Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Trollu, ten temat zamknięty. Młody dostał G-shocka a stenek wylądował na moim ręku. I jak na razie nie schodzi.

Łukasz, to ja mam propozycję: zrób sprzedaż łączoną. Już noe musi być audi, ale w ramach promocji do każdego zakupionego stenka chociaż volvo dorzucaj, zobaczysz jak sprzedaż skoczy. Pierwszy w kolejce będę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwal sie jak prezentuje sie na dloni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian nie wrzucił, to robię to ja :)

 

Dekielek nowego projektu Steinhart Timepieces Polska

 

post-5518-0-18676300-1431604147_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO ani tego, ani tamtego.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest projekt drugiej limitacji, tworzonej specjalnie dla Steinhart Timepieces Polska ;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież podana jest specyfikacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież podana jest specyfikacja...

Faktycznie - już zmęczony jestem - nawet sam cytowałem. Te 44mm przez koronkę mi się zasugerowało patrząc na rysunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta od nowej serii Military.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tutaj się nie zgodzę. Ja swój komunijny długo nosiłem. A życia lekkiego, jak to u dzieciaka nie miał. Poza tym moim zdaniem to właśnie dawniej dzieciaki miały więcej ruchu niż teraz. Za moich czasów największą karą był zakaz wyjścia na dwór, teraz odwrotnie, karą jest odejście od komputera i wyjście z domu.

A dla przykładu, dzieciaka na drzewie nie widziałem już od dawna ;)

Ale i zegarki chyba też były bardziej pancerne wtedy produkowane, jak wszystko zresztą. Teraz to wszystko jednorazówki.

 

 

Również swój komunijny zegarek długo nosiłem, był nim Vostok. :)

 

za moich czasów...  :D

 

maxresdefault.jpg

 

Takiego jak na foto z melodyjkami też miałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest projekt drugiej limitacji, tworzonej specjalnie dla Steinhart Timepieces Polska ;)

 

Łukasz

A cos wiecej? Kto i gdzie bedzie mogl zakupic ten zegarek?

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy, w Polskim sklepie. Ilość sztuk 100.

 

Póki co czekam na puszczenie projektu do produkcji. Gunter, jak to Gunter nabrał wody w usta i znowu czekam i przebieram nogami :(;)

 

Zalatany jest strasznie. Pewnie dopina swoje tematy.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemnica ;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno zastanawiam się nad nabyciem GMT-OCEAN 1 BLUE RED lub GMT-OCEAN 1 BLACK RED.

 

Niestety, w Poznaniu nie ma możliwości przymiarki tych modeli, a do Szczecina czy Warszawy w najbliższym czasie się nie wybieram. Może któryś z forumowiczów miałby ochotę okazać mi jeden z tych dwóch modeli, obojętnie który, na jakimś krótkim spotkaniu w stolicy Wielkopolski? Jest to już dla mnie ta półka cenowa, że chciałbym przymierzyć przed zakupem.

 
N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś z fanów marki posiada ocean one blue premium? Jeśli tak chętnie zobaczyłbym zdjęcia tego zegarka w świetle dziennym. W Internecie nie ma za dużo zdjęć tego zegarka. Bardzo mocno się zastanawiam nad zakupem. Lubię zegarki z niebieską tarczą. Do dziś chodziła za mną certina ds action ale chyba skuszę się na steinharta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz niebieski to kupuj. Będziesz zadowolony. Bardzo ładny i bardzo dokładny


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się. :D

WP_20150523_013.jpg
 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin P. Przepiękna ta marina na unitasie. Ciekawe czy Steinhart kiedyś zrobi podobny zegarek na unitasie w rozmiarze 41-42 mm - na pewno dobrze by sie sprzedał. A tak pozostaje mi patrzeć i podziwiać bo kupic przy moim nadgarstku niestety nie moge :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzymianka Steinharta jest przepiękna, gdyby jeszcze miała termicznie barwione wskazówki a nie malowane, byłby to ideał - ja byłbym skłonny za taki smaczek nawet dopłacić:) Wydaje mi się, że w mniejsze koperty ciężko byłoby zmieścić Unitasa, stąd ten rozmiar Marine. Na moim nadgarstku 17,5/18 cm jest to już największy jak dla mnie, akceptowalny rozmiar zegarka, poniżej zdjęcie dla zobrazowania. A jak pięknie tyka, melodia dla moich uszu..:) 

 

post-80514-0-83132800-1432377950_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leży idealnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.