Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

@Butik, tak z innej strony, jaki masz nadgarstek?

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

10 minut temu, Butik napisał:

~17

A ta AT to 38?

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

4 godziny temu, Butik napisał:

Hej! Dzięki za te "pochwalne" ale i wyważone słowa. Oczywiście zdjęcia nie oddadzą rzeczywistości, nawet gdyby oddały, nie każdemu musi się podobać. Na żywo prezentuje się to moim skromnym zdaniem absolutnie bosko i nie mogę się wciąż na patrzeć.

O jakości wykonania nie muszę się chyba wypowiadać, bo wystarczająco dużo już o Filipa dziełach powiedziano :)

Poniżej krótkie wideo, może inaczej można na ten komplet spojrzeć.

Butik - bardzo dobry wybór kolorystyczny:) Gdyby pasek miał przeszycie brązową nicią, to chyba też wygladałby tak samo dobrze.

24 minuty temu, norbie napisał:

Butik - bardzo dobry wybór kolorystyczny:) Gdyby pasek miał przeszycie brązową nicią, to chyba też wygladałby tak samo dobrze.

Dobre oko, zrobiłem w takiej konfiguracji do Pama. 

6 godzin temu, proki1971 napisał:

Sprzedajesz ?

Nie, tak mi się skojarzyło z rymem z dzieciństwa 

10 godzin temu, sabuniek napisał:

Ramki nie ma, ale dramatu chyba tez nieemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Szału również nie ma. ;)

Możnaby rzec, że nic nie ma. :D

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

U mnie szał jest :) znaczy, moim zdaniem.

Ale wiadomo, de gustibus non est disputandum.

IMG_2340.jpeg

Dzień opóźnienia, ale dojechała dzisiaj bransoleta flat link od Forstner. Jak dla mnie na pewno wygodniejsza od oryginału, do wyglądu też się przekonuję :) System skracania trochę wkurzający, ale jakoś dałem radę. Myślę jeszcze o zmianie zapięcia na 1171?

1.jpg

3.jpg

Edited by Macmac

Guest vitriol

Wygląd też jest bardzo na plus, dodaje trochę vintage i wygląda lepiej niż seryjna bransa 👌

Gdyby ktoś chciał to ja się chętnie pozbędę mexican holzer od Uncle Seiko i szczotkowanej flat link Forstnera - obie pod speedy pro

2 godziny temu, Macmac napisał:

Dzień opóźnienia, ale dojechała dzisiaj bransoleta flat link od Forstner. Jak dla mnie na pewno wygodniejsza od oryginału, do wyglądu też się przekonuję :) System skracania trochę wkurzający, ale jakoś dałem radę. Myślę jeszcze o zmianie zapięcia na 1171?

Mam Uncle Seiko, ale coraz mocniej myślę o zmianie na Forstnera, jednak te dzwoniące hollow-linki zaczynają wkurzać. Jesteś może z Warszawy, żeby się np spotkać z moim US i porównać na żywo zanim podejmę decyzję? Ponadto rozmawiałem ostatnio z właścicielem Forstnera i on może na życzenie dostarczyć zapięcie bez ich logo, wtedy można sobie np ładnie wyciąć to co chcesz laserem.

OMEGA rządzi

Mnie te bransolety kompletnie nie pasują do koperty moonwatcha, szczególnie przy uszach.

1 godzinę temu, Butik napisał:

Mam Uncle Seiko, ale coraz mocniej myślę o zmianie na Forstnera, jednak te dzwoniące hollow-linki zaczynają wkurzać. Jesteś może z Warszawy, żeby się np spotkać z moim US i porównać na żywo zanim podejmę decyzję? Ponadto rozmawiałem ostatnio z właścicielem Forstnera i on może na życzenie dostarczyć zapięcie bez ich logo, wtedy można sobie np ładnie wyciąć to co chcesz laserem.

Niestety do Wa-wy mam 60km i w najbliższym czasie nie wybieram się do tego siedliska zła i epidemii ;)  Chyba, że coś się zmieni, to dam znać.

Edited by Macmac

47 minut temu, hylu napisał:

u mnie też wjechał nowy paseczek od filipa

Sztos!

Ja jeszcze wrzucam filipowe zdjęcia studyjne mojej zielonki :)

3eb10b0a-3597-4176-a043-6b2f31fba7df.JPG

13b05c55-0ab5-4bf7-ab67-bf967b3e5abe.JPG

56a67153-3569-439a-83e5-20f8cd0b7921.JPG

OMEGA rządzi

A my pracujemy, "oba dwa"...

IMG-20201029-103805.jpg

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)