Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Marcin99

Motocykle

Recommended Posts

Jedrek

Jaki model H-D masz na mysli ?

Ja gdybym mieszkal w Polsce to kupilbym H-D do wielkiej turystyki , w miare fajnie mozna by bylo spedzic 13 godzin podrozujac ze Slaska na Hel :lol:

Edited by irekm

Beware the fury of a patient man.

Jedrek

Jaki model H-D masz na mysli ?

Ja gdybym mieszkal w Polsce to kupilbym H-D do wielkiej turystyki , w miare fajnie mozna by bylo spedzic 13 godzin podrozujac ze Slaska na Hel :lol:

No wlasmie ja tez. Nie bylby to moj jedyny motocykl, tylko wlasnie taki przeznaczony na wielkie wloczegi. Myslalem o modelu Electra Glide, a idac w zupelnie inna strone, to jakis odjechany chopper custom tez robi na mnie niesamowite wrazenie.

Dobrze ze nie zdecydowales sie kupic Electra Glide jako motoru do nauki jazdy , ja kiedys przywozilem kumplowi Victory Hammer jako pierwsze moto . Komedia na calego , jak sie kiedys na niego zdecyduje to bede mial prawie nowego Hammera za polowe ceny :lol:

Edited by irekm

Victory Hammer jest extra. nie postradalem jeszcze resztek rozsadku, co np. pozwolilo mi nie kupic Porsche, wiec pewnie i z wielkiego HD nic w koncu nie bedzie. Chyba ze jednak wygraja emocje, co w moim przypadku jest wysoce prawdopodobne :lol:

No wlasmie ja tez. Nie bylby to moj jedyny motocykl, tylko wlasnie taki przeznaczony na wielkie wloczegi. Myslalem o modelu Electra Glide, a idac w zupelnie inna strone, to jakis odjechany chopper custom tez robi na mnie niesamowite wrazenie.

Cos w tym jest ze HD nie przyjal sie w Europie jako motocykl do duzej turystyki. Spedzilem ostatnio 2 tygodnie podrozujac po IL, IN i KY. Przejechalem ponad 2k mil i 90% motocyklow ktore widzialem to HD. Tak jak wszystkie byly zaladowane i widac bylo ze sluza do turystyki tak wiekszosc HD ktore widuje w Europie sluzy do krotkich wypadow w weekend.

Z drugiej strony w Europie jako sprzet do turystyki kroluje GS . Rzeczywiscie dobry motocykl - komfortowy, duza moc, duzo osprzetu turystycznego, niezawodny. Ma tylko jedna wade - jest przerazliwie brzydki :lol:

Takie dywagacje w trakcie planowania wypadu na jutro ;)

nie spiesz się ....

Victory Hammer jest extra. nie postradalem jeszcze resztek rozsadku, co np. pozwolilo mi nie kupic Porsche, wiec pewnie i z wielkiego HD nic w koncu nie bedzie. Chyba ze jednak wygraja emocje, co w moim przypadku jest wysoce prawdopodobne :lol:

We'are brothers from different mothers ;) sorry nie wiem jak to przetlumaczyc zeby mialo sens . W kazdym razie ja mam dokladnie taki sam problem jezeli cos ma silnik to wczesniej czy pozniej ( racxzej wczesniej ) musze sprawdzic jak szybko to jezdzi lub lata . Kilka zdjec z ostaniej przejazdzki

post-16365-0-62470600-1331588774.jpg

Uploaded with ImageShack.us

post-16365-0-80763300-1331588775.jpg

post-16365-0-39346400-1331588777.jpg

PC -12 na full power , szkoda ze nie moj .

Super samolot za kazdym razem latalem tylko ja i pilot, bez pasazerow , trasa Vancouver -Calgary . Nadmiar mocy niesamowity . Na takich trasach to liniowe samoloty nie sa zadna konkurencja . Sorry za off- topic ale lotnictwo to moja najwieksza pasja , dopiero pozniej zegarki , motory , samochody i takie inne pierdoly

Edited by irekm

Cos w tym jest ze HD nie przyjal sie w Europie jako motocykl do duzej turystyki.

Tak - w Europie sa zakrety...

