Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Flieger

Mundial 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mnie się wydaje, czy sędziowie robią wszystko żeby tylko Hiszpania wygrała mistrzostwa?

Najpierw Web przedłuża o 5 i pół minuty mecz z Szwajcarią, a teraz czerwona kartka z kapelusza.

Niestety bramkarz Chile strasznie zawalił pierwszą bramkę, ale nie ma co gdybać.

Skończyło się jak się skończyło, a ja nadal uważam, że Hiszpania nie ma szans na awans do finału, a nawet do półfinału ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i zepsul, ale i tak juz bylo 2:0. Piekna, dokladna i swietna taktycznie gra Hiszpanow. Troche nie lubie, gdy jak zwykle przy prowadzeniu zaczynaja grac w "dziada", zawsze moze sie zdarzyc wtedy jakis wypadek przy pracy, no ale taki juz ich urok, musi byc milion sto piecdziesiat podan w statystykach i tyle ;) Poza tym w pelni zasluzony awans Chile i bardzo mnie cieszy odpad Szwajcarii. Nie dla druzyn grajacych w stylu "greckim"!

 

Edit: up krystekomega

 

Probuj dalej, na nic sie zdadza Twoje uroki i zaciskanie kciukow, Espana to najlepsza druzyna na tym turnieju.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i zepsul, ale i tak juz bylo 2:0. Piekna, dokladna i swietna taktycznie gra Hiszpanow. Troche nie lubie, gdy jak zwykle przy prowadzeniu zaczynaja grac w "dziada", zawsze moze sie zdarzyc wtedy jakis wypadek przy pracy, no ale taki juz ich urok, musi byc milion sto piecdziesiat podan w statystykach i tyle ;)

 

Edit: up krystekomega

 

Probuj dalej, na nic sie zdadza Twoje uroki i zaciskanie kciukow, Espana to najlepsza druzyna na tym turnieju.

 

Ja nie zaciskam kciuków, nie czaruję itp. itd.

Tak będzie :)

Chyba na prawdę oglądamy różne Mundiale bo moim zdaniem Hiszpanie są po prostu przeciętni i rozpuka ich co najmniej połowa drużyn, która przeszła dalej :D

Ps. Jak to wygląda w tabeli? Trafią na Holandię przed finałem?

Chciałbym zobaczyć taki mecz ;)

 

Ps. 2 Co z tego, że było 2:0 jak Chile potrafiło strzelić na 2:1 grając w 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja nie zaciskam kciuków, nie czaruję itp. itd.

Tak będzie ;)

 

Jak na razie, wszystkie moje typowania się sprawdzają - czy to w piłce nożnej, czy w boksie. I będę konsekwentny w swoim twierdzeniu, że Hiszpania znajdzie się na pudle MŚ. Poza tym, dlaczego tak nie lubisz Hiszpanów ?. Grają świetny futbol, każdy z nich jest doskonale wyszkolony technicznie, nie są brutalni w grze, mają równą drużynę (w sensie umiejętności piłkarskich) bez słabych punktów. Skąd więc takie nastawienie u Ciebie ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie, wszystkie moje typowania się sprawdzają - czy to w piłce nożnej, czy w boksie. I będę konsekwentny w swoim twierdzeniu, że Hiszpania znajdzie się na pudle MŚ. Poza tym, dlaczego tak nie lubisz Hiszpanów ?. Grają świetny futbol, każdy z nich jest doskonale wyszkolony technicznie, nie są brutalni w grze, mają równą drużynę (w sensie umiejętności piłkarskich) bez słabych punktów. Skąd więc takie nastawienie u Ciebie ?.

 

Niektórych zawodników lubię, ale jako drużyna reprezentacja Hiszpanii jest po prostu przereklamowana ;)

Hiszpania to Hiszpania tamto, a tak na prawdę w większości pomagają im sędziowie.

Moim zdaniem na pudle nie staną ;) Jak będzie zobaczymy. Jakby co to odszczekam, chyba że na pudło trafią dzięki sędziom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jak to wygląda w tabeli? Trafią na Holandię przed finałem?

