Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Może coś podpowiecie? Rozglądam się za jakimś moto (kat. szosowo-turystyczny) w przedziale cenowym do 12-13 tys zł. Mam 188 cm wzrostu. Jest szansa na ogarnięcie czegoś sensownego czy tylko "unijne" bitki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym wzroscie to musisz miec duzego konia. W tej cenie to moze Kawasaki Z750? Jest sporych rozmiarow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Yamaha TDM 850 (spokojnie w budżecie) lub TDM900 (jak sie z kasą wyrobisz). Kawał konia jest i bardzo fajne moto.

Edytowane przez Szymon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś polatałem wkoło komina i mi się coraz bardziej podoba :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

A ja dziś polatałem wkoło komina i mi się coraz bardziej podoba :)

 

Ty to zarejestruj w końcu, to będziesz miał więcej pola do latania. Bo póki co to Cię przepisy ograniczają trochę.

Edytowane przez Szymon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę , mam już komplet, więc powinno być ok :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Może coś podpowiecie? Rozglądam się za jakimś moto (kat. szosowo-turystyczny) w przedziale cenowym do 12-13 tys zł. Mam 188 cm wzrostu. Jest szansa na ogarnięcie czegoś sensownego czy tylko "unijne" bitki ...

 

Jak dobrze poszukasz jest sporo fajnych Suzuki V-strom.... co prawda będzie to jakiś 2005/2007 rok ale ładna DL 650 da się wyrwać w tych pieniądzach!

 

Aha... już podawałem kiedyś linka http://cycle-ergo.com/ gdzie jak wpiszesz wzrost i wybierzesz moto to możesz nieco zbadać, czy nie wyglądasz na sprzęcie jak "małpa na konewce"  :D

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 Vstrom!

Ja będę sprzedawał teraz swojego DL1000 z racji powrotu na pola i lasy ale Vstroma jak najbardziej mogę polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś podpowiecie? Rozglądam się za jakimś moto (kat. szosowo-turystyczny) w przedziale cenowym do 12-13 tys zł. Mam 188 cm wzrostu. Jest szansa na ogarnięcie czegoś sensownego czy tylko "unijne" bitki ...

 

Najpierw należałoby trochę precyzyjniej określić, co to znaczy szosowo-turystyczne, bo w tym określeniu można zmieścić się zarówno Africa Twin (zresztą ten motocykl uważam za najlepszy wybór w tym przedziale cenowym), jak również Pan European oraz Hayabuse pomimo, że zdecydowanie się od siebie różnią ^_^ .  Nie mówiąc już jakie motocykle wyskoczą nam po zaznaczeniu takiej kategorii np. na olx ;)  :lol:.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, myślę że Suzuki Bandit najlepiej oddaje to, o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Zawsze możesz spróbować jeszcze hondy CBF600 - to jest podobna kategoria motocykla co Bandit. Ewentualnie Yamaha FZ6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Patrzcie jakiego fajnego sprzęta na mieście dziś widziałem:

DSC_2622.jpg

 

Chętnie przygarnąłbym do garażu  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Wygląda mi to na fajną przeróbkę Hondy CX500

 

Raczej GL500 bo taką miała tabliczkę na silnik, ale to w sumie ta sama konstrukcja co CX500, a właściwie z niej wywodząca się (zdaje się, że rama też ta sama, tylko obudowana bardziej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszły wekend wpadłem pooglądać motury na taką imprezę:

http://www.burnoutparty.com.pl

wracałem z Opola z Raceism, a że Anpol po drodze i rzut beretem ode mnie to sobota motoryzacyjnie udana :lol:

fotę mam jedną, "custom", raczej niezbyt wysokich lotów ale na takie wynalazki też fajnie popatrzeć. Ogólnie motocykli jak zwykle pełno, fot nie robiłem bo w sumie to trzeba by cały czas pstrykać a z drugiej strony zdjęcia R1 czy gold winga każdy w necie znajdzie ;) Inna sprawa, że w sobotę było sucho i większość motocykli była mniej lub barzdiej przykurzona a wieczorem niektórzy byli już lekko zmęczeni trudami biwakowania :P  Pamiętam pierwszy Burnout, wtedy się działo, teraz na szczęście nikt z "zmęczonych biwakowaniem" nie wyjeżdża z terenu ośrodka na drogę. Ogólnie zawsze jest na co popatrzeć, od komarów przez wszelkie hondy, yamahy, moto guzi czy inne HD po customowe choppery. Miałem okazję pooglądać z bliska Diavela, cudo :rolleyes:

DSC_0620.jpg

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silniki i ramy te same, tylko jedna obudowana druga golas.

A na fotce od trolla silnik z Virago.

Oba te silniki są nie do zajechania, różni je tylko to że w Virago olejak a w Hondzie wodniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje maleństwo po zmianie opon...inna jazda od razu :)

C360_2015_07_01_14_03_10_665.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Moje maleństwo po zmianie opon...inna jazda od razu :)

C360_2015_07_01_14_03_10_665.jpg

Jakie gumy zalozyles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirelli scorpion MT

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem Yamahę xvs 950 midnight star....Jutro w trasię zrobie jej foty. Ale mam pytanie. w jakim zegarku jeździć. Moje mechaniki się na mnie obrażą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Bez

-Gshock

-Tani automat

 

Moja invicta z mechanizmem seiko kilka razy już była na moto i nic jej nie było

Taplatk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja jeździłem bez bo mało wygodnie, jak jeszcze przychodziły do tego rękaw kurtki i rękawice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

U mnie jedyne kryterium to takie zęby mi się wygodnie pod mankietem kurtki mieścił. Jeździłem w różnych zegarkach (mechanizmach i kwarcach) i żaden nie narzekał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...czas bezpieczniej i wygodniej odczytywać z licznika a na postoju z telefonu niż odgrzebywać zegar spod rękawicy i kurtki. A jak postôj dłuższy to można wyjąć z bezpiecznej kieszonki swojego najlepszego toolwatcha który pasuje charakterem do moto ;-) a jak już musisz to raczej kwarca.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Hmm...czas bezpieczniej i wygodniej odczytywać z licznika a na postoju z telefonu niż odgrzebywać zegar spod rękawicy i kurtki. A jak postôj dłuższy to można wyjąć z bezpiecznej kieszonki swojego najlepszego toolwatcha który pasuje charakterem do moto ;-) a jak już musisz to raczej kwarca.

 

No ale tu chyba nie chodzi o odczytywanie godziny podczas jazdy...

Raczej o to żeby mieć zegar na łapie jak jak już się z moto zsiądzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.