No nie u nas tez kilka jest , ale fakt ze od Chicago do Spokane Wa to glownie luki . Taki tor wyscigowy - jechalem kilka razy samochodem

Co taka cisza sie zrobila w tymm temacie ?

Ciekawy jestem jak Wy uzywacie swoje motory czy tylko i wylacznie jako zabawke tzn wypady w wolny czas na przejazdzke czy tez moze jako srodek lokomocji w normalne dni . Ja jezdze kazdego dnia do pracy ( chyba ze musze jechac samochodem ) i to oszczedza mi przynajmniej 1 godzine dziennie . Najfajniejsze co widzialem to gosciu w garniturze i odpowiednim do tego obuwiu na H-D Fat Bob . Pasowalo to jak ketchup do lodow .

Wlasnie wrocilem z niedzielnego wypadu - jesien idzie bo wrzosy juz kwitna...

Na zewnatrz jest 24 stopnie ale w gorach bylo 15 i troche zmarzlem. Ogolnie ekstra wypad i 220 km fajnej zabawy po kretych drogach :blink:

Musze poprawic technike - nie moglem nadarzyc za kilkoma grupami ;)

nie spiesz się ....

Najwazniejsze to nieprzeceniac swoich umiejetnosci .Ja kiedys malo co nie wpadlem na motorze pomiedzy trucka a naczepe . Ominalem go o centymetry i to bynajmniej nie dzieki umiejetnoscia a po prostu zwylkemu szczesciu

Jezdze codziennie. Zona mowi ze korby dostalem. Przez 2 tygodnie zrobilem prawie 3 tysiace kilometrow.

Co jak co ale 3k km w 2 tygodnie budzi respekt :blink:

BTW na TZ-UK ladne BMW jest na sprzedaz ;)

nie spiesz się ....

Od dzisiaj obok mojej Gwiazdki w garazu stoi dodatkowo Suzuki GSX 750. Caly dzien jezdzilem, jest extra. Uwielbiam takie klasyczne ksztalty, a i silnik calkiem, calkiem. To taki sprytek na miasto, bo Drag Star nie wszedzie sie miesci.to nieporownywalne sprzety, wiec uznalem ze przydadza sie oba. :lol:

Jedrek: Inazuma FTW!

Tak. Granatowy, rocznik 2002 przebieg 40 k.Wizualnie nie jest idealny, ma kilka zadrapan, ale mechanicznie nienaganny. Sprawdzony w serwisie pod kazdym wzglem.

Harley kolego Harley ma boską pracę silnika. Wszystkie japońce chodzą prawie tak samo i wyglądają tak samo. Chodzą albo równo, albo trochę mniej równo. A Harry na gażniku chodzi poprostu nierówno:) Ostatnio jeden przechodzień w podeszłym wieku zatrzymał sie spojżał na moje moto i oznajmił: "w pańskim silniku cos chyba sie popsuło bo nierówno chodzi heheh" Odparłem grzecznie: " ale przecież o to chodzi:)

panowie a takie zapytanie odnośnie zegarków...interesuje mnie Tutima fliegerchrono 1941, ale cena jej jest porażająca około 7 tyś zł. I zastanawiam się czy nie lepiej byłoby już dołożyc i sieknać sobie seamaster planet ocean 007. wiecie coś więcej na temat tych zegarków Tutima?

Harley kolego Harley ma boską pracę silnika. Wszystkie japońce chodzą prawie tak samo i wyglądają tak samo. Chodzą albo równo, albo trochę mniej równo. A Harry na gażniku chodzi poprostu nierówno:)

Nie zgodzę się. Każdy japończyk brzmi inaczej.

http://www.youtube.com/watch?v=ObqbnewkQV8

Ostatnio jeden przechodzień w podeszłym wieku zatrzymał sie spojżał na moje moto i oznajmił: "w pańskim silniku cos chyba sie popsuło bo nierówno chodzi heheh" Odparłem grzecznie: " ale przecież o to chodzi:)

Kup sobie Ducati z suchym sprzeglem, kierowcy beda bali sie zatrzymac obok na swiatlach, zeby nie oberwac odlamkami... Ale to tak ma byc - wloska mysl techniczna :D

A propo , czy jeszcze ktos robi w motorach suche sprzegla poza" makaroniarzami" ?