Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

8 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Przesyłka zapakowana na glucho. 

Nie gadaj z nami tylko shargiem ;)

Stawiam na "fakap" przy pakowaniu :)

 

A do mnie leci taka chińszczyna - kliknąłem klasyczną czarną, ale teraz żałuję, bo zielona chyba wygląda ciekawiej:

H4ab572413e3d4d23a6dfa79dc76697da4.jpg

 

H626ede029bd14e7aac8d15fd629128b01.jpg


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, porcelanowy napisał(-a):

Powitoł

Nie gadaj z nami tylko shargiem ;)

Stawiam na "fakap" przy pakowaniu :)

 

A do mnie leci taka chińszczyna - kliknąłem klasyczną czarną, ale teraz żałuję, bo zielona chyba wygląda ciekawiej:

H4ab572413e3d4d23a6dfa79dc76697da4.jpg

 

H626ede029bd14e7aac8d15fd629128b01.jpg

Trzeba było kliknąć obie, to bym jedną od Ciebie odkupił 😁


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Mam namiar na BM940 na którą od dawna ostrzę zęby więc Ognistego Tygrysa pewnie poEDCuję przez chwilę, opiszę na knives.pl i wystawię na bazar :)

Niechętnie trochę przyznam, że mniej więcej od kupna Bugouta nic ciekawego na "zachodzie" nie widzę, a jak coś mi wpadnie w oko to zwykle na aliexpress :D


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem wyjaśniony. Nóż dziś wychodzi do mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, loco50 napisał(-a):

Problem wyjaśniony. Nóż dziś wychodzi do mnie. 

a coś więcej ?

 

2 godziny temu, porcelanowy napisał(-a):

Powitoł

Mam namiar na BM940 na którą od dawna ostrzę zęby więc Ognistego Tygrysa pewnie poEDCuję przez chwilę, opiszę na knives.pl i wystawię na bazar :)

Niechętnie trochę przyznam, że mniej więcej od kupna Bugouta nic ciekawego na "zachodzie" nie widzę, a jak coś mi wpadnie w oko to zwykle na aliexpress :D

940 jest przereklamowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonił Pan z Sharga i powiedział, że ten akurat nóż przychodzi od producenta w odcinkach tzn pudełko oddzielnie a nóż oddzielnie. Pan Magazynier nie wiedział o tym i wrzucił do przesyłki tylko pudełko a nóż został. Przynajmniej taka jest oficjalna wersja. 

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, porcelanowy napisał(-a):

Powitoł

Mam namiar na BM940 na którą od dawna ostrzę zęby więc Ognistego Tygrysa pewnie poEDCuję przez chwilę, opiszę na knives.pl i wystawię na bazar :)

Niechętnie trochę przyznam, że mniej więcej od kupna Bugouta nic ciekawego na "zachodzie" nie widzę, a jak coś mi wpadnie w oko to zwykle na aliexpress :D

Ostatnio nie mogę się zdecydować, czy mini presidio, czy buga zanabyć, więc 535 za pu ceny przygarnę, jak już dopadniesz 940🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Zadzwonił Pan z Sharga i powiedział, że ten akurat nóż przychodzi od producenta w odcinkach tzn pudełko oddzielnie a nóż oddzielnie. Pan Magazynier nie wiedział o tym i wrzucił do przesyłki tylko pudełko a nóż został. Przynajmniej taka jest oficjalna wersja. 

Dobrze że sytuacja wyjaśniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Burns napisał(-a):

940 jest przereklamowana

Ja właśnie swoją pomieniał na Mini Presidio. Miałem zieloną w amelinium. Nóż fajny, ale dla mnie za chudy. Trzymałem go dwoma palcami. 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powitoł
Mam namiar na BM940 na którą od dawna ostrzę zęby więc Ognistego Tygrysa pewnie poEDCuję przez chwilę, opiszę na knives.pl i wystawię na bazar
Niechętnie trochę przyznam, że mniej więcej od kupna Bugouta nic ciekawego na "zachodzie" nie widzę, a jak coś mi wpadnie w oko to zwykle na aliexpress
Koniecznie opisz tu tego Ognistego Tygrysa

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł 

 

 

 

 

DSC_0753.JPG

DSC_0754.JPG

DSC_0755.JPG

DSC_0756.JPG

DSC_0758.JPG

DSC_0759.JPG

DSC_0760.JPG

DSC_0761.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda interesująco. A jak leży w dłoni i jak klika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, loco50 napisał(-a):

Dotarł 

 

 

 

 

