Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, Michał - świetny wybór! Gratuluję.

Co prawda mam mieszane uczucia co do bransolety w tym modelu, ale generalnie uważam, ze to świetny zegarek.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że to najsłabsze ogniwo Twojej kolekcji ...ale oczywiście gratuluję, bo musiał Cię uwieść


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza super ale bransoleta i endlinki za grosz mi nie pasują do niej. Ni to garniturowiec ni casual imo. Na szczęście różne są gusta i to jest najfajniejsze bo byłoby smutno jakby wszyscy mieli to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza super ale bransoleta i endlinki za grosz mi nie pasują do niej. Ni to garniturowiec ni casual imo. Na szczęście różne są gusta i to jest najfajniejsze bo byłoby smutno jakby wszyscy mieli to samo :)

Mi też Globemaster na żywo nie podchodzi, ale Koledze serdecznie gratuluję.

Ps. Bartek, Ty niedługo będziesz odszczekiwał najeżdżanie na 300 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w sprawie tego felernego zakupu Omegi... przeczytałem, że sprawa została zgłoszona na policję. Czy prawnie, w obecnej sytuacji, kupujący ma jakieś szanse na odzyskanie kasy?

 

Potwierdzę, że warto pytać przed zakupem. Sam, dzięki opiniom Marka i innych klubowych internautów, uchroniłem się od kiepskich nabytków. A w sprawie oglądania kilkunastoletniego zegarka pod lupą, to nie warto oczekiwać, że będzie się on kryształowo błyszczał jak ten spod sklepowej lady. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy :)  To ma być mój tak zwany "elegant" w kolekcji więc chciałem trochę bardziej stonowany zegarek. Bransoleta też na początku mi się nie podobała, jednak na żywo bardzo fajnie współgra z koperta zegarka. Wiem że mogę się paru osobom narazić, ale dla mnie Globemaster jest dużo fajniejszym zegarkiem niż DJ2 którego kiedyś miałem w tej samej wersji kolorystycznej. Omega ma więcej fajnych detali, a koperta i bransoleta jest bardziej elegancka. O wiele lepiej też wygląda na paskach czego pierwszy efekt poniżej.

 

0aabf8ae9cf3c.jpgda14519625dbe.jpg886df4c2a761a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak bardzo sprzedawca był sprytny. Ma szanse, policja może ustalić namiary komputera z którego sprzedawca kontaktował się z nabywcą lub numer rachunku i posiadacza na który poszła kasa za zegarek. Po ustaleniu potencjalnego sprawcy i zebraniu dowodów sprawa karna + obowiązek naprawienia szkody i masz wyrok w ręku. Jak nie będzie chciał spłacić sprawa może trafić do komornika. To tak w dużym skrócie i czarnym scenariuszu.

 

 

PS. Gratuluję globa bo to piękny zegarek i jeden z moich celów.

 

Mazik czy rozmiar jest dla Ciebie Ok?

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten globemaster na pasku wygląda nawet lepiej . Wiązałem spore nadzieje z tym zegarkiem jako alternatywą dla DJa ( wersja II była dla mnie za klockowata ) ale na żywo Globe mnie nie przekonał na 100 %. Fajny od strony dekla, delikatny, dobrze wkomponowana data, wyważony rozmiar, potencjał paskowy to sporo plusów ale ta tarcza od zawsze , w vintydż czy tu mnie odrzuca ( mam wrażenie jakby się im papier zagiął ;-) no i ring jak cewka...ale na Twoich zdjęciach wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

mazik77 gratulacje! Bardzo mi się podoba, szczególnie na pasku!

Racja. Od siebie dodam że go nosiłbym cyferblatem do ręki, tak mi się ten werk podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo, mi ring na żywo dużo bardziej się podoba od tego w starszej wersji DJa.

