Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xylog

jerzyk, masz fajne szkiełko :)

 

Ale Milano to nie Worldmaster, na różne różności mamy "Nietypowe Atlantiki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówił Jacek to nie Worldmaster ale wyszło faktycznie fajnie, bardzo dobra decyzja o pozostawieniu tarczy bez renowacji, a szkiełko pierwsza klasa :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że wpakowałem mojego Atlantica tu ale nie wiedziałem gdzie , a szkiełko jest tak nietypowe że nawet zegarmajster był zdiwiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Przepraszać to nie masz za co, to tylko tak dla informacji. A przy okazji to i będziesz miał co pooglądać, bo tam jest parę cudaków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Worldmaster.:) Znalazłem go niedawno w domowych odmętach. Stan średni, ale sprawny. :D Ktoś mi powie z jakiego okresu się wywodzi?25jy22t.jpg

Edytowane przez djdpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Worldmaster.:) Znalazłem go niedawno w domowych odmętach. Stan średni, ale sprawny. :D Ktoś mi powie z jakiego okresu się wywodzi?

 

Późniejsze 50-te, może wczesne 60-te. Tarcza odmalowana, czy to tylko tak widać?

I koniecznie wyrzuć tę bransoletkę! ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest od nowości zachowana... no właśnie, moje pytanie, co powinienem z nim zrobić? Pewnie wypadałoby przesmarować mechanizm i wymienić szkiełko. Jaki to może być koszt w Warszawie? Czytałem, że jedno koło 60zł, a drugie 'do 15'. Dobrze by byo chyba też wyczyścić tarczę, wskazówki mają lekki osad na sobie. Bransoletkę wymienić na pasek?:D Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chronofil zasadnie pyta, mnie sie wydaje, że napisy były poprawiane - albo to efekt poruszenia, albo każda litera napisów jest na innym poziomie; wskazówka sekundowa "zastępcza" ; poza tym zegarek ok, można umyć, ale przy okazji istnieje ryzyko, że zejdzie coś jeszcze oprócz "patynki" i jeśli to pamiątka to bym zostawił w stanie obecnym (oczywiście pasek koniecznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img0541wo.jpg

 

Uploaded with ImageShack.usKliknij w to pole, aby otworzyć szybką odpowiedź

 

Na nowym paseczku :)

 

 

co to za pasek, jakiej firmy -początkowo myślałem, że pattini, ale chyba nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli podejrzewacie, że ktoś przy nim grzebał? ;> Na pewno nie w przeciągu ostatnich 20 lat... Wyślę jeszcze raz zdjęcie, w lepszej jakości.

post-55989-0-15454500-1352469338_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadnych nowinek? nic nikt nie kupil..?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ty kupiłeś, zaraz zobaczysz co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem..czekam aż wyślesz:)

btw dzieki za pomoc w zakupie kurierze:)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Tak wygląda. Zmienić szkiełko i na mieście można szpanu zadawać :)

 

DSC00016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny!!! miałem nosa:)

 

a ten drugi?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

A ten drugi to nie tu, bo nie Worldmaster :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za pasek, jakiej firmy -początkowo myślałem, że pattini, ale chyba nie

I bardzo dobre myślałeś, że to pattini :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ładny <_< Jacku za co Ty mu tak pomagasz ??? :D I jeszcze pisze, że miał NOs-a......... jakiego Nosa Pejter ty raczej katar masz na pewno :P ...............ale faktycznie ładna sztukę wyłowiliście :rolleyes:


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Bo Piotrowi zdarza się pamiętać o kolegach, jak ma coś fajnego do sprzedania :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku ja o Tobie tez pamiętam tylko ja już z atlantiów nic ciekawego nie miałem od dłuższego czasu , tzn, były atlantiki ale nic czego byś nie miał :lol: .Ale pamiętam o Twoich ciągotkach do Seiko i jak tylko coś się pokaże na pewno dam znać ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda. Zmienić szkiełko i na mieście można szpanu zadawać :)

 

 

 

Fajny zegareczek i nieczęsto spotykany - widziałem ostatnio u znajomego takiego, tylko ring jest gilosz, i ma inne wskazówki - czy te są właściwe, bo negocjuję z nim "przejęcie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobre myślałeś, że to pattini :)

 

 

nie wiem jak innym, ale mnie ten pasek się podoba i chyba sobie takiego sprawię na Originala - a jak oceniasz jakość wykonania - nic się nie przeciera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Atlantica w którym się zakochałem - w sumie to może nie jeden model ale może jest ich kilka -piszę może bo nie wiem ile ich wyszło.

ten Atlantic ma wskaźnik rezerwy chodu. Gdyby ktoś widział lub słyszał to......

 

Atlantic mojego dziadka ( teraz wiadomo- mój , zresztą w moich rękach od 30 lat.....) , nawet tarczy w nim sam nie robiłem ale widzę że muszę ją lekko doczyścić bo gdy z 5 lat temu dałem do zegarmistrza to teraz patrzę że pozostały miejsca nie doczyszczone. No i uzupełnię , wymienię masę świecącą pod indeksami i w wskazówkach

20121115162813.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.