli nie musisz mieć tytanu a chcesz troszkę przyoszczedzic to model RB 3025 ma identyczny kształt tylko rama jest stalowa przez co okulary są tańsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie jakieś budżetowe (max 150zł) modele okularów podobnych do RB 4151 lub Persol 2976? Okulary przeciwsłoneczne, mile widziana polaryzacja. Wrzucę fotki jednych jak i drugich żeby był "wzór":

 

11-110120-0131-01_a2.jpg

 

SG16584_0.jpg


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie , to super materiał , nadający się dla osób uczulonych na metale , jest hipoalergiczny , minusem jest wyższa cena . Jeśli nie musisz mieć tytanu a chcesz troszkę przyoszczedzic to model RB 3025 ma identyczny kształt tylko rama jest stalowa przez co okulary są tańsze .

Jasne.

Tylko, że w RB 3025 nie mogę znaleźć odpowiednich soczewek tzn. szkło, kolor gray, gradalne i polaryzacja.

 

A czy te tytanowe mają soczewki szklane ??

 

http://www.4eyes.pl/pl/p/Ray-Ban-Aviator-Titanium-RB8041-086M3/268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne.

Tylko, że w RB 3025 nie mogę znaleźć odpowiednich soczewek tzn. szkło, kolor gray, gradalne i polaryzacja.

 

A czy te tytanowe mają soczewki szklane ??

 

http://www.4eyes.pl/pl/p/Ray-Ban-Aviator-Titanium-RB8041-086M3/268

Nie mam dzisiaj dostępu do strony dealerskiej wiec nie odpowiem ci na 100% , jutro sprawdzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dzisiaj dostępu do strony dealerskiej wiec nie odpowiem ci na 100% , jutro sprawdzę .

Będę wdzięczny :rolleyes: . Chciałbym jutro rano zamówić, aby dotarły przed długim weekendem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny :rolleyes: . Chciałbym jutro rano zamówić, aby dotarły przed długim weekendem.

odpowiedź od producenta , firmy Luxottica , wszystkie soczewki w modelu RB 8041 są szklane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie, proszę. Chcę zamówić Ray Bany w tym sklepie:

 

 

Za kasę powyżej 500zł, Persol zjada Ray-Bany jakością antyrefleksyjnych szkieł i solidnością ramek + brakiem tandetnego napisu/logo.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź od producenta , firmy Luxottica , wszystkie soczewki w modelu RB 8041 są szklane.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam ofertę :) Jeśli ktoś miałby jakieś fajne okulary przeciwsłoneczne do 250zł ( najlepiej z polaryzacją ) to proszę o kontakt na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka markowych okularów to warto zahaczyć o sklepy TK MAXX, można tam często znaleźć świetne marki, w atrakcyjnych cenach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w TK Maxxie szukam od jakiegoś czasu i są niby Polaroidy z polaryzacją za 70zł ale niestety nie w moim typie... Lepsze Oakleye są ale za 350zł co wychodzi za mój budżet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam dla zony ray banow, dokladnie ten model co w linkach, jednak cena wydaje sie chyba duzo za niska wiec pewnie to podrobki?

 

http://allegro.pl/ray-ban-aviator-3025-blue-niebieskie-i4188303417.html

 

http://allegro.pl/ray-ban-3025-nowe-zloto-niebieskie-lustrzanki-i4194252679.html

 

Moze macie jakis sprawdzony sklep w necie z fajna cena za ten model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są podróbki.

 

Lepiej pójść do salonu i przymierzyć - ceny są często niższe niż w sklepach internetowych i nie ma ryzyka... Ten model powinien kosztować około 450 zł, w okolicach 350 zł można znaleźć na wyprzedażach.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W vision express leza za 599 :( a kupowal ktos ray bany na popularnej u nas stronce z zegarkami dutyfreeisland? z zielonymi szkielkami maja po 90 dolkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są podróbki.

 

Lepiej pójść do salonu i przymierzyć - ceny są często niższe niż w sklepach internetowych i nie ma ryzyka... Ten model powinien kosztować około 450 zł, w okolicach 350 zł można znaleźć na wyprzedażach.

Po tych zdjęciach z aukcji, można poznać, że to podróby ?

 

http://allegro.pl/ray-ban-aviator-3025-blue-niebieskie-i4188303417.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po tych zdjęciach z aukcji, można poznać, że to podróby ?

 

http://allegro.pl/ray-ban-aviator-3025-blue-niebieskie-i4188303417.html

Po tych 2 zdjęciach ja nie jestem w stanie w 100% wydać wyrok że to podróbka . W ogłoszeniu sprzedający pisze że są polaryzacyjne a to na 100% nieprawda . Polaryzacyjny RB ma na szkle napis Ray ban P . Cena natomiast świadczy ze mogą to być podróbki ewentualnie trafiły na nasz rynek w nielegalny sposób , inaczej nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć ze ktoś sprzedaje je ( zapewne z zyskiem) sporo poniżej hurtowej ceny netto obowiązującej w naszym kraju .

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych zdjęciach z aukcji, można poznać, że to podróby ?

 

http://allegro.pl/ray-ban-aviator-3025-blue-niebieskie-i4188303417.html

 

Witam

Logo "RB" powinno być chyba na równi z połączeniem frontu i zauszników a nie poniżej. Na tym filmiku jest o tym mowa.

Ja mam natomiast pytanie o aukcje tego allegrowicza - co myślicie? Na pierwszy rzut oka to ciężko się do czego przyczepić, oprócz ceny oczywiście. Czy w ogóle jakieś nowe Ray-Bany Aviatory z allegro w cenie <300pln mają szanse być oryginalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma absolutnie żadnych szans na Aviatory w cenie znacznie poniżej 100 euro - po 99,00 euro są na Kanarach

U nas w Polsce regularna cena ok 500 zł, najtaniej są w Fielmannie po 395, z polaryzacją natomiast absolutne min 125 euro, w Polsce ok 650zł.

Wszystko co poniżej to znakomite, ale jednak podróbki - dostępne na chińskich portalach za kilkanaście USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, a co powiecie o tym http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/gg-groupon-goods-global-gmb-h-1078-8574/37693893 . Wiem, że nie są to jakieś cuda, ale czy jako okulary za 50 pln mogą być?

 

edit:  Po wpisaniu na allegro nazwy okularów, pojawia się pełno modeli po 30 pln i taniej, także powyższa promocja raczej nie ma sensu :). Zresztą ostatnio na gruponie coraz więcej jest takich "promocji"..

 A powiedzcie mi, co to za wynalazek, okulary VANS dostępne w skateshopach?

Edytowane przez lotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.