Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, to ten z nowym silnikiem ? Gratuluję i bezpiecznego użytkowania życzę. Ja miałem teraz na jesień kupić też nowy model ale niestety mój większy zastrzyk gotówki opóźnia się w czasie wiec teraz będę już czekał do wiosny

 

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to wodniak. Silnik to potęga, duży postęp w stosunku do poprzedniego modelu.

No, ale razem sobie i tak nie pojeździmy... :(

 

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez cer_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to wodniak. Silnik to potęga, duży postęp s stosunku do poprzedniego modelu.

No, ale razem sobie i tak nie pojeździmy... :(

 

Pozdrawiam

Tomek

Nie jest to akurat rodzaj motocykli ktore mnie interesuja ale czytalem kilka testow z ktorych wynika ze w swojej klasie ta BMW nie ma rownych ,  Triumph jest u nas oceniany jako najblizszy konkurent  , chociaz teraz podobno jakis tez nowy KTM sie pojawil .... tylko ta twarz  :wacko:  :wacko:  :wacko: brrrrr.... wstretne sa te motory .

Ja lubie golasy i niektore cruiser'y , ogolnie lubie europejskie motocykle ale jakiegos HD kiedys przygarne , musze tylko dozucic do swoich 120kg jeszcze z nastepne 30  :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysli ktos z Was zeby pojechac w przyszlym roku do Sturgis ?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem tam pojechać i nawet będę w sierpniu w US. Niestety, po 15-tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek a w jakim rejonie USofA będziesz?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ląduje w SF, ale będę przebywał głównie w Utah i Wyoming.

Ale raczej nie na moto, niestety...

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie na moto, Wyoming, niby nic tam nie ma ale bardzo lubię te miejsce byłem kilka razy, pamiętam też ze za paliwo płaciłem $ 0.79 za gallon :-)),ale to było dawno temu


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0,79 $ za galon? To ty taki stary jesteś?  :)

Ja pamiętam 2,5 jak byłem pierwszy raz...

Będę parę dni w Yellowstone i Teton i parę dni w Canyonland i Arches. Reszta w SF.

Ale będę też jeden dzień ze szwagrem na Laguna Seca - on na S1000R, ja na Ducati 1198.

 

Tutaj szwagier w akcji:

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no aż taaakiii stary to nie jestem :-))) ale juz trochę siwych włosów mam.

 

Fajny film zazdroszczę umiejętności ale ja już mam trochę "cykora "polamalem się kilka razy i juz więcej nie chce. Dlatego pomimo tego że silnie się na widok April Tuono V4 toż pełna premedytacją kupie dupowoza, myślę że znacznie wydłużyć to okres pomiędzy wizyta mi w szpitalu. :-)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ląduje w SF, ale będę przebywał głównie w Utah i Wyoming.

Jak możesz to zorganizuj sobie 4-5 dni dla siebie, wypożycz np. w South Lake czy skąd Ci wygodnie moto (najlepiej HD bo najtaniej i nie prowokuje do przekraczania prędkości) i pojedź w Góry Czarne zobaczyć pomnik Szalonego Konia a potem Yellowstone. To w sumie 1500-1600 mil i w 5 dni da radę. A jakbyś miał mniej czasu to możesz pojechać z SLC do Bryce, Zion. Anthelope Canyon  a potem Wielki Kanion w sumie 1200 mil, da radę w 3 dni, lepiej mieć  4.

Jak masz samolot to koszt 5 dni sportstera wyjdzie 600 dolarów, noclegi 300, jedzenie benzyna zwiedzanie 300-400.

Nie znajdziesz drugiej takiej przygody za takie pieniądze.

 

KJ

PS. Dopiero teraz doczytałem o Laguna Seca, super, zazdroszczę.

Ale szlajanie się harrym po górach i pustyniach też ma swój urok.

 

 

Edytowane przez Klik Klak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bryce, Zion, Antelope, GC, a także Death Valley, Yosemite, Monument Valley i wiele innych już zwiedziłem i to nie raz...

