Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Lewandek, cos Ty zrobil temu motocyklu? :) Zdejm to czem predzej!

 

MT-01 to jeden z moich ulubionych modeli, wyglada jakby wszystkie czesci byly tylko dodatkiem do silnika. Dzwiek, jaki wydobywa sie z odetkanych wydechow gdy wkreca sie na obroty jest nie do opisania. Istny armagiedon. Dziewczynom na przystankach podwiewa sukienki, panom zrywa kapelusze, a w mijanych autach drza szyby i lusterka. "Kodo" jest oryginalny i niepozbawiony wad, wybierze go ten, kto w 100% wie czego chce :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostosowałem go do długotrwałego poruszania się z prędkościami znanymi z niemieckich autostrad! Do tego nadał sprzętowi wygląd mad-maxowo - cafe-racerowy :)

 

Szczęśliwie wszystkie elementy są "plug-and-play" więc w każdej chwili można to ściągnąć - powiedzmy w 1,5 godzinki.

Edytowane przez lewandek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba Ci się?!

Nie wiem jak to "ała" odebrac :)

 

Polaczenie V-maxa z V-rodem :)

 

Zobaczymy na zywo - profil ma niezly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najezdzilem 13,5 k km. w sumie na obu motocyklach.

 

To bardzo podobnie jak ja, tylko ja niestety nie w tysiącach, a kilometrach :)

Ten rok był taki, że naprawdę ciężko było się gdziekolwiek wyrwać i w sezonie wyciągnąłem moto raz lub 2 razy, aby go przewietrzyć, a tak cały rok przestał w garażu.

Niedawno zastanawiałem się czy go nie sprzedać i nie kupisz nowszą maszynkę, ale chyba rozsądniej będzie sprzedać, ale bez ciągu dalszego(przynajmniej na razie :))

Choć jak chłopaki śmigali- miłe było to uczucie, że choć nie ma czasu i w ogóle, to jednak jak się uprę wystarczy podjechać aby pośmigać(albo raczej aby ładować akumulator :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie . Niby zakonczylem sezon ale cos mnie pokusilo pojezdzic wczoraj , pogoda byla fajna, niestety wracalem juz karetka prosto do szpitala . Motoru jeszcze nie widzialem wiec ciekawy jestem jak wyglada. Dzisij wyszedlem i czuje sie jak by mnie przejechal pociag , na szczecie poza dwoma zeberkami i wstrzasem mozgu obeszlo sie bez powazniejszych polaman . Teraz leze w domu i bede mial ytroche czsasu do przegladania forum . Juz sie nie moge doczekac kiedy skonczy sie ten rok , najgorszy jaki mialem .

 

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, współczuję! :D

Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia.

Trzymam kciuki!

Edytowane przez rip

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki .

Tak jest wlasnie z jazda na motorze , sam czlowiek uwaza a tu ci jakas krowa ( baba) wyjezdza samochodem przed nos . Jedyna opcja to wipe-out .

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry irekm!

We mnie ostatnio wycofał jakiś emeryt jak stałem za nim grzecznie na moto na skrzyżowaniu, tłumacząc, że mnie nie widział i nie słyszał jak trąbiłem :D Na szczęście poza błotnikiem i kierunkiem nic się nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest wlasnie z jazda na motorze , sam czlowiek uwaza a tu ci jakas krowa ( baba) wyjezdza samochodem przed nos . Jedyna opcja to wipe-out .

 

Zgadza sie - patrzac na innych kierowcow z perspektywy siodelka motocykla widze gromade bezwzglednych, potencjalnych mordercow - tak jest bezpieczniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie - patrzac na innych kierowcow z perspektywy siodelka motocykla widze gromade bezwzglednych, potencjalnych mordercow - tak jest bezpieczniej...

