Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co gdzies wyczytalem taka decyzja z góry. Ma plus, mianowicie baardzo tnie koszta. Co do minusow to najwiekszym jest brak swiadomowci istnienia dla niezegarkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę komuś urzyczyć na przyniarkę "Rzymianke" - Kołobrzeg i okolice.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że ostatnimi czasy mniej aktywny jestem na forach. Wynika to po prostu z braku czas.

 

PW - odpisałem ;)

 

Sklepy

 

No cóż, filozofia marki Steinhart Timepioeces, to dostarczać bardzo dobre zegarki, w bardzo dobrej, nie wygórowanej cenie. Wprowadzenie zegarków do butików     wiązało by się z koniecznością podniesienia ich cen. Zdecydowanego podniesienia. To samo dotyczy kosztów marketingowych, nie tworzymy ich na siłę, by potem nie doliczać ich do cen. Steinhart Timepieces ma rzeszę zadowolonych, stałych Klientów, którzy tworzą tzw. "marketing szeptany" i póki co to jest dla nas najważniejsze ;)

 

Agenci / Przedstawiciele

 

Temat ciągle w moich myślach, a jest o czym myśleć. Zajmę się tym, ale nie wcześniej jak na przełomie maja i czerwca. Oczywiście najważniejszy problem to ... wiadomo co ;)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ale widać na forum, że kto ma Stenka ten chętnie da przymierzyć drugiemu koledze aby pomóc w zakupie. No i to jest najważniejsze :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof - P

Wystarczy zaoferować "małą nagrodę" za pozyskanie klienta (nawet formalnie wypłacić, umowa o dzieło, zlecenie, faktura - jakby co - służę doradztwem - gratis), trochę podzielić się marżą importera z "przedstawicielem-pokazywaczem" i sprzedaż kwitnie we wszystkich większych miastach, bez wchodzenia w sklepy. Próba np. w Warszawie, a potem 15-tu agentów w dużych miastach i sprzedaż rośnie. 
Miałem silną fazę na zakup Steinhart'a i jakbym miał możliwość przymierzyć w Warszawie i kupić na spotkaniu "na dniach", za gotowiznę, to wyszedłbym z zegarkiem na ręku, a tymczasem nadal grzebię po necie i mam różne myśli w kierunku innych marek. 
Agent może dysponować zapasem kilku nowych zegarków (które w razie czego odda), materiałami drukowanymi i elektronicznymi i być ambasadorem marki, bez lokalu. 
 

Edytowane przez Krzysztof - P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie, bardzo dziękuje za powyższy wpis. Ja to wszystko wiem. Wiem jak miało by to wyglądać. Oczywistą, oczywistością jest wynagrodzenie "agenta" za poświęcony czas.

 

Temat zapewne ruszy. Są pewne kwestie, które muszę rozwiązać sam. Temat musze również omówi z właścicielem marki, czyli Gunterem. Planuję wyjazd do Augsburga na koniec maja. Póki co brak dwóch podstawowych elementów:

 

Czasu

Pieniędzy

 

Niestety rozwinięcie nawet, tak prostej, nazwijmy ją "koleżeńskiej" sieci sprzedaży, wymaga również nakładów finansowych. 

 

Dziękuje za propozycję

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

 

Ps. Przy okazji, po co grzebać po necie, zamów i po sprawie ;)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof - P

Ok. Sorry za natrętne wtrącanie się, ale cieszy mnie, jak przedsiębiorczość rozwija się. Wiele razy współuczestniczyłem w powstawianiu "nowego" i stąd moje niecierpliwe uwagi i obywatelskie sugestie. 

Poradzicie sobie. Pieniądze, to rzecz wtórna i same się pojawią. Ważna idea i wiara w sukces. Życzę powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. Przy okazji, po co grzebać po necie, zamów i po sprawie ;)

 

Dokładnie tak ;)

Ja się też czaiłem i czaiłem, w dodatku wziąłem jakże brzydkiego i zabawkowego Le Mans GT, no i nie mogę się nim nacieszyć, za każdym razem jak go zakładam. Wykonanie perfekcyjne, karbon pięknie się mieni, a czerwień wskazówek oraz paska dopasowane idealnie, w dodatku są takie krwiste. Poza tym wskazówki wręcz szorują po tarczy, wszystko idealnie spasowane..... Patrząc na zdjęcia nie byłem przekonany.... czasem trzeba ryzykować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak się jest zdecydowanym tylko pozostają takie szczegóły jak: czy 44mm czy 47mm, czy koperta brąz, stal czy może DLC ;) Ryzyko w sumie żadne, każdy z nich będzie mnie niesamowicie cieszył, ale wydając kwotę która dla wielu ludzi jest ich miesięczna pensją chciałbym móc pomacać i przyłożyć do łapy zanim się na któryś zdecyduję.