 

Marcines, rozmiar mógłby być dla mnie o 1mm większy, jednak jak na tego typu zegarek ujdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie lezy Ci IDEALNIE a na pasku pozamiatales DJ2 pod dywan  B)

 

ps

to teraz musiasz chyba sprzedac niebieska, bo w sumie po co Ci dwie Omegi  :P  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem w Twoim watku o AP Chrono, ale z tego co obserwuje, to widze, ze odpusciles temat i poszerzasz kolekcje - to super  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w sprawie tego felernego zakupu Omegi... przeczytałem, że sprawa została zgłoszona na policję. Czy prawnie, w obecnej sytuacji, kupujący ma jakieś szanse na odzyskanie kasy?

 

Potwierdzę, że warto pytać przed zakupem. Sam, dzięki opiniom Marka i innych klubowych internautów, uchroniłem się od kiepskich nabytków. A w sprawie oglądania kilkunastoletniego zegarka pod lupą, to nie warto oczekiwać, że będzie się on kryształowo błyszczał jak ten spod sklepowej lady. 

Dziękuję bardzo.

 

To zależy jak bardzo sprzedawca był sprytny. Ma szanse, policja może ustalić namiary komputera z którego sprzedawca kontaktował się z nabywcą lub numer rachunku i posiadacza na który poszła kasa za zegarek. Po ustaleniu potencjalnego sprawcy i zebraniu dowodów sprawa karna + obowiązek naprawienia szkody i masz wyrok w ręku. Jak nie będzie chciał spłacić sprawa może trafić do komornika. To tak w dużym skrócie i czarnym scenariuszu.

 

Kolega  @marcines ma rację, jednak znana mi jest sytuacja gdzie pomimo sytuacji jak powyżej, to jest prawomocnego wyroku, komornika, nie można odzyskać pieniędzy za zegarek bo sprawca oficjalnie nie pracuje i nic nie posiada.......

 

 

P.S 

Naiwność  jednak, czy sam nie wiem co zaślepia zdrowy rozsądek, więc takie przykre sytuacje jak spotkała kolegę z FB będą się niestety zdarzać...

Poniżej link do (krótkiego) tematu, starałem się odwieść od zakupu zegarka , w zamian mi "podziękowano".....

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/154165-omega-seamaster-z-allegro/


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, pisalem, mozliwosci jest wiele, to pierwsza ktora moze wykazać ze oferent nie posiada zegarka....

Sam kilka razy na prosbe kolegow z forum, pro bono, spotykałem sie by ocenic oryginalność i ww opcje.

Był czas kiedy to ja byłem na etapie kupna Omegi 300M profesjonal.Oferent był z W-awy a na naszym forum miał 2 posty natomiast na CW był już bardziej aktywny.Po rozmowie telefonicznej z M.Yodą poprosiłem go aby on to zweryfikował i pomógł mi w kupnie tego zegarka  i tak też się stało,zegarek trafił do mnie i okazał się być zgodny z tym co pisał sprzedawca [on też okazał się być uczciwym członkiem naszego forum] Marek dzięki jeszcze raz :) Odnośnie kupna zegarków z grupy na FB też zdarzyło mi się dwa razy kupować i pisałem do prowadzących tą grupę o pomoc w identyfikacji niektórych członków ,oczywiście pomogli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takiego spidiego koledzy znają?5035149c70ec545c504cb45abdb8a397.jpg86b5b2a71d116256086d6be6a03fd277.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Naiwność  jednak, czy sam nie wiem co zaślepia zdrowy rozsądek, więc takie przykre sytuacje jak spotkała kolegę z FB będą się niestety zdarzać...

Poniżej link do (krótkiego) tematu, starałem się odwieść od zakupu zegarka , w zamian mi "podziękowano".....

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/154165-omega-seamaster-z-allegro/

 

zadałem sobie trud, przeczytałem i twierdzę, że słusznie Ci podziękowano. przy okazji mam prośbę, jeśli włączasz się do dyskusji, to zachowuj się jak user podczas dyskusji a nie jak mod wszechmogący, Twoje wpisy mogą być odbierane jako niegrzeczne i moim zdanie takie są, może to Ty się zastanów?