Ja tez tak zawsze uwazalem i myslalem glupi ze mnie to od wypadku z nie mojej winy uchroni ale tak sie nie stalo . Teraz to bym sie z checia z ta kobieta zamienil na jeden dzien swoim cialem zeby zobaczyla jak sie czlowiek czuje gdzy jego body wykonuje prace zdezaka . Ta noc byla potworna . W szpitalu bylem caly czas na morphinie wiec tak tego nie czulem , ale teraz jest poprostu fatalnie


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt, to nie odpuscic i znow na wiosne wyprowadzic sprzet z garazu. BTW - jak Gutek to przezyl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. BTW - jak Gutek to przezyl?

 

Jeszcze nie wiem . Od momentu wypadku motoru nie widzialem bo polecial gdzies a ja bylem na asfalcie unieruchomiony , jak przyjechala straz to mi nie pozwalali sie ruszac a pozniej karteka i smig do szpitala . Motor zostal z policja i gdzies go zabrali ale jak na razie nie wiem gdzie , musze zadzwonic do tego officera co byl ze mna zeby sie dowiedziec . Ciekawe jak to u nas jest ze przy kazdym wypadku zawsze najszybciej przyjezdza Fire Rescue ( strazacy ) ,


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-29151-0-95192500-1331633591.jpg<

post-29151-0-56689900-1331633590.jpg


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irku trzymaj się!!Zdrowia.Cóż też to znam choc szpitalem się na szczęście nie skończyło.Ale kostka podczas biegania boli do dziś...

Obys wyzdrowiał bez skaz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. BTW - jak Gutek to przezyl?

W koncu mialem okazje zobaczyc swojego osiolka, teraz nie dziwie sie ze z dnia na dzien zamiast czuc sie lepiej to coraz mocniej odczuwam skutki wypadku ;) , moje cialo sluzylo za mate po ktorej slizgal sie motor . Ogolnie kilka powyginanych i podrapanych elementow ktore bedzie trzeba wymienic , ale duzo lepiej niz bym sobie wyobrazal. Jedno o co bede musial poprosic dealera to to zeby spraedzil dobrze mocowanie pomiedzy silnikiem a skrzynia biegow , a to dzieki ukladowi silnika , poniewaz ta czesc jest najbardziej uszkodzona

 

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zachowales sie odpowiednio - ratujac maszyne swoim cialem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuruj się Irek i niech takie sytuacje więcej żadnemu z nas się nie zdarzają- choć niestety wiem, że to nierealne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś kocha motocykle i jazdę nimi, a lubi od czasu do czasu odkręcić manetkę musi się z takim stanem rzeczy pogodzić i zdawać sobie sprawę że ma o 50% większe szanse na poważniejszy wypadek niż osoby poruszające się na co dzień czterema kołami. Czekaj tylko przestana boleć kości, żebra i mięśnie, poskładasz motor i jak wsiądziesz na niego to szybko zapomnisz, że przytuliłeś się do silnika bardziej niż byś sobie tego życzył :)

To dobrze, że straty są mniejsze niż myślałeś!!!! Szybciej go poskładasz i dosiądziesz ;)

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Napewno nie przestane jezdzic , jeszcze do wczoraj zastanawialem sie jaki kupie nastepny motor , oczywiscie Guzzi byl na pierwszym miejscu ale zaczalem sie zastanawiac nad BMW a to glownie dldatego ze ma ABS . Ale tez w tym momencie przyszlo mi do glowy ze gdybym mmial ABS to najprawdopodobniej przywalim bym motorem prosto w bok samochodu a to najprawdopodobniej skonczylo by sie duzo gorzej niz teraz .

Teraz mam pytanie do specow , jaka jest wasza opinia na temat ABS a motorach , wg mnie w duzo przypadkach napewno to pomoze ale w extremalnych sytuacjach chyba moze zaszkodzic .

 

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja obserwacja - przy jezdzie na mokrym jest super, duza szansa, ze kolo nie ucieknie. Ja sporadycznie jezdze po mokrym wiec ABS nie jest dla mnie istotnym kryterium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.