Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bardzo ;) imo pasuje :) A wypukły szafir niestety nie ułatwia robienia fotek...

28.06.13b.jpg

 

rewelacyjne zdjęcia - gratuluję raz jeszcze nabytku i... niech cyka. POZDRAWIAM :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hi all!

 

Had a very interesting and friendly exchange of emails with the great Mr. Steinhart himself. My main concern was the creation of an MKII-competitor Connery sub design. Out of respect I asked him whether I could leak this info and got the ok!

 

Re: Connery sub

 

 
Maybe there is one model included like your guys idea+ wish. Surprise… surprise...
Re: how long to wait?

 

 
Yes you still have to wait 2 weeks more after we come out with our next great watch… surprise surprise…
And, perhaps more interestingly, Mr. Steinhart has plans to create an in-house movement for his watches. This plan is in response to the decline in availability of ETA movements.

 

Some highlights 

-They are thinking of the future, he wants Steinhart to be around for a long time

-Sellita has the same issue as other ETA movements since they use swatch-group parts

 

 
And also for the future, I will work with my swiss network on a own in-house 3 hands automatic movements. So I hope we can come out with our new own in-house movement on end of this year or 2014.
Take from it what you will, but I am very excited on both topics!

 

Powyzej post z Watchuseek z forum Steinharta. Z tego posta wynika, ze w przeciagu dwoch tygodni czeka nas nowy model "Bonda".

Ciekawszą informacją natomiast jest fakt, iż Steinhart pracuje nad własnym mechanizmem, ktory docelowo ma zastapic 3 wskazowke 2824 ETY! Mechanizmu spodziewac mamy sie na przelomie 2013/2014 :D


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego nurka to potwierdzam, ma być nowy zegar oparty o Ocean 1, ale czy w ciągu dwóch tygodni, to nie był bym taki pewien ;)

 

Co do mechanizmu, również potwierdzam, prace trwają. Ponoć na koniec roku ma się już pojawić w centrali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o! to pewnie dlatego na stronie .de jest zapis, że zamówienia na Ocean 1 będą realizowane nie wcześniej niż w połowie Lipca - co jedynie potwierdza wspomniany okres 2 tygodni. Nie trzymam się tej daty kurczowo, niemniej jestem bardzo ciekawy co to będzie za nurek, tym bardziej, że w sumie kontaktowałem się już z Panem Łukaszem odnośnie Ocean 1 dla siebie dosłownie kilka dni temu :)

 

Może jakieś szczegóły tego divera? 

 

EDIT: tutaj link do cytowanego tematu na Watchuseek, gdyby ktoś był zainteresowany:

 

http://forums.watchuseek.com/f275/steinhart-forecast-6538-connery-sub-house-movements-883178.html

Edytowane przez Crank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozmawiałem z Gunterem. Za dwa tygodnie ma się pojawić LE na Tritonie, tylko 111 sztuk. Jego miał na myśli w rozmowie z członkiem Watchuseek. Natomiast nowy model, oparty na Ocean Vintage Military ma się pojawić około końca sierpnia.

 

Mechanizm, tak jak pisałem, koniec tego roku początek nowego.

 

Tek przy okazji, dla zainteresowanych. Pod koniec tego tygodnia powinienem mieć zdjęcia gotowego prototypu Marine Black Anchor. W centrali jest już mechanizm, koperta, tarcza. Czekamy na wskazówki :D

 

Łukasz

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu poluję na jakiegoś taga, niemniej parę miesięcy temu zajrzałem do tego wątku i pomimo początkowego sceptycyzmu do marki, dziś jestem już przekonany o wpisaniu Steinharta NAV B-Uhr na moją listę zakupów.

Małe pytanko co do szkła (trudno to wypatrzeć ze zdjęć), jak rozumiem jest ono nieco wypukłe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, wypukłe, z AR od wewnątrz.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jest problem.... zachorowałęm na Steinhatry... od reki podobają mi sie ze trzy :( 

ale jakoś nie opacznie spytałem PAni Żony co ona na takie fajne modele i tu sedno problemu.... dostrzegła cene...masakra tornado!!!!!

 

co mnie podkusiło .... jaki byłem głupi,,, teraz siedze i liże ekran laptopa ....

a te ostanie które Racetimery na materiałowym albo Lemans GT to już mnie tak kuszą ze szok...

 

 

PAni Żona jest czujna ... lustruje szufladkę czy aby nic nowego sie niej nie pojawi.....

 

pozostaje uspić jej żmijowatą czujność,,,,, tylko jak???

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PAni Żona jest czujna ... lustruje szufladkę czy aby nic nowego sie niej nie pojawi.....

 

pozostaje uspić jej żmijowatą czujność,,,,, tylko jak???

 

pzdr

Proponuję zrobić lustrację i wnikliwą kontrolę wydatków PAni Żony na takie "dobra luksusowe" jak: buty (tutaj możesz się nieco zdziwić, bo kawałek sznurka, bądź rzemyka i trochę skóry oraz plastiku, może nabić taką cenę że Ci klapki spadną), fryzjer, kosmetyczka, ciuchy...

