Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

No, te BMW jest super, to jest mój typ motocykli które mi się podobają najbardziej

 

A ja dzisiaj zakoncYlem sezon.akumulator wyciagniety i podłączony, osiolek okryty i gotowy do hibernacji, pobudka będzie miał około połowy lutego


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie bez tego plastikowego ustrojstwa do rejestracji z tyłu pod zadupkiem. Dopiero zacznie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow , na forum jestem prawie nowy i musze przyznac ,ze temat moto jest super. Obecnie smigam na Yamaha bt1100 bulldog, poniewaz moj styl to ciezki naked z V-twinem , jutro postaram sie fote zapodac

 

LwG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym pucowałeś kolektory?

Wyglądają jak nowe, gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, mam.kase na motor i nie mogę się zdecydować co kupić :-((. Jak dziewczynka co to," chciałabym a boje się "


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od:

- jaki styl jazdy preferujesz (z nogami do przodu czy, wyprostowany, czy sportowy)

- jak będziesz go użytkował (częstotliwość, maksymalne dzienne przebiegi, planowany przebieg roczny)

- ile ważysz i mierzysz

- ile masz kasy

To już jakoś zawęzimy poszukiwania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym pucowałeś kolektory?

Wyglądają jak nowe, gratuluję.

tym :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=__gasyV1C6o

 

czas poświęcony na pucowanie uzależniony jest od stopnie zużycia (zabrudzenia) kolektorów. No i nadaje się tylko do nierdzewki lub kwasunku. Jeśli chodzi o trwałość to po jakimś czasi kolektory robią się lekko złote :) Po 3kkm wyglądają nadal ok. Butelka starcza na ok 4-5 razy. koszt ok 40 pln.

 

...a kolektory tak jak i cała reszta mają 11 lat :)

Edytowane przez Ssniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec jest tak

 

Mize około 1.9m, ważę około 120kg, jezdze co roku około 10k km, w tym 13k. Stgl jazdy juz zdecydowanie mniej agresywny nóż kiedyś ale do spokojnych raczej go nie zaliczam.

Moje typy to

 

California custom, HD Breakout, triumph ( nie ten od damskiej bielizny) Storm ,aprilia Tuono v4,nowy Ducati monster 1200, i BMW r1200r


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z typów widzę, cruisery i nakedy to Twoja bajka.

Ja bym brał:

- Triumpha Thunderbirda ale w zwykłej wersji, nie Storm. Jeździłem tym drugim i jest twardy jak deska, nie nadaje się na dłuższe wyprawy niż 100 mil. Wersja zwykła jest bardziej dziadkowa, wychromowana na maksimum, ale zawieszenie ma dla ludzi.

lub (to mój typ)

- BMW RnineT

lub

- R1200R

Telelever w tym ostatnim to naprawdę świetna sprawa - absolutny brak nurkowania przy hamowaniu na początek Cię zaskoczy, a potem to polubisz.

 

A szybę założysz do każdego i 400 mil zrobisz jak będzie trzeba...

 

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez cer_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec jest tak

 

Mize około 1.9m, ważę około 120kg, jezdze co roku około 10k km, w tym 13k. Stgl jazdy juz zdecydowanie mniej agresywny nóż kiedyś ale do spokojnych raczej go nie zaliczam.

Moje typy to

 

California custom, HD Breakout, triumph ( nie ten od damskiej bielizny) Storm ,aprilia Tuono v4,nowy Ducati monster 1200, i BMW r1200r

Kolego ja ma 187 cm  ,waga 95kg i musze ci powiedziec ,ze jak sie przymierzylem do ducati to wydawal sie troche maly chodzi o gabaryty , ale to takie moje odczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja ma 187 cm  ,waga 95kg i musze ci powiedziec ,ze jak sie przymierzylem do ducati to wydawal sie troche maly chodzi o gabaryty , ale to takie moje odczucie

Podobno ten nowy model jest większy, zgadzam się co do byłej wersji

Wyglądam na tym moto jak clown w cyrku

 

 

Tomek ja jeździłem trochę Stormem i było fajnie nie zauważyłem żeby mi zawieszenie było zatwarde, Gucia nie będę sprzedawał a w przyszłym sezonie dobije do 60k km od nowości.

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek,

musze powiedziec ze nie widze Ciebie na R12R i R9T. Pierwszego chce mi zabrac moja zona a drugiego chce kupic dla mnie gdy jestem prawie o polowe mniejszy od Ciebie. Z duzych motorow to siedzialem ostatnio na Victory Hammer i Yamaha XC1900.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie qr**.jest dużo motorów co mi się podoba ale są po prostu za małe.

Dla gubasow brak większych sprzętów poza cruiserami, Griso jest super chociaż też mógłby być większy ale mam już go 6lat i czas najwyższy ułatwić mu żywot i podzielić obowiązki ważenia mojej d*py


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec jest tak

 

Mize około 1.9m, ważę około 120kg, jezdze co roku około 10k km, w tym 13k. Stgl jazdy juz zdecydowanie mniej agresywny nóż kiedyś ale do spokojnych raczej go nie zaliczam.

