Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Pojezdzilem Diavelkiem dzisiaj i ..... napisze po angielsku bo nic po polsku nie przychodzi mi do glowy " this bike is sick :blink: "

Potrzeba chwilke zeby przyzwyczic sie ze przy mniejszych predkosciach nie bardzo chce zakrecac ale to z powodu szerokiej tylnej opony , poza tym jest super szybki i w miare wygodny, jedno co mi przeszkadza to to ze musze schylac glowe zeby zobaczyc predkosciomierz i wyswietlacz . Strasznie twarde zawieszenie , ale przyspieszenia sa swietne 0-100 w 2.6s .

 

jutro ide do Triumpha , zobaczymy jak tamte motorki jezdza

 

 

 

Vancouver-20120712-00256-1.jpg

 

 

Co za motor , szacun .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ducati Diavel. Co do Triumpha - solidna inspiracja HD - szkoda trochę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym sezonie mała 125 ewoluowała do zacnej ćwiartki :rolleyes:

Konsekwentnie skuter oraz Kymco ;)

 

Zdjęcie nie moje niestety ale machina identyczna.

post-9933-0-32214700-1342261823_thumb.jpg


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ducati Diavel. Co do Triumpha - solidna inspiracja HD - szkoda trochę...

 

 

Troche sie z Toba zgodze co d Triumpha samemu nie podobaja mi sie japonskie variacje H-D , bo wygladaja jak dokladne klony , takie motocyklowe Steinharty . Natomiast Triumph rozni sie dosc znacznie . wspanialy silnik , zupelnie inna charakterystyka niz w Ducati tory notabene probuje pourywac Ci rece z kazdym ruchem nadgarstka . Rewelacyjnie jezdzi sie tym Diavelem ale choroba troche nie podoba mi sie przod tego motoru , i obawiam sie tez o swoje prawojazdy

 

Triumph - w koncu rozuiem ze mozna jezdzic powoli i miec z tego radoche ( calkowite przeciwienstwo Ducati )

Jeszcze tylko biore Rocket III , i bede cos wybieral

 

Serce mowi Ducati , glowa Triumph :angry:

 

 

Jeszcze kilka fotek Diavela

 

 

Vancouver-20120712-00257.jpg

 

Vancouver-20120712-00258.jpg

 

Vancouver-20120712-00259.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze , wlasnie znalazlem cos z mojej ulubionej firmy , ma wyjsc pod koniec tego roku . Wstrzymuje sie z zakupem dopuki nie zobacze tego motocykla na wlasne oczy , bylby to moj 3 Guzzi

 

 

New-Moto-Guzzi-California-1400.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ducati Diavel piekny motocykl. Jestem ciekaw jak spisuje się w korkach w codziennej jeździe? Sam bym takiego przytulił.

 

Rok temu sprzedałem Transalpa i przesiadłem się na nową cbr600.

W korkach i w jeździe po mieście bez porównania, ale po za miastem wolałem Transalpa (oczywiście do spokojnej jazdy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irekm ,oglądałem wczoraj w W-wie Moto Guzzi i zachwyciłem się V7 Classic, to absolutnie moja bajka..

 

niszowy,oldschoolowy design i jeszcze kardan..naprawdę fajne moto..

 

a z innej beczki ,jak tam u was wygląda,serwis ,części do Triumpha..

 

kupiłem chwilę temu Thunderbirda 900 i chciałbym go trochę dopieścić.

 

A u nas..obsługa tych sprzętów nieco kuleje.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc , u nas Triumph przezywa renesans. , bardzo duzo sie ich sprzedaje I coraz wiecej jest dilerow . Z servisowaniem nie ma problemow jak rowniez czesci zeby. Sobie zrobic motocykl po swojemu tez. Jest od groma.

 

V7 fajne moto ale dla mnie zdecydowanie za male

 

 

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc , u nas Triumph przezywa renesans. , bardzo duzo sie ich sprzedaje I coraz wiecej jest dilerow . Z servisowaniem nie ma problemow jak rowniez czesci zeby. Sobie zrobic motocykl po swojemu tez. Jest od groma.

 

V7 fajne moto ale dla mnie zdecydowanie za male

 

 

Irek

 

V7 spodobało mi się właśnie przez kompaktowy,miejski rozmiar.. :)

 

czy byłoby dużym problemem poprosić Cię o sprawdzenie dostępności i ceny pewnych drobiazgów do Triumpha na PW..

 

mam trochę kłopot z technicznym angielskim,(zwykły też nie jest mistrzowski.. :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladam wlasnie czwarta opone na tyl , zdecydowalem sie na sport turing mam nadzieje ze wytrzymaja troche dluzej .