Dzien dobry koledze, pamietam kolegi skargi do administracji kłamliwe jak to niby banuje użytkowników za bledy ortograficzne, prawda wygladala tak ze z zwrocilem uwage szanownemu ze zegarek to Omega i Citizen nie " citek i omesia" :)
Msciwi i pamietliwi jestesmy, co? ( trzy lata minęło) :)
A, byla jeszcze skarga o nie odblokowanie konta ktora okazala sie awaria systemu na forum :)


Wielu jest na forum " sprawiedliwych" :);)

jasne, możesz jak PIS powtarzać, że kłamię, donoszę itp., ale koń jaki jest każdy widzi. w cytowanym poście dopuściłeś się wielu półprawd i ksenofobii, doczytaj ofertę na Allegro, zegarki są używane, wymagają serwisu, jak każdy zegarek kradziony w genewskim salonie. wybacz, szkoda mi czasu na próżna dyskusję z Tobą. 


Dzien dobry koledze, pamietam kolegi skargi do administracji kłamliwe jak to niby banuje użytkowników za bledy ortograficzne, prawda wygladala tak ze z zwrocilem uwage szanownemu ze zegarek to Omega i Citizen nie " citek i omesia" :)
Msciwi i pamietliwi jestesmy, co? ( trzy lata minęło) :)
A, byla jeszcze skarga o nie odblokowanie konta ktora okazala sie awaria systemu na forum :)


Wielu jest na forum " sprawiedliwych" :);)

jasne, możesz jak PIS powtarzać, że kłamię, donoszę itp., ale koń jaki jest każdy widzi. w cytowanym poście dopuściłeś się wielu półprawd i ksenofobii, doczytaj ofertę na Allegro, zegarki są używane, wymagają serwisu, jak każdy zegarek kradziony w genewskim salonie. wybacz, szkoda mi czasu na próżna dyskusję z Tobą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wiele można by powiedzieć na temat savoir vivre na forum - myślę, że i tak niewiele by to dało. W każdym razie, niefajne są, delikatnie mówiąc, takie "numery", jak ten z FB i podobne. Nie tylko oszustów, ale i zwykłych szaleńców jest w necie sporo - ja, na przykład, z powodu zorganizowanej przeze mnie małej promocji, zostałem wczoraj na pewnej zamkniętej grupie online oskarżony o wyłudzanie danych osobowych w celach przestępczych - i nic nie pomogły wyjaśnienia - dopiero administrator grupy okazał zdrowy rozsądek i wypie...ł te śmieci.

 

A Yoda zawsze reagował pozytywnie na moje pytania i prośby o pomoc/sugestie/wątpliwości. Ileś tam razy, widząc, jak długo jest na forum i że ma sporą wiedzę w tematach czysto zegarkowych, zwracałem się do niego o pomoc i zawsze bez zmrużenia oka i, co ważne, żadnych osobistych korzyści, pomagał, poświęcając swój czas. A dwa razy wystarczyło, że się na niego powołałem i od razu rozmowa/transakcja była właściwie sfinalizowana i to z dużą oszczędnością po mojej stronie. :) 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ze skargą o rzekome zablokowanie to kłamiesz paskudnie, ale ja Cię znam, inni pewnie nie. Citek i omesia to nie ja, Ty zachowałeś się arogancko w kwestii odmiany Patek Phillipe.  rozumiem, że kindersztuba nie każdemu jest dana.OT.

Edytowane przez cafedelmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem prawdę, dwukrotnie klamales,dwukrotnie piszac

bzdury do administracji, zniknales z forum na kilkanascie miesiecy by teraz udawac wywazonego :)

 

I to Ty teraz cytujesz polprawdy by wzmocnić swoja opinię.Z mojej strony koniec tematu.

Żałuje ze zabrałem glos.

a ze skargą o rzekome zablokowanie to kłamiesz paskudnie, ale ja Cię znam, inni pewnie nie. Citek i omesia to nie ja, Ty zachowałeś się arogancko w kwestii odmiany Patek Phillipe.  rozumiem, że kindersztuba nie każdemu jest dana.OT.

Są kopie Twoich skarg....

 

Koniec.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.