Moje typy to

 

California custom, HD Breakout, triumph ( nie ten od damskiej bielizny) Storm ,aprilia Tuono v4,nowy Ducati monster 1200, i BMW r1200r

Z nakeda na nakeda to zamienił stryjek...

 

Kup coś do off-roadu, w czteropaku byle nie za mocnym na początek.

 

KJ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to już jest motocykl i trzeba na niego mieć prawko A.

Ponad 5 kucyków i wyciągał z 70 km/h.

Gdzieś Ty znalazł taką perełkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,podoba się?-a mam z "Tablicy" ;) -tam mnóstwo jest "paści" do remontu.........i kilka trzeba kupić by mieć jeden na DDR częściach a nie China..... :)

P.S 70km/h? czemu nie 95? :D

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki simek i ponad 100km/h wyciągnie (po małym tuningu) :D Miałem ale ja głupi sprzedałem...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec jest takMize około 1.9m, ważę około 120kg, jezdze co roku około 10k km, w tym 13k. Stgl jazdy juz zdecydowanie mniej agresywny nóż kiedyś ale do spokojnych raczej go nie zaliczam.Moje typy toCalifornia custom, HD Breakout, triumph ( nie ten od damskiej bielizny) Storm ,aprilia Tuono v4,nowy Ducati monster 1200, i BMW r1200r

Widać że lubisz stylowe maszyny ; ). Zgadzam się z cer_tomem że do Twojego racera do pary lepszy byłby cruiser...sporo podróżujesz. mnie z Twoich propozycji najbardziej podoba się california, hd to bulwarówka a thunderbird to kawał motocykla...jakoś tak mniej finzezji w porównaniu do californii. W tym segmencie ( no prawie w tym ) rozważyłbym jeszcze jedyne ducati które pasuje do Twojej postury czyli diavel ,, a może v-max ; )

A poza wszystkim ten motocykl do nawijania kilometrów powinien być wygodny i niezawodny...jak he he BMW.

Z nakedów , choć kocham ducati to nowe monstery jakoś straciły swój pierwotny urok a 1200 to już w ogóle zaczyna streetfightera przypominać. Poczekam aż zrobią monstera retro. A z nowości - nostalgiczny naked bmw RnineT wygląda ciekawie.

Daj znać na co się zdecydowałeś.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezawodny i BMW mówisz. Jedno wiem na pewno, te dwa słowa kompletnie do siebie nie pasują.

Sam mam moto BMW, ale na 100% nie kupiłem go ze względu na niezawodność. :)

 

Irek, pomyśl o jakimś turystyku, lub turystycznym enduro, skoro będzie to drugie moto.

Ja przechodziłem długą motocyklową drogę. Było naked - naked z owiewką - chopper - enduro - cruiser - obudowany big bike - turystyczne enduro i ostatecznie kolejne turystyczne enduro. I to jest mój motocykl docelowy: komfort, lekkość prowadzenia, osłona przed wiatrem i świadomość, że pojedzie praktycznie po każdej drodze, w dodatku nie obijając mi czterech liter.

 

A gdybym miał kupić dodatkowe moto, to byłaby Honda CB1100. Ale nie zmieści się w garażu...

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam 

 

@ Desmo 

 

Diavela mialem przez jakis czas do jezdzenia ale charakter motocykla mi nie odpowiada , mocy duzo wiecej niz potrzeba ( naprawde mocny silnik )ale brakuje tego czegos ..

Yamaha v-max tez nie dla mnie , jak lubie japonskie samochody przez ich niezawodnosc tak w motocyklach nie jest to najwazniejsze kryterium , wiem ze v-max tu sie nie zalapuje ale jak dla mnie zaduzo jest modeli hosuyaka , nie wiem jak to wytlumaczyc ,czegos mi w nich brakuje 

 

@ Tomek 

 

Enduro zupelnie mi nie podchodza stylistycznie , wiem ze sa niesamowicie praktyczne , ale znowu nie dla mnie , moze gdybym faktycznie bardzo duzo jezdzil na dluzsze trasy to bym sie zastanowil 

Turystyczne juz bardziej , niby zastanawialem sie nad Kawasaki Concourse 14 ale patrz wyzej 

 

 chyba skonczy sie na nastepnym MG bylby to moj czwarty ,chociaz Storm , Breakout and Aprilia sa tez na szczycie . Wiem niestety ze cokolwiek nie kupie to bede zalowal tych co niekupilem  :(  :( .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A gdybym miał kupić dodatkowe moto, to byłaby Honda CB1100. Ale nie zmieści się w garażu...

 

Pozdrawiam

Tomek

 

 Ja dawno temu mowilem sobie ze u mnie w garazu nigdy nie bedzie nic innego tylko samochody i motory , Teraz samochody stoja przed domem i ledwo mi sie motocykl miesci  :(  :(  :(  :( .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.