Z ciekawosci na ile Wam wystarczaja tylne opony

 

Ps

 

Michal pokaz wiecej zdjec swojego triumpha bo prezentuje sie swietnie Napewno inni tez beda chcieli sobie looknac


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wczoraj zaliczyłem glebę na swoim R1, z jednej strony się cieszę, że jestem tylko cały obolały a zdrugiej nie bo moje cacko już tak ładnie nie będzie wyglądało. Nie mam AC więć będę robił to co niezbędne zostawiając ślady na wojowniku. Ogólnie crashpad dał radę, bez niego straty były by o wiele większe. Najgorsze jest to, że właśnie przyszedł wydech 3/4 Yoshimury i klamki, któe miałem w poniedziałek założyć.....

 

Na tym winklu poległem, za duża prędkość, mocne złożenie i myślę, że zbyt wysokie ciśnienie w oponach(takie jak na naklejce). Jechałem w dół.

 

Edytowane przez BRABUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze sie tak stalo ale nic ogolnie tobie nie dolega wiec jest OK . Tak jak z jazda na rowerze , kwestia czasu kiedy ktos glebe zaliczy , czasami z powodu wlasnego bledu ( Twoj przypadek ) czasami przez glupote innych


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze ze kierownik caly, eRke sobie zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham motocykle, niestety nogi w srubach i trza uwazac;)

To znalazlem i szczerze zazdraszczam ;)

http://youtu.be/valDmtRy4Pg

Jakby sie pytaly psy to niczem se nie golnal, czemu sie pan spieszy? = jechalem wolno! HIT!

 

Ps1.

Szczere Gearulacje dla Ciebie i Rodziny. Niech sie Syn dobrze chowa!

 

Pozdrawiam

Yenjay

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motocykle to jedne z najwspanialszych rzeczy na świecie. Sam od małego śmigałem czym się tylko dało, a każdy grosik odkładało na trochę "zupy" by przez kilka minut móc czuć wiatr we włosach. Później zginął kolega i jeździć już nie chciałem, ale jak 3 lata temu dostałem na przejażdżkę maszynę to miłość odżyła na nowo, coś się ruszyło no i tak śmigam. Aktualnie Suzuki Banditem 2005r. - dla mnie do miasta to idealne rozwiązanie. Na przyszły sezon myślę nad dużym Banditem albo Hondą VFR, a jak $$ pozwoli to obok pojawi się Suzuki Boulevard :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Mam na imię Piotr,5 sezon na moto.Najpierw Honda CB500,od 2 sezonów Honda Transalp 700

niebiesko-biała.Fotki brak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj minelo 10k km w tym sezonie i fajnie sie zlozylo ze na takiej imprezie

 

Vancouver Toy Run

 

Coquitlam-20121007-00391.jpg

 

Coquitlam-20121007-00397.jpg

 

Coquitlam-20121007-00399.jpg

 

 

Coquitlam-20121007-00400.jpg

 

*

8litrowy 500KM silnik

 

Coquitlam-20121007-00401.jpg

 

 

Fajnie ogladac "grubasow" w skorach z misiami pluszowymi :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoss Boss 502

 

502KM , 770Nm momentu obrotowego i jak w komarku - 2 biegi w skrzyni :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I predkosc jak to kiedys podalwali zalezna od odwagi własciciela :D Te motory (silniki) rzadko miały tyle KM w samochodach w ktorcyh seryjnie montowali, to mi sie najbardziej podoba w BH.

 

A ja na koniec sezonu w koncu wyjechalem swoją maszynką , zrobilem juz "aż" 50km :D i prawie wyregulowałem gaznik :D - prawie bo jeszcze musze mieszanke zubożyc :)

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec oficjalnie na Toy ride bylo 2000 motorow :blink: , wiecej niz myslalem . Super bo sie troche zabawek uzbieralo . Corke przy okazji zarazilem motorami , chce zeby jej skuter kupic :lol: , narazie musi jeszcze troche podrosnac

 

Ja sezon planuje zakonczyc okolo 10 listopada , a jak tam u Was ?

 

 

irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sezon planuje zakonczyc okolo 10 listopada , a jak tam u Was ?

U nas to raczej sezon zimowy się chyba zaczął, bo dziś rano musiałem skrobać szyby w aucie :angry:

Dobrze, że skrobaczkę miałem, bo kolega z firmy nie był na tyle przygotowany i podobno drapał kawałkiem kartonu :lol:

A tak serio, to mam nadzieję, że jeszcze w tym roku trochę ciepłych dni nas nawiedzi :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze dotąd az temp w dniu jazdy nie spada ponizej 13stopni. A ze ostatnio tylko w weekendy mam czas, to sezon moze sie szybko skonczyc jak i pozno zaczął ;)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale swoim "skuterem" :)

 

Honda DN-01

 

l8r9w.jpg

Edytowane przez reXio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.