Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Tak na żywo prezentuje się świetnie potwierdzam. Choć dla mnie największe wrażenie zrobiła nowa bransa która dodaje elegancji i lekkości nowemu moonowi. Reszta to ... pierdolety, taki uogólniając😁

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

3 godziny temu, desmo napisał:

Te wahniki są wycinane z blaszek z odzysku po zapięciach 5 cyfrowych Rolexów. Poznaję  ten dźwięk. 

No i w końcu zrobią coś estetycznego i ciekawego z tych nudnych , tak samo wyglądających od dekad Rolexów 😜

AD to raczej nie mają. Boutique only póki co i tez pewnie zaraz nie będzie 

Niby tak, ale Moon i tak mnie w żaden sposób nie pociąga. Co innego Ed White lub nowy Snoopy - tu widać prawdziwe smaczki. A dla nich warto wrócić do Omegi.

Godzinę temu, Michal93 napisał:

Zarówno hesalit, jak i szafir w nowej wersji są już u AD :) Na zdjęciach różnice były subtelne, na żywo tarcza jest zupełnie inna. Robi świetne wrażenie. Chciałem, a teraz właściwie jestem już zdecydowany na nowego szafira :) na foto hesality:

Dopiero na Twoich zdjęciach zauważyłem, że w nowej wersji matowa tarcza ma fakturę.

Porównałeś efekt "milky ring" w starym i nowym szafirze?

55 minut temu, marr napisał:

AD to raczej nie mają. Boutique only póki co i tez pewnie zaraz nie będzie 

Mój błąd, myślałem o jednym, napisałem o drugim. Oczywiście mowa o butikach Omegi :)

Szafiru nie wyciągaliśmy (nowego czy starego), bardziej zależało mi na porównaniu z obecnym. Na żywo zmiany w tarczy są bardzo widoczne, właśnie faktury, załamania. 

Edited by Michal93

Mam nieco inne pytanie w temacie - czy ktoś wie jak długo stare wersje Moonwatcha będą obecne w butikach? Czy ktoś pamięta ile to trwało w przypadu wymiany ostatnich Seamasterów?

Świetny ten Railmaster. Bardzo zwrócił moją uwagę na premierę, chyba najbardziej z tego co Omega wtedy pokazała, a jednak trochę tego było :) może kiedyś wskoczy za BB36 na EDC :)

13 minut temu, Ceteth napisał:

Świetny ten Railmaster. Bardzo zwrócił moją uwagę na premierę, chyba najbardziej z tego co Omega wtedy pokazała, a jednak trochę tego było :) może kiedyś wskoczy za BB36 na EDC :)

U mnie (pośrednio) wskoczył właśnie za BB36. Tudor okazał się trochę za mały, a wersja 41 wydawała mi się optycznie trochę za duża jako EDC. Muszę tylko dokupić bransoletę 😉

10 minut temu, deviles napisał:

Zmiany nie warte tej kasy .

Zmiany widoczne, in plus.
Nowa wersja absolutnie nie jest jednak warta ceny z metki. 

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

No chyba, że zlimitują dostępność, zrobią zapisy i wtedy już będzie wartości z metki

Pozostaje się cieszyć tym, którzy Speedmastery już mają :) nawet taki mój Reduced 2, kupowany 3 lata temu, lada chwila będzie wart 2 razy więcej. Jak za parę lat wleci Speedy z ceramiką i jeszcze jakimiś wodotryskami to będę mógł wymienić swój na Zenka El Primero 1 do 1  🤣

@wojtek91

Ja na chwilę obecną za bardzo lubię się z BB36 + różnica cenowa jest na tyle spora, że odkładam to na trochę później :) o dziwo, od czasu jak mam BB, to ląduje na nadgarstku częściej niż choćby Speedmaster.

Edited by Ceteth

31 minut temu, Ceteth napisał:

Fajny, ale jak porównałem do Ex1, to nie miałem wątpliwości, który chcę :)

Miałem PO na 8800 i też była taka głośna. Ten typ tak ma. Sprawdzałem u AD inne zegarki z 8800 i wszystkie są takie głośne. Możesz spać spokojnie :)

Tarcza wygląda tu naprawdę za***iscie. Nie wiem jeszcze czy zostanie bo denerwuje mnie mechanizm ale wygląda ładnie 😀

IMG_20210112_113939.jpg

14 godzin temu, Maserati napisał:

Nowa wersja absolutnie nie jest jednak warta ceny z metki. 

A ktory zegarek jest wart?

Edited by artme

14 minut temu, artme napisał:

To prawda, szczególnie w premium trzeba słono zapłacić za logo czy napis...

32 minuty temu, artme napisał:

Seiko SRP777:

https://ch24.pl/recenzja-seiko-prospex-divers-srp777-zdjecia-live-cena/

😄

Mam go w komplecie, z polskiej dystrybucji i już kilkanaście razy podchodziłem do sprzedaży, ale jakoś nie mogę, a niemal cały czas leży w szufladzie. Leży taki na bazarku (nie mój) w super cenie (1000 zł) jak ktoś chce go doświadczyć 🙂

Edited by memento mori

Moze dla Ciebie - moj znajomy kupujac sobie zegarek na pamiatke slubna powiedzial mi, ze 1000pln, to max co mozna zaplacic za zegarek w tych czasach - reszta, to zwykle przeplacanie i wywalanie pieniedzy na logo/firme 😊

Teraz, artme napisał:

Moze dla Ciebie - moj znajomy kupujac sobie zegarek na pamiatke slubna powiedzial mi, ze 1000pln, to max co mozna zaplacic za zegarek w tych czasach - reszta, to zwykle przeplacanie i wywalanie pieniedzy na logo/firme 😊

Ja znam osobę która pod ślub kupiła sobie zegarek na ali express za jakieś 100zł. Na codzień tylko g shock :)

9 minut temu, artme napisał:

Okazuje się, że także w tych czasach zegarki od pewnego poziomu cenowego stałe drożeją i w tym sensie stanowią lepszy pomysł na uciekanie inflacji  niż trzymanie złotówek w banku. 
W ostatnim roku można było tak „ zarobić” tylko na coca  coli 😉 

3 godziny temu, memento mori napisał:

Jak wytłumaczyć kosmicie, że zamiast drinków i dziewczyn na Mauritiusie a la Bond z lat 60-tych, dorosły facet z własnej nieprzymuszonej woli wybiera życie z jedną obcą kobietą będące nieustannym kompromisem, najczęściej połączone przez lata z wstawaniem w nocy i wycieraniem gili latoroślom a później pilnowaniem, aby dożyły przynajmniej do 18-24 lat?

Są i benefity.  ;)

https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/10/po-15-latach-malzenstwa-moja-zona_2016-10-01_21-45-51.jpg

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl