Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Flieger

Mundial 2010

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle mnie to nie dziwi. Ktoś powinien sprawdzić FIFA pod kątem korupcji.

 

To tak jak z PZPN są niezniszczalni i nietykalni :P...Państwo w państwie.

Chesz ruszyć PZPN to FIFA będzie straszyć zawieszeniem. I na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na drabinkę i teraźniejszą formę to stwierdzam że Brazyli spokojnie awansuje do finału,Holandia gra słabo,Urugwaj może trochę postraszy w 1/2 ale i tak będą szczęśliwi że awansowali tak daleko poza tym to jednak nie ta półka.

W drugiej połówce są mocniejsze zespoły bo Argentyna,Niemcy,Hiszpanie i mam nadzieję że któryś z nich zdobędzie dzbanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified
Dajmy już temu spokój :P. Ważne, że Maradona był wybitnym piłkarzem i jest spoko trenerem. Nie zachowuje się tak jakby wszystkie rozumy pozjadał. Słucha doradców i szanuje piłkarzy, i to jest okay.

A kto powiedział ze Maradona nie jest okay?

Ma za to swoje rzuty i ok, ja go lubię :P

 

W ogóle mnie to nie dziwi. Ktoś powinien sprawdzić FIFA pod kątem korupcji.

LOL,

Będziesz chciał sprawdzać to skonczy sie tak jak we Francji po odpadnięciu w RPA - Sarkozy i minister sportu brali na dywanik piłkarzy aby się podpytać, i już FIFA powiedziała ze jest to skandaliczne i niedopuszczalne aby politycy ingerowali w wewnętrzne sprawy narodowego zwiazku piłki nożnej.

Będziesz chciał coś sprawdzać, to Ci zbanują reprezentację z rozgrywek szczebla euro i mundialowego, ponakładają kary itp itd.

To jest tak zwane państwo w państwie, i wszyscy o tym wiedzą. FIFA robi wałki i nikt jej nie zaszkodzi, przykładem są naiwni mieszkańcy RPA którzy za namową Blattera po "magicznym wylosowaniu" pobudowali stadiony za grube miliony $$$ i liczyli ze "cos sie odmieni" za sprawą Mistrzostw Świata. I okazało się, ze nie zmieniło sie nic.

Bo FIFA podobnie jak każda firma patrzy jak zarobić na show, a jak hostowi mistrzostw uda się zarobić - jego szczęście. Jak nie, cóż przynajmniej miał honor być gospodarzem itp itd.

Cash is the king, jak to mawia mój consierge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wiare, ze Urusi pocisna nudnie grajaca Brazylie w polfinale :P


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

final bedzie Kaczyński - komorowski i w dogrywce z rzuta karnego po brutalnym faulu na komorowskim zwyciezy Jaroslav :P


Kobiety! Zwłaszcza te z Electra Luminescent Backlight...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykładem są naiwni mieszkańcy RPA którzy za namową Blattera po "magicznym wylosowaniu" pobudowali stadiony za grube miliony $$ i liczyli ze "cos sie odmieni" za sprawą Mistrzostw Świata. I okazało się, ze nie zmieniło sie nic.

Bo FIFA podobnie jak każda firma patrzy jak zarobić na show, a jak hostowi mistrzostw uda się zarobić - jego szczęście. Jak nie, cóż przynajmniej miał honor być gospodarzem itp itd.

 

Ja znam jeszcze jedno takie naiwne państwo...:P


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam jeszcze jedno takie naiwne państwo...:P

tak tak też coś słyszałem... myśleli, że im drogi zbudują, że piękne stadiony klasy elite będą mieć, a bazarkowicze zostaną milionerami bo będą koszulki sprzedawać :) ... oszukali ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie Brazylia - Holandia i Niemcy - Argentyna. Zapowiada się ciekawie. Stawiam na Niemców i Brazylię


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Heinz_Dundersztyc

to jak Pany?

uda się Portugali dokopać większym braciom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie- i znowu piękny Cristiano będzie płakał..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się zdaje, że Portugalia dostanie po gaciach


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Cieszę się ze zwycięstwa Hiszpanii, ale sędzia prowadzący to spotkanie, to jakiś niedorozwój umysłowy. Jak widzę takich idiotów, to nóż mi się w kieszeni otwiera. Simao powinien dostać minimum żółtą kartkę za jeden z fauli. Zresztą wiele fauli nie zostało odgwizdanych.