Chciałbym zobaczyć taki mecz ;)

 

Niestety dopiero final daje szanse na takie spotkanie. Bylby to piekny final, jednak Holandia bedzie musiala stawic czola Brazylii w cwiercfinale, ale jak przeskocza ten etap, to bedzie latwiej - pewnie Urugwaj albo USA. Hiszpania ma trudniejsza droge - Portugalia na dzien dobry, potem Japonia lub Paragwaj i zwyciezca z czworki: Anglia, Niemcy, Argentyna, Meksyk - kto to bedzie to chyba nikt nie odwazy sie przewidziec, niesmialo trzymam kciuki za Meksyk, ale rozum podpowiada, ze wyjda Niemcy.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopiero final daje szanse na takie spotkanie. Bylby to piekny final, jednak Holandia bedzie musiala stawic czola Brazylii w cwiercfinale, ale jak przeskocza ten etap, to bedzie latwiej - pewnie Urugwaj albo USA. Hiszpania ma trudniejsza droge - Portugalia na dzien dobry, potem Japonia lub Paragwaj i zwyciezca z czworki: Anglia, Niemcy, Argentyna, Meksyk - kto to bedzie to chyba nikt nie odwazy sie przewidziec, niesmialo trzymam kciuki za Meksyk, ale rozum podpowiada, ze wyjda Niemcy.

 

No to jak na ten Mundial, który ja oglądam to Holandia ma co najmniej kilka razy trudniejszą drogę ;)

Urugwaj i USA grają moim zdaniem o wiele lepiej niż Portugalia, Japonia i Paragwaj. Dziwię się, że Portugalii udało się wyjść.

Jestem za Holandią, ale z tego co piszesz i z tego układu to nie zdziwi mnie finał Urugwaj - Meksyk

Ps. Szkoda, że meczu Holandia - Hiszpania nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ps. Szkoda, że meczu Holandia - Hiszpania nie będzie ;)

 

Holandia powiadasz. Od dawna Holendrzy nic wielkiego nie ugrali. Ostatnia wielka reprezentacja jaką pamiętam z tego kraju, była w roku 1988. Tylko, że czasy takich gigantów jak Gullit, van Basten, Rijkaard czy bracia Koeman, już dawno minęły. Na tych MŚ gra Holandii jest nudna jak flaki z olejem. Dużo bardziej ich gra podobała mi się na ostatnich ME choć na pudle się nie znaleźli. Ale grali pięknie. Teraz grają jakiś antyfutbol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandia powiadasz. Od dawna Holendrzy nic wielkiego nie ugrali. Ostatnia wielka reprezentacja jaką pamiętam z tego kraju, była w roku 1988. Tylko, że czasy takich gigantów jak Gullit, van Basten, Rijkaard czy bracia Koeman, już dawno minęły. Na tych MŚ gra Holandii jest nudna jak flaki z olejem. Dużo bardziej ich gra podobała mi się na ostatnich ME choć na pudle się nie znaleźli. Ale grali pięknie. Teraz grają jakiś antyfutbol.

 

No i o to chodzi. Grali przepięknie i przegrywali. Teraz grają skutecznie i moim zdaniem mają dużą szansę bo nie obrosną w piórka po fazie grupowej. Na ME wygrywali zbyt pewnie i to ich zgubiło ;)

 

Ps. Ronald Koeman - ten to miał armatę w nodze. To były czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ps. Ronald Koeman - ten to miał armatę w nodze. To były czasy.

 

Oj miał. Wiele pięknych bramek strzelił dla Barcelony z rzutów wolnych. Chociaż dla mnie numerem 1 z tamtego składu był Ruud Gullit. Co ten gość wyrabiał w AC Milan, to szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest final Hiszpania - Urugwaj, a kto wygra to juz niewazne ;)


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Moim marzeniem jest final Hiszpania - Urugwaj, a kto wygra to juz niewazne ;)

 

Szkoda, że tak się to wszystko układa. Najchętniej zobaczyłbym finał: Argentyna - Hiszpania, ale zanosi się na taki półfinał ;). W tej sytuacji w finale widzę Argentynę i Brazylię. Chciałbym się mylić, ale wydaje mi się, że Hiszpania nie przejdzie półfinału. Obstawiam więc tak:

 

Finał: Brazylia - Argentyna

Mecz o 3 miejsce: Urugwaj - Hiszpania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się decydująca faza to warto dodać drabinkę

 

post-27627-0-73605800-1331578737.gif

 

Dziś takie sobie mecze,ale jutro prawdziwa uczta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna i Hiszpania grają najładniejszą piłkę. Holandia gra za to bardzo równo. Tak samo Brazylia, której nie znoszę też gra bo gra d**y nie urywa ale swoje wygrywają. Na pewno będzie jeszcze ciekawie. Dla mnie osobiście najfajniej jakby Argentyna wygrała

 