Przelicz, podsumuj - zbierz argumenty i przejdź do kontrataku :D

Jak to nie pomoże to zawsze możesz zmienić PAnią Żone na jakiś bardziej tolerancyjny model... :D

 

Edit.: a na przyszłość - zegarki Żonie pokazuje się przy pomocy http://www.google.pl/imghp?hl=pl&tab=wi

nie należy tego w żadnym razie robić na stronach sklepu - a tego numeru nauczyłem się od mojej połowy która ten manewr robi z butami...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Witam

 

Jest problem.... zachorowałęm na Steinhatry... od reki podobają mi sie ze trzy :(

ale jakoś nie opacznie spytałem PAni Żony co ona na takie fajne modele i tu sedno problemu.... dostrzegła cene...masakra tornado!!!!!

 

co mnie podkusiło .... jaki byłem głupi,,, teraz siedze i liże ekran laptopa ....

a te ostanie które Racetimery na materiałowym albo Lemans GT to już mnie tak kuszą ze szok...

 

 

PAni Żona jest czujna ... lustruje szufladkę czy aby nic nowego sie niej nie pojawi.....

 

pozostaje uspić jej żmijowatą czujność,,,,, tylko jak???

 

pzdr

 

Są dwa sposoby:

-namaluj sobie markerem wymarzony zegarek na nadgarstku, udawaj, że sprawdzasz przy niej godzinę, będzie się wkurzyła co ty wyprawiasz i w końcu pozwoli na zakup,

-lub bardziej przekonywujący i bez nerwów-kup żonie też zabawkę-zegarek lub biżuterię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Jest problem.... zachorowałęm na Steinhatry... od reki podobają mi sie ze trzy :(

ale jakoś nie opacznie spytałem PAni Żony co ona na takie fajne modele i tu sedno problemu.... dostrzegła cene...masakra tornado!!!!!

 

co mnie podkusiło .... jaki byłem głupi,,, teraz siedze i liże ekran laptopa ....

a te ostanie które Racetimery na materiałowym albo Lemans GT to już mnie tak kuszą ze szok...

 

PAni Żona jest czujna ... lustruje szufladkę czy aby nic nowego sie niej nie pojawi.....

 

Wyluzuj. Z czasem jej przejdzie, wiem coś o tym. Moja kiedyś narzekała np. na kwarcową Certinę, a ostatnio dowiedziała się, że chciałbym kupić Rolka i już nie marudzi :D

 

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ak czy owak przeczekać ..... Stienharty są piękne.... Może jakaś okazja na tańszego się trafi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tek przy okazji, dla zainteresowanych. Pod koniec tego tygodnia powinienem mieć zdjęcia gotowego prototypu Marine Black Anchor. W centrali jest już mechanizm, koperta, tarcza. Czekamy na wskazówki :D

 

Łukasz

I rozumiem, że będziesz mógł się tymi zdjęciami pochwalić na forum?? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co zdjęcia zegarka w "proszku" ;)

 

post-5518-0-80529700-1373381687_thumb.jpg

 

 

post-5518-0-96627700-1373381686_thumb.jpg

 

 

post-5518-0-33642900-1373381684_thumb.jpg

 

 

post-5518-0-36508600-1373381685_thumb.jpg

 

 

post-5518-0-23705000-1373381689_thumb.jpg

 

 

post-5518-0-12479000-1373381690_thumb.jpg

 

 

post-5518-0-29869500-1373381691_thumb.jpg

 

 

post-5518-0-90317500-1373381910_thumb.jpg

 

Mam nadzieję niebawem otrzymać złożony model do akceptacji, potem zostanie już tylko poczekać na złożenie pierwszej partii :)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Będzie wersja pvd z srebrnymi indeksami, wskazówkami etc a nie złotymi...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, jest to limitacja, tylko 100 szt., dostępna tylko w polskiej dystrybucji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna ta wskazówka z kotwicą, rewelacja :] zapowiada się zatem ciekawy zegarek:) hm... a to czemu NAS spotyka taaaki zaszczyt? ;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie :)

 

Jako dystrybutor, chciałem mieć w ofercie coś wyjątkowego dla swoich Klientów. Prace zaczęły się w Październiku 2012, obecnie finiszujemy ;) Projekt jest mój, pomagał mi przy nim kolega Michał - Vcor.

 

Obecnie swoje własne edycje zegarków Steinhart mają, dystrybutor z Hong Kongu i z Holandii.

 

Zapewne jak Marine Black Anchor się wyprzeda to pomyślę nad kolejną edycją ;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie :)

 

Jako dystrybutor, chciałem mieć w ofercie coś wyjątkowego dla swoich Klientów. Prace zaczęły się w Październiku 2012, obecnie finiszujemy ;) Projekt jest mój, pomagał mi przy nim kolega Michał - Vcor.

 

Obecnie swoje własne edycje zegarków Steinhart mają, dystrybutor z Hong Kongu i z Holandii.

 

Zapewne jak Marine Black Anchor się wyprzeda to pomyślę nad kolejną edycją ;)

 

Łukasz

To świetnie, tylko może coś w ludzkim rozmiarze, np Marinka 42mm :) Wg mnie byłby to hit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tytuł tego wątku ze Steinhartowo na Steinhart Klub.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tytuł tego wątku ze Steinhartowo na Steinhart Klub.

 

Łukasz

 Łukasz - najwyższa pora ;) ...super :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tytuł tego wątku ze Steinhartowo na Steinhart Klub.

 

Łukasz

było swojsko, a teraz standardowo nijako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.