 

...i znowu piękny Cristiano będzie płakał..:P

 

I będzie miał rację, bo był wielokrotnie faulowany tylko sędzia prowadził jakiś inny mecz i nic nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki skrót

brama ze spalonego

nie uznany karny dla Portugalii

Ronaldo - niby nic nie pokazał ale sedzia tez olał fałlowanie na nim

Hiszpanie sie prześlizgali mam nadzieje ze wreszcie ktos ich "wyprostuje"

jak do tej pory graja b.słabo

na temat sedziowania to sie nie ma co wypowiadac poziom jak nasza III liga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki skrót

brama ze spalonego

nie uznany karny dla Portugalii

Ronaldo - niby nic nie pokazał ale sedzia tez olał fałlowanie na nim

Hiszpanie sie prześlizgali mam nadzieje ze wreszcie ktos ich "wyprostuje"

jak do tej pory graja b.słabo

na temat sedziowania to sie nie ma co wypowiadac poziom jak nasza III liga :P

Rozumiem, że można nie lubić Hiszpanii albo kibicować Portugalii ale chyba trochę przesadzasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że dwie najładniej grające drużyny Mundialu czyli Argentyna i Niemcy już teraz zagrają,wolałbym taki półfinał a najlepiej finał,natomiast drugi półfinał Hiszpania-Brazylia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że można nie lubić Hiszpanii albo kibicować Portugalii ale chyba trochę przesadzasz

Kibicuje Niemieckiej drużynie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie- i znowu piękny Cristiano będzie płakał..:P

Nie piękny Cristino tylko w jednym słowie Krystyna


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki skrót

1 .brama ze spalonego

2. nie uznany karny dla Portugalii

3. Ronaldo - niby nic nie pokazał ale sedzia tez olał fałlowanie na nim

4. Hiszpanie sie prześlizgali mam nadzieje ze wreszcie ktos ich "wyprostuje"

jak do tej pory graja b.słabo

na temat sedziowania to sie nie ma co wypowiadac poziom jak nasza III liga :)

Ad1. jakiego spalonego. Villa był w linii z ostatnim obrońcą.

Ad2. Nie uznany karny to był, ale dla Hiszpanii na początku meczu.

Ad3. Sędziowie się już nie nabierają na udawanie Pyszałka.

Ad4. Zawsze było "grają jak nigdy , przegrywają jak zawsze". Wreszcie nauczyli się grać turnieje.

VIVA ESPANA ! O'LE! :P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Heinz_Dundersztyc

Paweł, ja wiem, że dziś Twoje urodziny, ale jutro wstajemy do pracy, nie pij więcej

PS

Najlepszego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam

pojada do domu

bo sa cieniaki

Hiszpania do DOMU

VIVA NIEMCY OLE! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia może coś tam przeoczył, ale ogólnie dobrze prowadził mecz - w angielskim stylu. To nie piaskownica i nie trzeba gwizdać z byle powodu.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia może coś tam przeoczył, ale ogólnie dobrze prowadził mecz - w angielskim stylu. To nie piaskownica i nie trzeba gwizdać z byle powodu.

Qrna miał gwizdek ?

on tak gwizdał jak na Hmiltona gwizdza w F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że dwie najładniej grające drużyny Mundialu czyli Argentyna i Niemcy już teraz zagrają,wolałbym taki półfinał a najlepiej finał,natomiast drugi półfinał Hiszpania-Brazylia.

 

Zgadzam się. Argentyna gra jak zawsze futbol fajny dla oka techniczny, z koronkowymi akcjami, zawsze lubiłem ich mecze oglądać i im kibicowałem. Niemców zawsze podziwiałem za konsekwencję w grze i wprowadzanie w życie założeń taktycznych, ale w tym mundialu oprócz tego graja bardzo widowiskowo, i zdecydowanie są to dwie najlepsze drużyny. Hiszpanie też moim zdaniem pokazują niezłą piłkę pozycyjne ataki, przewaga w posiadaniu piłki troszke pod styl Barcelony. Brazylia jak to Brazylia może i nie gra najładniej ale zawsze daleko zachodzi. Ja liczę w głębi duszy, że mój czarny koń(Urugwaj) będzie dalej w turnieju i kto wie może finał nawet się uda osiągnąć

 

Kibicuje Niemieckiej drużynie :P

No ok jak już pisałem grają ładnie ale nie uważam, żeby sędzia wypaczył wynik meczu Hiszpania-Portugalia, i Hiszpania wygrała moim zdaniem zasłużenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Heinz_Dundersztyc

półfinał Brazylia Holandia w 1998 to jeden z najpiękniejszych meczów jakie w życiu oglądałem

to nie te same drużyny, ale zapowiada się ciekawie

tak jak Arg niemcy

Zgadzam się z poprzednikiem, że niemcy grają jak zawsze skutecznie, ale do tego ladnie jak rzadko kiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nigdy nie przepadałem za Brazylią. Zawsze dopingowałem Argentynę, ale tym razem życzę Brazylii żeby odesłała Holandię do domu. Po prostu gra Holandii wywołuje u mnie stany depresyjne :). Tak nudnego, schematycznego, wyrachowanego do bólu futbolu, to już dawno w wykonaniu Holendrów nie widziałem. To jest jakaś masakra co oni teraz grają. Zdecydowanie bardziej podobała mi się gra Holendrów, gdy ich trenerem był van Basten, a wcześniej Rijkaard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.