P.S Chciałbym zobaczyć radość Maradony ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Anglików, wierzę, że się obudzą wreszcie...oby dokopali Niemiaszkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chcę, żeby Argentyna została mistrzem. Radość Maradony - bezcenne:)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy za Maradoną piłkarzem nie przepadałem,a zwłaszcza Maradoną człowiekiem bo był pajacem ale jak narazie na mundialu pojawiają się u niego sensowne wypowiedzi,szacunek dla piłkarzy,nie robi z siebie największej gwiazdy,zawodnicy pójdą za nim w ogień.Duże,pozytywne zaskoczenie do tego grupa świetnych piłkarzy,moim zdaniem w tej chwili to Argentyna ma najlepszych zawodników,zobaczymy czy to przełoży się na zespół i będzie można powiedzieć że mają też najlepszy zespół.Dawniej Argentynie nie kibicowałem bo to była banda faularzy i cwaniaków ale chętnie bym ich widział jako zwycięzców mundialu,podobnie jak Hiszpanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet Jeśli nie wygrają to dużo skorzystają na tym, że Maradona się czegoś nauczy jako trener. Ma posłuch wśród piłkarzy jest dla nich autorytetem więc możliwość zdobycia tak dużego doświadczenia pozwoli na to, że będzie on bardziej kompletnym trenerem, a biorąc pod uwagę fakt, że jest to stosunkowo młody zespół, może to dobrze wróżyć dla nich na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś takie sobie mecze,ale jutro prawdziwa uczta ;)

 

Mam odwrotne odczucia - wydaje mi sie, ze grajace dzis zespoly maja duzo swiezosci i awans do drugiej rundy jest juz dla nich sukcesem, wiec zagraja z polotem, dajac z siebie wszystko. Jutro natomiast, starzy wyjadacze, bardzo doswiadczone druzyny, zagraja w sposob wyrachowany i obawiam sie, ze przez to nudny. Dlatego po cichu trzymam za Meksyk ;)


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy za Maradoną piłkarzem nie przepadałem,a zwłaszcza Maradoną człowiekiem bo był pajacem ale jak narazie na mundialu pojawiają się u niego sensowne wypowiedzi,szacunek dla piłkarzy,nie robi z siebie największej gwiazdy,zawodnicy pójdą za nim w ogień.Duże,pozytywne zaskoczenie do tego grupa świetnych piłkarzy,moim zdaniem w tej chwili to Argentyna ma najlepszych zawodników,zobaczymy czy to przełoży się na zespół i będzie można powiedzieć że mają też najlepszy zespół.Dawniej Argentynie nie kibicowałem bo to była banda faularzy i cwaniaków ale chętnie bym ich widział jako zwycięzców mundialu,podobnie jak Hiszpanów.

 

 

 

 

Nie musisz za nim przepadać, ale to nie zmienia faktu, że był najlepszym piłkarzem pod Słońcem.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz za nim przepadać, ale to nie zmienia faktu, że był najlepszym piłkarzem pod Słońcem.

 

A Nicole Kidman to najpiekniejsza aktorka, a pierogi z grzybami to najsmaczniejsze danie ;)


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz za nim przepadać, ale to nie zmienia faktu, że był najlepszym piłkarzem pod Słońcem.

 

Dla jednych był dla innych nie,dla mnie najlepszy był Zidane,choć niewątpliwie Maradona jest jednym z najlepszych w historii.

 

Odszczekuję o nudnych meczach-ten był za***isty,żadnego klepania w poprzek,żadnej gry ja do ciebie a ty do mnie.Atak za atakiem,od bramki do bramki,oby reszta meczów też tak wyglądała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odszczekuję o nudnych meczach-ten był za***isty,żadnego klepania w poprzek,żadnej gry ja do ciebie a ty do mnie.Atak za atakiem,od bramki do bramki,oby reszta meczów też tak wyglądała ;)

 

Z kolei ja odszczekuje, ze bedzie swiezo i z polotem. Po fantastycznym meczu o 16, mamy teraz nudne widowisko, w ktorym dwie przecietnie grajace druzyny walcza o to, kto zbierze baty od Niebieskich.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz za nim przepadać, ale to nie zmienia faktu, że był najlepszym piłkarzem pod Słońcem.

 

 

 

 

Dla mnie to nie jest faktem :D

Był dobrym piłkarzem, ale czy najlepszym?! Moim zdaniem nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu-gadu o Maradonie, a tymczasem Ghana wyeliminowała USA i bedzie grać z Urugwajem. Ciekawe, co zademonstrują.

 

A co do Maradony - na pewno postać nietuzinkowa i jeden z lepszych piłkarzy wszechczasów. Nigdy go specjalnie nie lubiłem, ale grał (grywał) znakomicie, tylko chyba gwiazdorstwo uderzyło mu do głowy


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.