Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że już wyprzedany...

Dobrze, że zdążyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zegarek jest cały szczotkowany wraz z rantem bezela. Bardzo ładny. Zamówiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ilu z Was go faktycznie kupi ;)

 

Ps. Ja nadal widzę możliwość rezerwacji:)

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo napis Reserve now widać nadal ale jak go klikniesz to Ciebie przeproszą ale już nie ma :D Podoba mi się a zwykły speedy do pary do FOISa był w moim planie na ten rok. Chciałem jakiegoś Vintage upolowac ale skoro ten wychodzi to idealnie wyszło.

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo napis Reserve now widać nadal ale jak go klikniesz to Ciebie przeproszą ale już nie ma :D Podoba mi się a zwykły speedy do pary do FOISa był w moim planie na ten rok. Chciałem jakiegoś Vintage upolowac ale skoro ten wychodzi to idealnie wyszło.

 

nikt mnie nie przepraszał - jest jak mówi Nicon :) jak ktoś zainteresowany to może rezerwować 

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega Orlis ma wtyki albo lepszy internet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące jest to, czy zapłata też będzie online czy w butiku przy odbiorze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega Orlis ma wtyki albo lepszy internet...

 

widocznie tak :) na wszelki wypadek zarezerwowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładna ta limitka ale kurde bransolety w zestawie oczywiście już dać nie mogli  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja np hesalitowego moona tylko na paskach noszę a FOISa za to chętnie widziałbym na stali z epoki...wszystkim nie dogodzisz ;-) temu będzie dobrze na tych paskach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą Omega wypuszcza wiecej 'limitowanych wersji' niz chipsy Lays kart z pokemonami.:)

 

Dewaluacja wyrazenia "wersja limitowana", teraz trudniej nabyć ze 'zwykłego wypustu" niż limitacje, a to był jeden z powodów 'nabierania wartosci z czasem" danego modelu...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładna ta limitka ale kurde bransolety w zestawie oczywiście już dać nie mogli :rolleyes:

Wiesz Bartek, zapewne dlatego że zegarek jest cały szczotkowany i bransoleta by średnio wyglądała.

Hmm ja np hesalitowego moona tylko na paskach noszę a FOISa za to chętnie widziałbym na stali z epoki...wszystkim nie dogodzisz ;-) temu będzie dobrze na tych paskach

Jest sporo opcji FOISa na bransolecie. Od bransolety od starego reduced po bransoletę od nowego racing. Każda pasuje bez żadnych kombinacji p&p ale mi się nie podoba... Ale jak zapytałem kolegów to kciuki były w gorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Mikolaj,ori odpada ale swoja droga ciekawie jak by zegar sie prezentowal jakby wyszczotkowali bransolete tak jak w Spectre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Bartek, zapewne dlatego że zegarek jest cały szczotkowany i bransoleta by średnio wyglądała.

Jest sporo opcji FOISa na bransolecie. Od bransolety od starego reduced po bransoletę od nowego racing. Każda pasuje bez żadnych kombinacji p&p ale mi się nie podoba... Ale jak zapytałem kolegów to kciuki były w gorze :)

Ale widziałeś je na żywo? faktycznie te od racing prawie niczym nie różnią się od klasycznego współczesnego moona - mnie bardziej podobała się klimatyczna 1125 ale to już trzeba z endlinkami kombinować. W sumie noszę go na sportowo - eleganckiej skórze i jest OK

post-55792-0-84493000-1484089389_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale z drugiej strony wolę jak wypuszczają limitowane edycje których nikt nie musi kupować, a jednocześnie pozostawiają klasyczny model niezmieniony. Inna sprawa że grzeszą tylko używając terminu edycja limitowana, bo co to za limitacja 2k sztuk, ale co by nie robili to i tak spadnie na nich krytyka że cokolwiek nowego robią, bo nerdy na forach to by chcieli żeby był tylko jeden Speedmaster w ofercie. Rolex też produkuje każdy model w milionie wariantów a jakoś nie ma jęczenia że dewaluują klasyczny model, DJa czy Daytonę można kupić w tylu kolorach tarczy i konfiguracjach metali że w zasadzie nie wiadomo który model jest podstawowy. Jak co rok wypuszczają nowe smaki to nikt nie jojczy.

No i badz tu kolekcjonerem, jak co miesiac limitka :)

A przed kolegami się pochwal :),jak jeden ma Bonda, drugi Rio a trzeci Snoopy....a tu jeszcze z 'Tuesday'em' wyskakują....itd :)

Jak byłem mlody to jeszcze znaczki zbierałem- ruscy ( nomen omen) rzadziej serie ze zwierzętami wypuszczali :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie rusza ta limitka wolę klasyka na hesalicie. Trzeba jednak przyznać, że zegarek ładny.

Ale nie tak ładny jak

DSC00031_zps0u52qqf7.jpg


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest różnorodność przynajmniej, tylko komuniści chcą wszystko ujednolicać :). Ja nie ogarniam swoją drogą kolekcjonowania czegokolwiek, moja minimalistyczna natura by mi na to nie pozwoliła :).

Z tego powodu kolekcjonuję tylko przedmioty użytkowe, nie wyobrazam sobie np 'zbierania do pudełka' :)

Wszystkie noże i zegarki uzywam, a rysy i inne mam w....;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie, denerwują mnie sprzęty które pięknie wyglądają w szufladzie czy rotomacie bo używam innych, niekoniecznie nawet równie atrakcyjnych wizualnie.

 

Jak się zapatrujecie na tę kompletację?

 

module03-2.png


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu jestem ciekaw ilu będzie się rozpływało nad Speedmasterem na nato a za jakiś czas jak pokażę Daytonę na takim pasku to się posypie, że "jak Ty krzywdzisz ten zegarek". :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.