Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników Omegi. Mam pytanie myślę, że zadaje je w dobrym gronie  :) . Czy ktoś z Was widział kiedyś taki zegarek?

721dba2dafd26a88med.jpg

 

 

0741843bfa4ce8ebmed.jpg

 

Pozdrawiam

Marek

Edytowane przez MarekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udało mi się odkryć środek Omegi zgodnie z waszymi zaleceniami i daję zdjęcie, również załączam poprzednie zdjęcia i jeszcze raz bardzo proszę o wiadomość czy ktoś wie jaki to model Omegi i ile może być mniej więcej wart... na pewno znacie się dużo lepiej ode mnie :)

 

Wystarczy przeczytać wiadomość prywatną (PW) zamiast pytać tu ponownie wbrew regulaminowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Omegi. Mam pytanie myślę, że zadaje je w dobrym gronie  :) . Czy ktoś z Was widział kiedyś taki zegarek?

721dba2dafd26a88med.jpg

 

 

0741843bfa4ce8ebmed.jpg

 

Pozdrawiam

Marek

Ja widziałem ;) ,zobacz i Ty :) -leży jako druga w pudełku Dwa Mens Cartier, Mens Seamaster Omega Deville Cartier, Rolex Mens Złoto

Mechanizm to prawdopodobnie ten-Omega 552

Ale wiele by wyjaśniło pokazanie mechanizmu....bo tak to tylko przypuszczenia faceta od kotletów :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem ;) ,zobacz i Ty :) -leży jako druga w pudełku Dwa Mens Cartier, Mens Seamaster Omega Deville Cartier, Rolex Mens Złoto

Mechanizm to prawdopodobnie ten-Omega 552

Ale wiele by wyjaśniło pokazanie mechanizmu....bo tak to tylko przypuszczenia faceta od kotletów :)

Cześć Dzięki za info jestem w szoku:) jakis czas temu szukałem  w necie jakiejkolwiek wzmianki i nic nie mogłem znaleźć. Co do mechanizmu wybieram sie do majstra z nim, więc jak otworzy to zobaczymy co tam siedzi :) . Jeszcze raz dziękuję za wskazówkę.

Pozdrawiam

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj znać[foto] jaki mechanizm w niej "siedzi" ;)

Pozdrawiam -też Marek :)

Jasne Marku dam znać.

 

Pozdrawiam

Marek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

Niniejszym zapisuje sie do Klubu jako milosnik / posiadacz zegarka tej zacnej marki

 

 

noln.jpg
 
Pozdrawiam

 

Super ostatnio nabyłem niebieską. Gratuluje bardzo ładny zegarek.

 

Pozdrawiam

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mUwcsMcY7IrZrYm51Dj21HQ.jpgten zegarek jest moim marzeniem, więc chyba mogę zaliczyć się do miłośników marki OMEGA, więc pokornie proszę o przyjęcie do klubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

Niniejszym zapisuje sie do Klubu jako milosnik / posiadacz zegarka tej zacnej marki

 

 

noln.jpg

W koncu cos porzadnego kupiles:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał być dla żony a ta pokręciła nosem więc zostanie u mnie

84rm.JPG


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem wygodnego fajnego divera do noszenia na co dzień. Oglądałem Longiny, Orisa (Aquisy są naprawdę fajne), Taga Aquaracer. Myślałem o Davosie, Chr Ward i Steinharcie. Ale wybór mógł być tylko jeden i wczoraj stało się :-)

 

post-61776-1381568090,0976_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem wygodnego fajnego divera do noszenia na co dzień. Oglądałem Longiny, Orisa (Aquisy są naprawdę fajne), Taga Aquaracer. Myślałem o Davosie, Chr Ward i Steinharcie. Ale wybór mógł być tylko jeden i wczoraj stało się :-) attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1381568393.346758.jpg

Gratulacje piękny a poniżej mój  :)

30303ff0c4a10b65med.jpg

4aa5c129f2a7a949med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przybywa Nas ,przybywa!!! piękna kieszonka !!!! irimi  mikeb a Tobie gratuluje wyboru!!!! :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.