Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę o co chodzi, ja nie widzę tych zegarków bo u mnie na kompie te zdjęcia sa zamazane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę o co chodzi, ja nie widzę tych zegarków bo u mnie na kompie te zdjęcia sa zamazane?

Nikt nie widzi, bo to taki teaser :P


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie widzi, bo to taki teaser :P

 

Aaaaa, no to ok :) zgłupiałem jak QV napisał, że widzi te tarczki i ich funkcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz puzzle ? To wydrukuj, powycinaj i poskladaj ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stylu lat '70 ta limitka była extra

 

 

30200d1281398939-die-schoensten-unrunden-herrenuhren-steinhart-gt.jpg

 

To nie była limitacja. Seria już nie produkowana. Limitacja w tej kopercie i w podobnym stylu planowana jest na ten rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie była limitacja. Seria już nie produkowana. Limitacja w tej kopercie i w podobnym stylu planowana jest na ten rok ;)

 

No pięknie, nie wiem czy budżet to wytrzyma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stylu lat '70 ta limitka była extra

 

 

30200d1281398939-die-schoensten-unrunden-herrenuhren-steinhart-gt.jpg

 

Aaaaa ja jestem zielony. Prosze mi powiedziec czy ta koperta ma faktycznie poczatki w latach 70? Jeśli tak to poprosze pierwowzór.

 

Widziałem ten zegarek na sprzedaż na pewnym zagranicznym forum... ale jakoś nieszczególnie mnie ujął.

 

A taki sportowy z tamtych lat to bodajże tissot pr 516 gl jest przyjemny dla oka. na ten stalowej bransie... gdyby Stenkowe wydanie było własnie jakichś poważniejszych rozmiarów 44 i w górę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 to jeszcze do zaakceptowania

chociaż dużo zależy od koperty

Koperta pewnie będzie standardowa, jak w pilotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa ja jestem zielony. Prosze mi powiedziec czy ta koperta ma faktycznie poczatki w latach 70? Jeśli tak to poprosze pierwowzór.

 

 

Ale w przypadku tego zegarka, jak i jego koperty nikt nie mówi o latach 70' :D

 

Nowy chrono, który się pojawi w piątek, będzie do nich nawiązywał. Ten Le Mans był w ofercie jakieś 3 - 4 lata temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to u Steinhart'a bywa - 44 mm

44 to jeszcze do zaakceptowania

chociaż dużo zależy od koperty

 

Szkoda, że nie mniejsze są Steinharty, te 44mm to faktycznie jeszcze przy kopercie o grubości 10mm i dobrym profilu by było o.k ale jak to u "Steinarta bywa" pewnie będzie 14-16mm a to już duuuży kawał zegara.a


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zmrużyć oczka i wszystko widać!


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mniejsze są Steinharty, te 44mm to faktycznie jeszcze przy kopercie o grubości 10mm i dobrym profilu by było o.k ale jak to u "Steinarta bywa" pewnie będzie 14-16mm a to już duuuży kawał zegara.a

 

To prawda... gdyby tak było 40-42mm to na 17-17,5 cm nadgarstku wyglądałby mniej komicznie niż teraz :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To prawda... gdyby tak było 40-42mm to na 17-17,5 cm nadgarstku wyglądałby mniej komicznie niż teraz :unsure:

 

Też tak myslę. Gdyby Steinhart robił więcej zegarków w takim rozmiarze, w tym Marinkę i pilota to z pewnością miałby więcej nabywców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo! już piątek od 9 godzin, czekamy na obiecane fotki!

Edytowane przez mararg

atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo zdjęć - może ktoś wrzucić zdjęcia NAV B-UHR CHRONOGRAPH 44mm na 17 - 17,5 cm nadgarstku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na oficjalny start "wyścigu" na stronach Guntera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WaterRes: 5 ATM (limited water resistant, no swimming or shower)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.