Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

No faktycznie pięknie...i zakrętów mało ; ) w sam raz dla Nowej Californi albo Breakouta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co przesadzać z tymi zakretami dzisiaj miałem jeden w prawo i jeden w lewo :D

 

Jak będę wracał do przez kilkaset kilometrów praktycznie nie będzie dłuższych prostych i to dobrze bo zniszczyły sobie nowe opony na tych preriach. Ale jest super

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, pamiętam te Wasze amerykańskie drogi: "za 234 mile skręć w lewo":

oxzt.jpg

 

Ale Ci zazdroszczę wyprawy...

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Tomek się jeździ tylko trochę mnie kość ogonowa napiernicza, musze kkoniecznie kupić dużego cruiser a lub co mi dzisiaj przyszło do głowy touring bike i tu chyba zdecydował bym się na kawasaki concourse 1400. Mój

Osiolek jest super ale na dłuższe trasy trochę męczący, chociaż może kupię sobie " fotel " Corbina. Jak dla nas dwóch tzn mnie i Tudorka jest ok ale we

Dwie osoby nie dałoby się bo nie ma jak bagażu wziąć

 

Teraz jak będę wracał to musze jechać inna trasa bo przez

Powodzie w Albercie moja trasa jest nieprzejezdna, może pojadę przez Montane, uwielbiam ten stan ( fantastyczni ludzie) byle tam kilka razy.

W tym sezonie planuje jeszcze kilka 1000km wycieczek, ale pierw Karaiby z dziećmi, obiecałem I'm wakacje w styczniu ale do tej pory nie było czasu

 

Jeszcze 600km i będę w domu

eqavypaz.jpg3etyte2e.jpg

 

Miasteczko i jego kilkudziesięciu mieszkańców ciągle jest pod tymi glazami.

Nic przyjnemnego o tym wiedzieć

 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem z objazdu naszych własnych polskich gór.

Od Szklarskiej Poręby do Ustrzyk Górnych.

Zakrętów dla odmiany było z milion, 2100 km za mną. Polecam.

1o58.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek , nie moge poznac motoru , czy to jest Triumph ? Jazda po zakretach to niezla frajda ale uwiez mi ze jechac po prostej na preriach moze byc tez niezla rozrywka , byle tylko nie caly czas .

 

Kiedys wysle moto do Europy i zrobie sobie taka europejska wyprawe . 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Suzuki V-Strom w najnowszym wydaniu. Świetne moto na nasze dziurawe drogi.

Wiem, że u Was też jest fajnie, bo jeździłem po USA motocyklem. No może nie do końca motocyklem, ale Harleyem :)

To zdjęcie powyżej na tej stronie zrobiłem w Death Valley podczas wyprawy motocyklowej. Jazda 50 m/h z nogami do przodu, bez kasku daje poczucie wolności.

Ale ja lubię zakręty, chociaż V-Stromem coś często skrobię asfalt podnóżkami, muszę je trochę podnieść.

Jak będziesz w Europie na moto to daj znać - znam trochę krętych, gładkich dróg w górach polskich, czeskich, słowackich, austriackich, włoskich czy szwajcarskich.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lubię zakręty ale juz się chyba robie stary bo na oponach zostaje mi prawie jednocentymetrowy "chicken strip " maharyva.jpg Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

 

Coraz bardziej lubie wolna jazde 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-55792-0-40025300-1377467826_thumb.jpgmam podobnie ale sobie tłumaczę że jak jadę wolniej to więcej widzę ... no i te wolniejsze motocykle trochę tańsze są ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaś tam....

Problem jest taki ze jak masz za dużo prostych to się odzwyczajasz do składania w zakręty.
Psycha się prostuje ;-)  człowiek zapomina jak szybko można wejść i ile się można złożyć.

KJ







 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dobije do 50.000km od nowosci na moim Griso . Jedyne co bylo naprawione na gwaracji to przewod paliwa na co byl recall fabryczny,  pozatym nic . Tylko normalny servis i paliwo , cztery tylne opony , trzy przednie , swiece, klocki, oleje ,filtry i tyle  aha dostalem kamieniem w chlodnice oleju i to musialem wymienic 

 

Pozdrawiam wszystkich i zycze bezpiecznego zakonczenia sezonu 

 

 

Pomiijam oczywiscie polamane zebra wstrzas mozgu i inna tam pierdoly, pogiety ii podrapany motor ,  jak mi  jakas qr** droge zajechala 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak prawda...nie czy , tylko kiedy...

Trochę szczęścia nam potrzeba w tych nieszczęściach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W czasie tegorocznych wyjazdów zachaczylem o taką myjnie, do dzisiaj się zastanawiam jak tam się psy myje :blink:

 

e5u5yzy9.jpg

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - nie czy, tylko kiedy. Dlatego ja już 3 sezon nie jeżdżę po drogach, tylko po torach wyścigowych. Początkowo chciałem połączyć jedno z drugim, ale okazało się, że czuje się wyjeżdżony i nie chcę mi się w zasadzie już jeździć po drogach. Natomiast dla jeżdżących tylko po drogach wizyty na torze mogą przynieść wiele dobrego pod kątem umiejętności i wyszalenia się..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tor jest super jak ciągnie Cię do szybkiej jazdy , współzawodnictwa czy przekraczania własnych granic. Szkoda że właściwie w PL jest tylko jeden taki obiekt. Ale jeśli Twoim konikiem jest turystyka, crusing, moto jest twoim głównym środkiem lokomocji...albo masz harleya ; ) Zaciskasz zęby i jeździsz po drogach dziękując za kolejny dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest jeden taki obiekt, ale w okolicach Polski jest ich więcej. Oczywiście, rozumiem, sam jeszcze niedawno interesowałem się turystyką motocyklową i jeździłem po drogach dla przyjemności. Teraz jednak widzę, że dusza moja motocyklowa jest usatysfakcjonowana, głód prędkości zaspokojony a ja jestem bezpieczniejszy. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie motorem to nie jest ale silnik pod klejnotami jest ;):D

 

43d83984616e6279med.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie motorem to nie jest ale silnik pod klejnotami jest ;):D

 

43d83984616e6279med.jpg

Pojazd który w unikalny sposób łączy w sobie wszystkie wady enduro i terenówki ;-)

 

KJ

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - jak każdy quad. Ale mają też zalety. Parę lat jeździłem mocno przeorobionym quadem i powiem Ci, że w bajorkach i błotkach są bezkonkurencyjne. I zabawne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest to co tygryski lubią najbardziej ;) pięknie wchodzi w poślizgi!!! A i po blotku tez pociągnie :) noi na Piękna w Warszawie tez dojedzie :D

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U bas w ta niedziele znowu organizowana jest impreza "motorcycle toy ride", połączona ze zbiórka zabawek na Boże Narodzenie dla ubogich rodzin.

Ma być tez super pogoda tak jak w zeszłym roku, mam również nadzieję że będzie więcej uczestników chociaż w zeszłym roku było ponad 2000 motorów.

Wstawię zdjęcia po spotkaniu


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć z imprezy

 

tunyhe7a.jpgpa8ujyza.jpg9epajypa.jpge7u4eveg.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na zakończenie sezonu do stajni przyprowadziłem nowego rumaka:

ly71.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.