Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

9.04

:angry:


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
9.04

:D

 

Też mam tę wersję :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę zapodać zrzut ekranu ale images wymiękł


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem w konkurencji :angry:

zrzutekranu2.jpg


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash

:angry:

Tak poza konkursem. Browara ci winnym postawić. Za to co mnie na Ubuntu nakierowałeś. Dzisiaj to ja dopiero pod wrażeniem jestem. Trochę ogarnąłem filozofię tej dystrybucji i....

no gały mi wyłażą na każdym kroku. Nawet Gnome polubiłem. Hahahahaahah

Rewelacja normalnie. Wingroza do pięt nie dorasta nie ważne za co się złapać. Gimp np. na tym laptopiku śmiga ze 100x szybciej niż na stacjonarze z 3GHz Athlonem z 4G ramu pod XP.

Wszystko inne zresztą też.

Np. instalacje pakietów. Ja byłem przyzwyczajony jeszcze do wiersza poleceń. A takiego czegoś jak tutaj to jeszcze nie widziałem. Wyłączenie visty jest trudniejsze niż dodanie softa w Ubuntu.

Dobra, kończę bo pomyślą że ja jakiś walnięty kołem jestem

Edit: Jedyne co to ten najnowszy system plików nie chciał instalator brać. Pewno dychawiczny dysk w łaptopie. Wziąłem księgujący 3-kę. A u ciebie jak się zainstalowało?


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

siedzę sobie w pracy - zagaduje do klientów - a tu okazuje się, że to klubowicz- miłośnik vintage diver'ków z jedynego słusznego kierunku :)

he he - nie znasz dnia ani godziny....."zakręceni" są wszędzie :)

 

Pozdrawiam...i do zobaczenia na jakimś spotkanku przy piwku :) i zegarkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomocy KURNAJANKA jest jak najbardziej ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się obejrzeć film "Ostatnia akcja".Pierwsze dwie minuty muzyki w filmie to fragment mojej kompozycji"Experience" granej przez Big-Band AM w Katowicach.Napisałem to bardzo dawno temu będąc na drugim roku studiów.

Najważniejsze że dzięki temu ProAc-ki stoją od paru miesięcy w pokoju.

Pozdrawiam. D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jest ok...bardzo ok...mój piesek wyzdrowiał,ostatnie kilka dni bardzo chorował :) ,zatruł się jakąś gównianą trutką na szczury,myśleliśmy że już po nim-nic nie jadł nic nie pił-same kroplówki i zastrzyki .W życiu nie myślałem że tak przywiąże się do psiaka - ja jako wielki przeciwnik zwierzaków w domu .W zasadzie to piesek dzieci ale.... :) ...jestem szczęśliwy jak nie wiem co :):):):)

...przed chwilą przeczytałem post Cortena ...współczuję wiem co czujesz :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuuuugich bojach z biochemią wyszedłem na plus :rolleyes:

Teraz będzie już z górki.


"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI,

JESTEM TYLKO JA"

Śmierć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 500 post :(


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest BARDZO OK bo zaczęło mi dopisywać szczęście :rolleyes:

Chyba pierwszy raz w życiu coś wygrałem i to zupełnie przez przypadek. Wygrałem na CHRONOS24.PL, za co bardzo dziękuję CAŁEJ REDAKCJI tego portalu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

To gratuluję Krystek :rolleyes: A można wiedzieć co wygrałeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czapkę z daszkiem, dwie smyczki i damską koszulkę :rolleyes: Liczy się sam fakt, że w końcu mi szczęście dopisało :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

No i stało się, od dziś wypełniając ankietę w pośredniaku, w rubryce "wykształcenie" mogę zaznaczyć "wyższe" :)

Macie przed sobą licencjonowanego turystę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

no tak jak mówię, jestem licencjonowanym turystą :)

Turystyka i Rekreacja, najbardziej bezsensowny kierunek. NA magisterium idę na coś poważniejszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siatkarki wygrały z Belgią:)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Zimny :) U mnie jest ok bo mój synek skończył już roczek :) Rośnie jak na drożdżach (81cm, 12,7kg :) ) i co najważniejsze jest zdrowiutki jak ryba :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Gratulacje Zimny :) U mnie jest ok bo mój synek skończył już roczek :) Rośnie jak na drożdżach (81cm, 12,7kg :) ) i co najważniejsze jest zdrowiutki jak ryba :)

 

oo i to jest wiadomośc :) A swój zegarek już ma?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie, ale bardzo lubi bawić się 007 :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się obejrzeć film "Ostatnia akcja".Pierwsze dwie minuty muzyki w filmie to fragment mojej kompozycji"Experience" granej przez Big-Band AM w Katowicach.Napisałem to bardzo dawno temu będąc na drugim roku studiów.

Najważniejsze że dzięki temu ProAc-ki stoją od paru miesięcy w pokoju.

Pozdrawiam. D.

 

 

Fajnie mieć udział w jakimś dziele , a to,akurat, całkiem sympatyczne ,zwłaszcza dla mnie ,mieszkańca Żoliborza.

Trochę okolicznych klimatów miło zobaczyć.(OK)

Jana Machulskiego widziałem ostatni raz jak zgłaszał się do Szpitala (ja byłem z moją Mamą),nieźle się trzymał ,ale już z Bielańskiego nie wyszedł.

 

Szkoda Kwinto....(nie OK)

 

Za to Marian Kociniak po ogromnej przerwie na ekranie(OK)

 

 

zdjęcia do Ostatniej Akcji robiła moja znajoma(w sensie ,że kobieta-operator)to też fajnie..(OK)

 

Pro-Aców gratuluję!(OK)

 

znasz ..www.lampizator.eu ?

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siatkarki wygrały w świetnym stylu z Rosją:) 3:1:)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super - odzyskam mojego Fortisa:) a juz sie z nim pozegnalem:)

Historia - wysylam moj zegarek do autoryzowanego serwisu Fortisa w usa - providence watch hospital - firma ma 200 lat a raczej miala :) przed wysylka jeszcze zadzwonilem i Pani powiedziala zeby przyslac i zrobia:)

- jade na weekned

- wracam i cisza - sprawdzam po 3 tygodniach paczka dotarla, ale jak dzwonie to echo - nawet sekretarka zapachana

- kopie po necie - w wiadomosciach znajduje ze Spiedel (ten od paskow) zbankrutowal i pociagnal za soba Providence, podaja jednak nazwe kacelarii ktora prowadzi upadlosc

- znajduje namiary na prawnikow i dzwonie - uspokajaja ale nic nie wiedza kaza czekac na info- - miesiac nic

-dzwonie znowu - to samo - milo ale nic do przodu

- po 3 miesiacach zamyka sie sprawa sadowa - providence jest przjete przez Saltzman's watches and more (co za nazwa swoja droga), dzwonie do kancelari odsylaja mnie do nowego wlasciciela i podaja telefon

- dzwonie do saltzman - kaza poczekac tydzien - nadal porzadkuja

- dzisiaj sprawdzam poczte i jest list od nich - znalezli, moga wykonac potrzebny serwis za 115 usd - wiec super:) na oryginalnych czesciach fortisa (wiec dogadali sie chyba z LWR)

- dzownie i potwierdzam, biora kase a zegarek bedzie za 3 tygodnie


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygodo, nadchodzę :(

 

Zmieniam pracę, mam nadzieję, że będzie ok, choć czeka mnie spory skok, totalna zmiana branży, atmosfery i obowiązków. Trzymajcie kciuki koledzy :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.