Z motorem jest tylko jeden problem - na wyżynie Arizona jest gorąco i w ciuchach motocyklowych można się ugotować. No i nie ma jak się zapakować ze sprzętem foto...

A Yellowstone jest chyba ostatnim znaczącym parkiem w US, w którym nie byłem.

Natomiast w Canyonland będę już trzeci raz, strasznie mi się tam podoba, szczególnie, że tym razem wynajmuję Wranglera :)

 

A mój szwagier to szalony jest, połamał się już kilka razy, raz prawie ostatecznie, ale jeździ dalej. A nawet został instruktorem na Laguna Seca...

Edytowane przez cer_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z motorem jest tylko jeden problem - na wyżynie Arizona jest gorąco i w ciuchach motocyklowych można się ugotować. No i nie ma jak się zapakować ze sprzętem foto...

A Yellowstone jest chyba ostatnim znaczącym parkiem w US, w którym nie byłem.

Natomiast w Canyonland będę już trzeci raz, strasznie mi się tam podoba, szczególnie, że tym razem wynajmuję Wranglera :)

 

A mój szwagier to szalony jest, połamał się już kilka razy, raz prawie ostatecznie, ale jeździ dalej. A nawet został instruktorem na Laguna Seca...

Trza było pisać że Ty tamtejszy jesteś ;-) Ale jak nie zwiedzałeś stanów na moto to spróbuj, choć to inny świat niż ciąganie kolanem po torze. Szacunek dla szwagra, widać po oponie że  psychy mu nie połamało a nadgarstek też w 100% sprawny ;-)

 

KJ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja tutejszy. Ale byłem w US już parę razy po parę tygodni, a że siostra w SF to bazę wypadową mam.

Sam po Europie jeżdżę na turystycznym enduro, więc smak przygody na 2oo znam.

 

Szwagier jeździ bez ograniczeń, tylko bark mu czasem przeskoczy w czasie jazdy, bo po ostatnim upadku nie wyleczony… 

Mnie na tor za bardzo nie ciągnie, ale szwagier stwierdził, że mnie zarazi.

 

Tu jeszcze jeden filmik szwagra, lepiej daje obraz jego umiejętności (od 4 minuty widać jak wszystkich wyprzedza):

 

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez cer_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie amerykański pusty na kilkadziesiąt kilometrów horyzont po prostu wciąga z głową. Jakbym mógł to bym przez rok nie zsiadał.
A Europa to wiesz, człowiek wsiądzie wieczorem, odwinie, wyprzedzi parę tirów a tu już świt w Wilnie  ;-) Pozwiedza trochę i na wieczór jest z powrotem w Wawie.

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to wciąga, dlatego tak często wracam na wyżynę Arizona.

Tutaj byłem na moto w Death Valley, lubię takie klimaty:

oxzt.jpg

 

Ale tylko ja pamiętam, jak się tam gotowałem, było 43 st. C w cieniu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie nowe modele na 2014 ? Wiekszosc jest swietna 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie nowe modele na 2014 ? Wiekszosc jest swietna 

E tam, teraz to wszędzie ekologia, katalizatory, mocy mniej, masy więcej, wspomagacze na procesorach do wszystkiego, no to muszą wyglądem nadrabiać ;-) że niby taki pogromca szos.

 

KJ

PS. aczkolwiek takiego mógłbym przytulić:

http://www.vyrus.it/index2.html

 

a jeszcze bardziej chciałbym mieć kiedyś moto od tego gościa:

http://www.chabottengineering.com/web%20photo/ducati%20superbike%20edge/moto%20edge.html

 

 

 

Edytowane przez Klik Klak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweet lord...

od chyba 7 lat nie moglem znalezc motocykla ktory by mnie zachwycil na tyle zeby wydac ekstra kilkanacie k$$$ i zamienic mojego osiolka.

Dzisiaj trafilem na to...

 

BMW_R_nine_T_29.jpg
hebergeur image


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.