DSC_0753.JPG

DSC_0754.JPG

DSC_0755.JPG

DSC_0756.JPG

DSC_0758.JPG

DSC_0759.JPG

DSC_0760.JPG

DSC_0761.JPG

 

Fajnie że jesteś zadowolony ale ten nóż ma wykonanie jak bazarowiec za 30 zł. Frezowania carbonu czy to tam G10 to porażka. Śruby nierówno wpuszczone. Krawędzie masakra. Kt na zdjęciach już widać że nierówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mariaczi napisał(-a):

 

Fajnie że jesteś zadowolony ale ten nóż ma wykonanie jak bazarowiec za 30 zł. Frezowania carbonu czy to tam G10 to porażka. Śruby nierówno wpuszczone. Krawędzie masakra. Kt na zdjęciach już widać że nierówna.


Ojtam, ojtam .... ważniejsza są aura i nimb tajemniczości paraszutistow, którym jak mniemam ten nóż jest dedykowany ⚔️


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jędrula.wawa napisał(-a):


Ojtam, ojtam .... ważniejsza są aura i nimb tajemniczości paraszutistow, którym jak mniemam ten nóż jest dedykowany ⚔️

A Ty odebrałeś swojego, że kozaczysz bo nic się nie pucujesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Burns napisał(-a):

A Ty odebrałeś swojego, że kozaczysz bo nic się nie pucujesz? 

Odebrałem, tylko fotek nie chce mi się robić 😁
Aaaaa, i wykraleś. Nie centruje 1 mm 🙄
Zmobilizowałeś mnie 😎

246579A1-EBF8-4E7B-8170-BDE97F7F3A05.jpeg

FC89F2EC-2A05-4A10-BCAB-A859D0F5BFDD.jpeg

959D7B8C-BF30-43C3-8484-98E18FC15690.jpeg

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):


Ojtam, ojtam .... ważniejsza są aura i nimb tajemniczości paraszutistow, którym jak mniemam ten nóż jest dedykowany ⚔️

Bynajmniej nie hejtuję zakupu tego noża, bo każdy kupuje co mu się podoba. Na pewno świetne uzupełnienie kolekcji, tym bardziej tej taktycznej... Niemniej jakość leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrula, centrowanie ujdzie, nóż d.fajny, skąd brałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mariaczi napisał(-a):

Bynajmniej nie hejtuję zakupu tego noża, bo każdy kupuje co mu się podoba. Na pewno świetne uzupełnienie kolekcji, tym bardziej tej taktycznej... Niemniej jakość leży.

Też nie hejtuję, niech cieszy naszego kolegę. 
Lekkie rozbawienie natomiast budzi we mnie odwoływanie się do tradycji militarnych przez .... Włochów. 

2 minuty temu, Burns napisał(-a):

Jędrula, centrowanie ujdzie, nóż d.fajny, skąd brałeś ?

 
Na forum Knives.pl wymieniłem się z kolegą. On miał na liście zakupów BM 940 a ja szukałem czegoś bardziej pękatego. No i jest 😍

Czarna klasa 🔪

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie takie gadżety sygnowane przez lub wykonane dla jednostek specjalnych. Mam Orisa Force Recon(zwiad marines), mam Extrema Ratio że stała klingą też sygnowana przez Col Moschin.,a że ten pułk to taki włoski Grom to go "wziełem". I tak będzie leżał na półce. Jak większość kolekcji, nie tylko z resztą u mnie😁

A tu byś Jędrula się zdziwił. Przyprawiono Włochom gębę szmaciarzy bardzo niesprawiedliwie. To był czarny PR że strony Helmutów. Dywizja Panc Ariete, a zwłaszcza Dywizja Spadochronowa Folgore były to jednostki bardzo bitne i napsuły dużo krwi aliantom. Z resztą Włosi byli obok Niemców i sowietów prekursorami tworzenia i użycia wojsk spadochronowych, zanim angolom czy tym bardziej jankesom przeszło przez myśl, że też tak można 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mariaczi napisał(-a):

 

Fajnie że jesteś zadowolony ale ten nóż ma wykonanie jak bazarowiec za 30 zł. Frezowania carbonu czy to tam G10 to porażka. Śruby nierówno wpuszczone. Krawędzie masakra. Kt na zdjęciach już widać że nierówna.

Ale będzie ciął? 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Ale będzie ciął? 🤣🤣🤣

Wg mnie bardziej łupał niż ciął, ale da radę. Na półce na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak działają EDC w warunkach działań low profile u 95% facetów miejskich biurowo-samochodowych? 🤣

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.