Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem przekonany...

Zabawnie będzie jeśli budżetowy zegarek forumowy za 400 pln (czy ile tam wyszedł finalnie) wyjdzie ładniej niż ten niebieski Stenkowy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten!

 

racetimerbraun102556.jpg

 

 

Reszta tu: http://www.steinhart...ronographs.html

 

 

1953891056racetimerbrau.jpg

 

 

Niebieski fajny ale jak wyżej napisano, w tym klimacie czekamy na "forumowca" ;)

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany...

Zabawnie będzie jeśli budżetowy zegarek forumowy za 400 pln (czy ile tam wyszedł finalnie) wyjdzie ładniej niż ten niebieski Stenkowy :rolleyes:

 

To chyba nie design (ładność) robi cenę.


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywistą oczywistością jest że mówiac ładność oczywiście miałem na myśli tylko i wyłacznie wygląd oczywiście zewnętrzny. :)

 

 

 

Ale i tak również i design sie liczy - brzydaka z doskonały wnętrzem niekoniecznie przyjemnie nosi sie na ręce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski najładniejszy. Ogólnie udany projekt, ale brakuje mi tej lekkości którą ma Tudor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Mnie nie przekonyją.Przekombinowane,mało czytelne,kolorystycznie-jarmarczne.:)).

Dekielki chyba te same co w w marine i pilotach 44 mm.

Za cenę w pobliżu 4000 można kupić zegarek na VJ-znacznie bardziej wyrafinowany.:))

Ale to, oczywiście kwestia gustu.Jak ktoś się czuje b.młodo (nie powiem dziecinnie) to może to kupi.:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyś Ty powiedział coś dobrego o stenku to chyba piekło by musiało zamarznąć co? Czysty, spontaniczny, onetowy hejt :) A to numerków nie ma, a to tłuką to w chinach, a to zżynają od innych, a to brak WR, a to designerzy do bani :). Miałem chyba koło 10 stenków i mogę powiedzieć, że jestem fanem marki - za jakość, za relację tejże do ceny, za podejście do klienta. Haters gonna hate zygmac i tyle ;)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przemawiają bardzo - i bardzo chciałbym w tym roku uzupełnić kolekcję o brązik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to było 42... albo 40 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Racetimer Blue bardzo sie podoba...no ale te 44 mm :(


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 do dobry, męski rozmiar ;)

Sam zegarek mnie nie przekonuje, ale droga, jaką podąża Stenek, zachowując relację cena/jakość - godna podziwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

żebyś Ty powiedział coś dobrego o stenku to chyba piekło by musiało zamarznąć co? Czysty, spontaniczny, onetowy hejt :) A to numerków nie ma, a to tłuką to w chinach, a to zżynają od innych, a to brak WR, a to designerzy do bani :). Miałem chyba koło 10 stenków i mogę powiedzieć, że jestem fanem marki - za jakość, za relację tejże do ceny, za podejście do klienta. Haters gonna hate zygmac i tyle ;)

Nic do "Stenka" nie mam.:))

Ale mam prawo do własnego zdania.Dla mnie jarmarczne i przekombinowane kolorystycznie.Tobie mogą się podobać(tak jak i wszystkie inne "Stenki".:))

Też masz takie prawo.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile steinhart zaskoczyl mocno pozytywnie to kolega zygmac juz nie :) Tego akurat sie spodziewalem, brakuje tylko starej mantry na temat nieuprawnionego znaku swiss made :)

Sam zegarek wydaje mi sie ciekawa propozycja dla ludzi ktorzy chca miec przyzwoicie wykonany, ladny stylistycznie szwajcarski zegarek mechaniczny i niekonieczne mialby to byc oklepany Tissot, czy Atlantic.

Brazowy bylby dla mnie hiciorem Steinharta, gdyby nie rozmiar 44. To troche duzo, a czy tak nie jest trudno jest sie przekonac, bo nigdzie sie go nie przymierzy. Przeciwko zakupom w internecie nic nie mam ale zawsze lepiej na zywo pomcac :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja aktywność w tym temacie została wyczerpana. :).Swoje hymny pochwalne koledzy

mogą pisać spokojnie. :)) Pewnie ktoś to doceni. :))

Jest tyle innych marek.Na nich skupię swoją uwagę.

Dla mnie ten temat jest zakończony.

Coś mi się wydaje ze ktoś nie jest słowny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Coś mi się wydaje ze ktoś nie jest słowny

I byłby zakończony, gdybym na PW nie dostał maila ze zdjęciami tych jarmarcznych zegarków.:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sam jesteś jarmarczny trochę. I zaczynasz być na dodatek coraz bardziej śmieszny.


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Ty sam jesteś jarmarczny trochę. I zaczynasz być na dodatek coraz bardziej śmieszny.

Mam prawo do własnej opinii.

Wy jesteście "zaprogramowanymi" piewcami "S".Co widać w wielu wątkach na tym forum.

To już nie jest śmieszne, to smutne.Dalej "bijcie pianę".:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wyluzujcie ;)

Właśnie po to jest forum aby wyrażać swoje opinie i popieram tych co tak mówią.

Istotne jest też aby to robić ze smakiem,bez przesadnego przejaskrawiania w jedną czy drugą stronę.

 

ps.Co do Racetimerów to faktycznie tarcze przekombinowane podobnie jak to się ma ze Strielą.

Sam projekt ma potencjał bo zegarek ma fajne wskazówki i metalowe nakładane indeksy ale brakuje mu spójności.

Z WR Stenek też się nie popisał. Brakuje mi tu konsekwencji bo przecież są zakręcane koronki od chrono.

Tak czy siak zegarek ciekawy i wyróżniający się z tłumu który zapewne znajdzie swych wielbicieli.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......

Sam zegarek mnie nie przekonuje, ale droga, jaką podąża Stenek, zachowując relację cena/jakość - godna podziwu.

O ile w półce pilotów i marine to faktycznie cena jest atrakcyjna to w przypadku chrono stenek wchodzi pomału w pułap cenowy tissot'a czy certiny. Więc już tak dobrze nie jest.

 

Ty sam jesteś jarmarczny trochę. I zaczynasz być na dodatek coraz bardziej śmieszny.

Ogólniej, panowie trochę luzu, forum jest dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo dziękuje za wszystkie opinie w tym wątku.

 

Normalnym jest, że jednym coś się podoba a inny nie. Nie obrażajmy się nawzajem, szanujmy swoje i innych zdanie.

 

Łukasz zarówno Ty, jak i Pan Zygmunt macie po kilka Steinhartów, mam nadzieję, że obaj Panowie jesteście z nich zadowoleni.

 

Jak każda marka Steinhart ma swoje plusy i minusy. Jak każda marka posiada swoich zwolenników i przeciwników ;)

 

 

 

Panie Zygmuncie, rozumiem, że otrzymał Pan nasz Newsletter. Jeśli nie chcę Pan w przyszłości go otrzymywać, proszę o PW, usunę Pana z listy ;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe chrono fajne :)

 

a czy sa plany na Regulatora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie ma takiego w plantach, ale jak sprzeda się moja Marine to kto wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może pomęcz Guntera, żeby więcej Stenków, w tym głównie Marinki i Piloty zaczął robić w wersji 42 mm, wtedy z pewnością będzie więcej chętnych;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości wg mnie są skierowane do młodszych. Z gustami tak już jest . Dla mnie za dużo na tarczy się dzieje.


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo ciekawe :) Brązowy miecie.

Cena również spoko. Zastanawiam się pomiędzy nim a nav b II dlc chrono :)

Jedyne co mnie boli to WR.

Edytowane przez Sp4wN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.