Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon.

Uwalniaj, a ja ugodowy jestem :)

Kask airoh, kurtka i rękawice adrenaline, buty alpinestar, a nad spodniami się zastanawiam...ale chyba jeans jakiś będzie ;)

 

Pamiętaj żeby wymienić piankę w kurtce (na plecach) na ochraniacz.

 

A ja bym chętnie uwolnił, ale nikt jakoś nie chce w tym pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam jest takie płaskie coś, sztywne...chyba nie pianka :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

A tam jest takie płaskie coś, sztywne...chyba nie pianka :)

 

Jak ma napisane że ma certifikat, to spoko. Jak nie, to znaczy, że wypełniacz kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wszywka z jakimś certyfikat że ma :)

Zresztą zobaczysz, to mi powiesz .


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest. Tylko wedlug mnie trudno bez tej owiewki, jakos wydaje mi sie ze musi byc zimno. Czyzby technicznie niemozliwe bylo by ja jakos przymocowac?

 

Oczywiście są tuningowe owiewki, ale nie mam ochoty ich zakładać. Ten motocykl to klasyczny Naked Bike, a taki z samego faktu przynależności do tej grupy ma nie mieć owiewek. Wygląd by się zepsuł. A komfort jazdy, do 100km/h nie narzekam, a szybciej staram się nie jeździć ;-) To taki automatyczny system bezpieczeństwa - nie masz ochoty na latanie z dużymi prędkościami. A zimno, no trochę bywa, ale od tego mam dopinki żeby nie marznąć, ale ogólnie nie narzekam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście są tuningowe owiewki, ale nie mam ochoty ich zakładać. Ten motocykl to klasyczny Naked Bike, a taki z samego faktu przynależności do tej grupy ma nie mieć owiewek. Wygląd by się zepsuł. A komfort jazdy, do 100km/h nie narzekam, a szybciej staram się nie jeździć ;-) To taki automatyczny system bezpieczeństwa - nie masz ochoty na latanie z dużymi prędkościami. A zimno, no trochę bywa, ale od tego mam dopinki żeby nie marznąć, ale ogólnie nie narzekam :-)

co do wygladu - masz zupelna racje. a co do predkosci - tez nie jezdze powyzej 100-110 km/h tylko jak kogos wyprzedzam - jade troche szybciej... moze kiedys gdzies na autobanie w Niemcach pojade szybciej... nie wykluczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Oczywiście są tuningowe owiewki, ale nie mam ochoty ich zakładać. Ten motocykl to klasyczny Naked Bike, a taki z samego faktu przynależności do tej grupy ma nie mieć owiewek. Wygląd by się zepsuł. A komfort jazdy, do 100km/h nie narzekam, a szybciej staram się nie jeździć ;-) To taki automatyczny system bezpieczeństwa - nie masz ochoty na latanie z dużymi prędkościami. A zimno, no trochę bywa, ale od tego mam dopinki żeby nie marznąć, ale ogólnie nie narzekam :-)

 

Znam wariatów, którzy potrafią dobijać pod 200km/h na golasie :P

 

Ja na szczęście owiewkę mam - jednak sporo to daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam wariatów, którzy potrafią dobijać pod 200km/h na golasie :P

 

Ja na szczęście owiewkę mam - jednak sporo to daje

200 nawet na supermoto leciałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

200 nawet na supermoto leciałem :)

 

Generalnie chodziło mi o to, że bez owiewki ;)

Ja tam się raz przeleciałem 210 i starczy. Zero komfortu prowadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wymieniłem olej, filtry...

Doszła czapeczka, to troszkę się przeczłapałem po okolicy :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodziło mi o to, że bez owiewki ;)

Ja tam się raz przeleciałem 210 i starczy. Zero komfortu prowadzenia.

Mi o to samo chodziło. Na siedzonku od SMC jest tak wysoko, że przy wyższych prędkościach targa niemiłosiernie. Owiewki to nie ma żadnej. Lekkie niesamowicie. Przeżycia ekstremalne przy takiej jeździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżycia ekstremalne przy takiej jeździe.

 

za to kochamy motory :-) 

pamiętam początkowe jazdy:

myślałem sobie za każdym razem "nie będę mocno odkręcać, bo to niebezpieczne" a po chwili w głowie myśl "WOW jak fajnie!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Motory mogą być w pompach do np szamba, a to są motocykle ;D

 

Wywlekane na siłę. W środowisku jakoś większość się o to nie spina i nazywa swoje maszyny różnie (motocykl, motocykiel, motur, motor itp). Poza tym w potocznym języku jest to określenie zupełnie poprawne i dopuszczalne.

 

Bez przesady, ludzie na forum robią prawdziwe błędy i tym bym się bardziej przejmował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon ma 100% racji. Nie ma co sie spinac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież mówiłem o silniku motocykla że go tak uwielbiam :-)

919 cmto jest to co potrzebowałem w moim dwukołowcu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 919 to chyba rzędowa czwórka Hondy?

Bardzo udany silnik, miałem go kiedyś w dużym Hornecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Wczoraj moto dostało przegląd okresowy.

 

Wymiana oleju z filtrem i płynu hamulcowego w obu układach (przód, tył). W sumie to spoko, bo myślałem, że będzie mnie to więcej kosztować (spodziewałem się że jeszcze coś będzie do roboty).

 

Ale niestety, przy następnym przeglądzie będę płakał przy płaceniu, bo się szykuje więcej gratów...

opony, klocki, łożysko główki ramy (prawdopodobnie), zobaczymy jak z napędem będzie jeszcze, bo to tez wieczne nie jest. Ale póki co jest spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 919 to chyba rzędowa czwórka Hondy?

Bardzo udany silnik, miałem go kiedyś w dużym Hornecie.

 

Tak to R4, a mój motocykl to właśnie duży Hornet :-) Bliźniaczy silnik jest w Fireblade RR, tylko tam silnik kręci się do wyższych obrotów - dzięki czemu ma 20 koni więcej.

U mnie "tylko" 110KM  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 650 cm w układzie v-strom...


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na bogato - 125 we falce :)

Dołożyłem sobie gmole, żeby nie musieć kleić plastików po okresie nauki...

I wieczorkiem zabiłem szybką kilkanaście latających robaczków ;)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że robale nie były w kasku :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba właściwy kask dla teściowej  ;)

A poważnie ktoś to jednak kupuje  :blink:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.