Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu dotarła do mnie taka kobietka po przejściach, :)

bo jak widać ktoś stargał urodę jej lica,  :(  może z głupoty lub w stanie pomroczności.  :angry:  Nie da się nić zrobić a "siniaki" trzeba raczej pokryć "tapetą".  :(

Tak więc jutro ląduje na Pięknej i ciekaw jestem co mi tam powiedzą,

ba i ile zaśpiewają za poprawienie jej urody? ;)

 

Moim zdaniem warto , dość dobry mechanizm ,koperta w ładnym stanie ,tylko tarcza do poprawki ale jak dobrze to zrobią to będzie piękny egzemplarz!!! gratulacje :)

 

 

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :)

 

Ale zaboli jak cholera!

Cena za tarczę, przegląd i ori szkiełko powaliła mnie na kolana. :angry:

Mimo tego zostawiłem. :(

Oczywiście jak odbiorę, to nie omieszkam się pochwalić.

 

Mam jeszcze taką mą równolatkę z fajnie zachowaną tarczą z werkiem 30T2 sc pc, ale tej wypadł-y włos-y,  :D  bo jakiś domorosły zegar-paprałka usiłował go prostować wyciągając chyba flachcęgami na zewnątrz.  :angry: Pozostawiając tylko jakiś farfocel. :(

Nie pozostaje mi nic innego tylko szukać?

Może posiadasz z jakiejś starej peruki? ;)

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie do klubu już się ze dwa razy zapisywałem, ale nie z tym modelem:

sxir.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem z 10 Bondów z falą i powiem szczerze nowy model jest ładniejszy i lepiej wykonany.Tarcza jest bardziej wyrazista,a antyreflex robi dobrą robotę podbijając jej kontrastowość .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dołączyć do klubu, oczywiście jak można :rolleyes: Omega Seamaster Cosmic 2000:

 

a9l2yt.jpg

 

Niestety nie posiadam ostatniego ogniwa, którym się łączy bransoletę z kopertą i jest prowizorycznie zamontowana za pomocą wcześniejszego, trochę mniejszego ogniwa, więc szukam takowego albo bransolety niekompletnej (założyłem temat w akcesoriach), bo ceny tych, które można dostać mnie przerażają. Od siebie dodam, że to było moje marzenie zegarkowe i zostało spełnione, a od was koledzy chciałbym się dowiedzieć numer seryjny?refrenecje? żeby wpisać tutaj: http://www.omegawatches.com/spirit/history/vintage-omegas/vintage-watches-database i trochę poczytać, bo niestety zegarek jak wiecie otwiera się przez szybkę, a na kopercie/deklu nie ma oznaczeń, na szczęście jest po serwisie więc na trochę mam spokój. Wkrótce zrobię jej jakąś sesje i wrzucę do galerii, póki co idę dalej cieszyć się nowym nabytkiem :ph34r:

 

edit:

 

Chyba znalazłem:

nr. ref. 366.0825

mechanizm: Omega 1020

 

Zgadza się?

Edytowane przez DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta tarcza to prcelanka? Bo kapitalna!

Ciekawe jaki dobierzesz sekundnik ?

Do tych "tym czasem chyba" ażurowych godzinowej i minutowej.

W sumie fajny okaz, ciekawie zbunkrowany w to puzderko.


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jak najbardziej porcelanka w kapitalnym stanie... szukjąc na internecie spotkałem się z podobną Omegą i nie posiada ona zbyt wyimaginowanego sekundnika... chyba wiekszy problem będzie z dorobieniem osi sekundowej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dlugich miesiacach poszukiwan odpowiedniego modelu trafil sie Speedy z pierwszej reki. 32105000.

 

CAM02253.jpg

 

CAM02282.jpg

 

CAM02272.jpg

 

 

 

CAM02280.jpg

 

CAM02291.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się bardzo przyjemny i uniwersalny zegarek, fajnie że z datą ...gratulacje


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, spisuje sie swietnie jako codzienny czasomierz.

 

Jedno male marzenie juz sie spelnilo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie.

Chciałbym poznać wasze opinie na pewien nurtujący mnie temat ;) Czy do Omegi PO z ceramicznym bezelem będzie pasował jakiś pasek hand made np. Kaina :) wujek Google pomocy udzielił jak na lekarstwo :/


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że bransoleta jest mocną stroną tej Omegi i nie ma takiego paska, na którym będzie wyglądać lepiej niż na bransolecie. Można próbować jakiegoś ciemnego brązu, może nie będzie najgorzej, chociaż ja bym się nie zdecydował. Już lepiej NATO Strap z akcentem kolorystycznym pasującym do jakiegoś elementu na cyferblacie.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie.

Chciałbym poznać wasze opinie na pewien nurtujący mnie temat ;) Czy do Omegi PO z ceramicznym bezelem będzie pasował jakiś pasek hand made np. Kaina :) wujek Google pomocy udzielił jak na lekarstwo :/

Mam podobny dylemat ze speedmasterem date ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z prośbą, o poradę: gdzie można zlecić wymianę baterii w  zegarku Omega 300m, aby została ona przeprowadzona solidnie, a przy okazji w rozsądnych granicach cenowych? Z góry dziękuję za poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Czy ktos wie jak znalezc rok produkcji Omegi Speedmaster Moon Watch?Pozdrawiam.Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Musisz podac nr mechanizmu wowczas bedzie mozna w przyblizeniu okreslic wiek zegarka


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Musisz podac nr mechanizmu wowczas bedzie mozna w przyblizeniu okreslic wiek zegarka

lub wkleić fotkę z widocznym numerem.....post-48316-0-78060900-1385666130_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!Nie mam tylko jak dekla odkrecic i bede musial poprosic zegarmajstra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie tam....

 

m6ev.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem z 10 Bondów z falą i powiem szczerze nowy model jest ładniejszy i lepiej wykonany.Tarcza jest bardziej wyrazista,a antyreflex robi dobrą robotę podbijając jej kontrastowość .

 

Antyrefleksu nie ma w "Bondach z falą"? ;)

Edytowane przez Rawicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.