 

Ostatnio prawie trafiłem do Szczecina, ale mnie zawrócono :P to już chyba 3 raz kiedy jechałem z myślą oglądania/kupienia zegarka i nie dojechałem:) 

 

W końcu go kupię ja akurat innej marki nie rozważam... jeszcze:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sorry za natrętne wtrącanie się, ale cieszy mnie, jak przedsiębiorczość rozwija się. Wiele razy współuczestniczyłem w powstawianiu "nowego" i stąd moje niecierpliwe uwagi i obywatelskie sugestie. 

Poradzicie sobie. Pieniądze, to rzecz wtórna i same się pojawią. Ważna idea i wiara w sukces. Życzę powodzenia !

 

Krzysztofie, ale ja się nie pogniewałem i nie traktuję tego jako wtrącanie się   ;)

 

Dziękuje za każdą cenną uwagę. Wstępnie umówiłem się z Gunterem na spotkanie w maju i rozmowę o "Tajnych agentach" :D

 

Widzę w tym duży potencjał, ale chcę aby wszystko było dograne, w taki sposób, by wszyscy byli zadowoleni ;)

 

Mechanizmy Steinhart nie posiadają antywstrzasów.

 

Łukasz

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie pragnę zakomunikować, iż Szanowny Kol. SIRLUKE1, stanął na wysokości zadania, mianowicie otrzymałem MARINE CHRONOMETR II "Rzymiankę", w trybie wręcz ekspresowym, wraz z miłym upominkiem, wrażeniami podzielę się później.

 

Raz jeszcze serdecznie dziękuje i wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam zakup.

 

Podsumowując, Łukaszu chapeau bas !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie pragnę zakomunikować, iż Szanowny Kol. SIRLUKE1, stanął na wysokości zadania, mianowicie otrzymałem MARINE CHRONOMETR II "Rzymiankę", w trybie wręcz ekspresowym, wraz z miłym upominkiem, wrażeniami podzielę się później.

 

Raz jeszcze serdecznie dziękuje i wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam zakup.

 

Podsumowując, Łukaszu chapeau bas !

Ja wybieram się do  Szczecina jak sójka za morze...

Ale mam średniej wielkości nadgarstek i nie wiem czy mi rzymianka ręki nie urwie. ;)

pozdrawiam i gratuluje zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak urwie, to na nogę założysz :P;)

 

Zapraszam

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a tak z innej beczki, czy już całkowicie padł projekt tego jakiegoś naszego Stenka w kopercie 42, której miałeś zamówić 100 sztuk?

Jeżeli tak, bo nie było fajnego projektu, a masz dostęp do kopert w takim rozmiarze, to może pomyśl w końcu o tej Marinie w tym rozm. - sam zobacz ile osób rozważa Marine a boi sie rozm. 44mm, na 42 pewnie byłoby sporo chętnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że umarł. Rozkręcał się rozkręcał i ... zdechł :(

 

Gunter szykuje swój model w 42 mm, nie będzie to Marine.

 

Ja myślę nad swoim, nie planowałem Marine, ale zobaczymy ;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dumą oświadczam ze godzine temu dołączyłem do klubu dzieki modelowi ocean vintage military

Dzieki Łukasz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, taką Łukasz mógłbyś zrobić, myślę, że rozeszłaby się jak ciepłe bułeczki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad Sneer

Baaaardzo ładny. Proszę o info jak oceniają właściele pilotów Steinhart te zegarki chodzi mi o 44mm. Który Panowie sugerują? NAV B-UHR automatik 44mm vs NAV B-UHR automiatik premium 44mm vs NAV B-UHR stalowy 44mm?

Pozdrowenia z Łodzi Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Trochę duże ,grube, kanciaste.Taka niemiecka finezja.:))

Noszę rzadko, bo na moim niezbyt imponującym nadgarstku(17,5cm)nie wyglądają najlepiej.

Ale nakręcam je codziennie.Różnica w chodzie 5-10/sek / dobę..Tarcze czytelne(takie jakie lubię)

Nie najlepsze (jak na moję rękę) ukształtowanie uszu (odstają) Trochę mniejsza wersja(np.42mm/12mm)

dla mnie byłaby lepsza. Defektów typu- przestał chodzić -dotąd nie miałem.

Ogólnie to klasa b. przeciętnego zegarka kieszonkowego(na Unitasie), tyle,że z uszami.:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, te Rosyjskie limitki bardzo pięknie wyszły.

 

Co do oferty na Ebay, to z tego co rozumiem, osoba oferuje kod do zamówienia, nie zegarek:

 

I offer free codes for order STEINHART "Around the World" Special Edition

 

Chyba, że coś pokręciłem

 

Łukasz

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.