Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

A u mnie, choroba w stanie postępującym 😆

 

Witaj w klubie. Już od ponad roku nic nie kupiłem to nagle dostałem ochujenia i kupuje jeden po drugim :) 

Kolejny w dostawie jak u Ciebie 🥰

 

7 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

I jeszcze dzisiejszy kolega...

 

 

Od lat myślę o Socom Elite i jakoś nie mogę kupić. Nigdy nie miałem w ręku i to jedyne co mnie ogranicza.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Finów ma niektóre Chavesy w G10 - 20%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, pisar napisał(-a):

 

Od lat myślę o Socom Elite i jakoś nie mogę kupić. Nigdy nie miałem w ręku i to jedyne co mnie ogranicza.

 

Jak dla mnie - leży cudownie. Ergonomia świetna. Jak kupisz i Ci nie podpasuje, to jest to nóż łatwozbywalny ze względu na słabą dostępność...

Nie ma co myśleć - jest za***isty!

 

32 minuty temu, loco50 napisał(-a):

U Finów ma niektóre Chavesy w G10 - 20%

 

Chaves już kliknięty? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie. Kiedyś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.11.2022 o 19:50, loco50 napisał(-a):

Będzie "ciuning" PM3. Transylwańskie okładki G10 i gotycki klips made in PRC. Jeszcze komplet śrubek Ti idzie. 

 

 

DSC_2781.JPG

 

Zrobiłeś już podmiankę okładek?

PS - doczytałem, jeszcze śrubki...

 

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo, świetny ten Todd Begg !

 

Pisar, mało jest osób chętnych płacić za polską myśl techniczną tyle co za amerykańską ;) 

Niestety teraz nasi chcą za swoje wyroby dość sporo, pomimo tańszych kosztów produkcyjnych.

Edytowane przez Pioters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Pioters ma sporo racji. Wg mnie Dwarf jest za drogi. Ma fatalny klips , brak podcięcia pod frame , za maly flipper.

Spore wady przy tej cenie, ale da się lubić😏

6B2CC6CA-2221-4AC1-916F-38F55C2D6E1F.jpeg

DE1271ED-BA9F-48B5-BBD6-55EF367FE996.jpeg

Edytowane przez Pamiko
Powod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pisar napisał(-a):

JK - DWARF 

 

Jak dla mnie to jeden z najlepszych polskich współczesnych projektów. Trochę mnie dziwi mała popularność tego noża. Może ze względu na małą produkcję oraz sprzedaż głównie poza granice kraju.

Udało mi się wbić w kolejkę i zdobyć go w 1,5 miesiąca od zamówienia - normalne czasy oczekiwania to około rok. 

 

 

DWARF2.jpg

DWARF3.jpg

DWARF7.jpg

 

Na PCK są od jakiegoś czasu dostępne od ręki. Do wyboru do koloru za 2,8k cebulionów.

W imię Jarka i syna i Jacka Kurskiego - tyle za nusz 😱😆

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):

tyle za nusz 😱😆

... a nusz się przyda...   🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pisar napisał(-a):

JK - DWARF 

 

Jak dla mnie to jeden z najlepszych polskich współczesnych projektów. Trochę mnie dziwi mała popularność tego noża. Może ze względu na małą produkcję oraz sprzedaż głównie poza granice kraju.

Udało mi się wbić w kolejkę i zdobyć go w 1,5 miesiąca od zamówienia - normalne czasy oczekiwania to około rok. 

 

 

DWARF2.jpg

DWARF3.jpg

DWARF7.jpg

 

Myślałem o nim, kilka jest dostępnych na Polish Custom Knives. Ale chyba jednak wybrałbym Hermana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pisar napisał(-a):

JK - DWARF 

 

Jak dla mnie to jeden z najlepszych polskich współczesnych projektów. Trochę mnie dziwi mała popularność tego noża. Może ze względu na małą produkcję oraz sprzedaż głównie poza granice kraju.

Udało mi się wbić w kolejkę i zdobyć go w 1,5 miesiąca od zamówienia - normalne czasy oczekiwania to około rok. 

 

 

DWARF2.jpg

DWARF3.jpg

DWARF7.jpg

Jeżeli chodzi o polskie projekty aktualne to Herman Kampka i Kuś Oczywiście wg mnie . Poza zasięgiem oczywiście są Szczerbiak i Slysz ale piszemy o Polsce tu i teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herman też się mocno ceni ;)

 

Panowie, czym się różni obriabarka precyzyjna CNC od Chińskiej, Polskiej czy Amerykańskiej ? W Polsce jest najdroższa?

Czy stal tak bardzo lubiana od huty niemieckiej Bohler (M390) jest droższa w Polsce niż w Chinach czy Ameryce? 

Bez przesady ale zasada albo grubo albo wcale na mnie nie działa (i jeszcze ten czas oczekiwania) ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pioters napisał(-a):

Herman też się mocno ceni ;)

 

Panowie, czym się różni obriabarka precyzyjna CNC od Chińskiej, Polskiej czy Amerykańskiej ? W Polsce jest najdroższa?

Czy stal tak bardzo lubiana od huty niemieckiej Bohler (M390) jest droższa w Polsce niż w Chinach czy Ameryce? 

Bez przesady ale zasada albo grubo albo wcale na mnie nie działa (i jeszcze ten czas oczekiwania) ;) 

 

 

Böhler nie jest niemiecki...

Reszta Twojego wywodu, dotyczy badania rynku i reakcji konsumentów - przy tak małej podaży i tak zapłacą...

 

PS - w tym ja 😁 bo teraz Herman na celowniku...

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):

 

Böhler nie jest niemiecki...

Reszta Twojego wywodu, dotyczy badania rynku i reakcji konsumentów - przy tak małej podaży i tak zapłacą...

 

PS - w tym ja 😁 bo teraz Herman na celowniku...

I tak napędza się rynek ;)

Co do stali to fakt robią ją Kapfenbergu w Austrii czyli i tak w UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pioters napisał(-a):

I tak napędza się rynek ;)

Co do stali to fakt robią ją Kapfenbergu w Austrii czyli i tak w UE.

 

No tak - Austria czy Niemcy. Dla jednego austriackiego malarza, to też było bez różnicy 🤣

 

PS - odnośnie napędzania rynku - zdaje się masz Rolexa 🤣

 

 

 

Jeszcze Zetka prosiła o wieczorne poklikanie - nie mogłem jej odmówić...

 

 

IMG_2988.jpeg

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zainwestować w Polską Arrinera Hussarya czyli takie Polskie Ferrari (akcje są chyba teraz po 0,50 groszy) aka Rolex :D a nie czekaj chyba upadli ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Pioters napisał(-a):

Zawsze możesz zainwestować w Polską Arrinera Hussarya czyli takie Polskie Ferrari (akcje są chyba teraz po 0,50 groszy) aka Rolex :D a nie czekaj chyba upadli ;) 

 

Chyba nie zrozumiałem wpisu - ale to pewnie dla tego, że już leci 4 szklaneczka łiski 😁

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.