Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Mowisz i masz

784f970112fdc7f5b2c4371db44aaa25.jpg

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to i ja ;)

post-57210-0-33690000-1425819575_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

!

OijlE9Ql.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielono- wiosennie, ładnie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod naporem niezłych zdjęć SMPC ostatnimi czasy i po kilku przymiarkach w sklepach, powoli zaczyna mnie męczyć myśl, żeby sprawić sobie taką łamagę. ;)

I tu mam pytanie do Was - gdzie pewnie i najtaniej dostanę ten zegarek? Sprawdzałem w sklepach stacjonarnych i w sieci, ale ceny w Polsce oscylują między 12k-14k, co skutecznie ostudza mój zapał do tego zegarka. ;) Na chrono24 są jakieś oferty sklepów z Włoch i Niemiec za 10k-10,5k, co nadal jest sporą sumą, ale może bym się już przełamał. Pytanie tylko, czy zakupy na chrono są bezpieczne i pewne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DXkXu7xh.jpg

Chciałbym przywitać wszystkich fanów omegi ,moim pierwszym zdjęciem na tym forum. Pozdrawiam !

Edytowane przez chronolny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Na chrono24 są jakieś oferty sklepów z Włoch i Niemiec za 10k-10,5k, co nadal jest sporą sumą, ale może bym się już przełamał. Pytanie tylko, czy zakupy na chrono są bezpieczne i pewne?

 

Jest program ochrony kupujących, akceptowany przez niektórych sprzedających, ale to kosztuje jednak daje pewność, bo kasa jest zamrożona na koncie chrono i sprzedajacy ją dostanie jak Ty potwierdzisz, że jest ok. Nie pamiętam, ale to koszt chyba 2%.

 

Z chrono jest jednak jeszcze taka zasadzka, że czasami mają ciekawy przelicznik tzn. kurs czasem sporo zaniżony. Przerabiałem to ostatnio i tę cenę, która jest wyświetlona w zł można uzyskać tylko samemu kupując walutę, żaden bank, a tym bardziej paypal tak nie liczy ;) 

 

Kolejna sprawa to te szablony z zapytaniem do sprzedającego działają z opóźnieniem, albo sprzedający mnie olewają i odpowiedź mam po kilku dniach i chęć na zegarek mi już mineła <_< 

 

Na chrono chyba bezpiecznie jest, ale pewnosci nie ma. Tę Omegę o której piszesz to chyba dosć często można w kraju kupić.

 

BTW. Jak Ty kupujesz Omegę to chyba swiat się kończy ;)  :D   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawik Omegowy na dzień dzisiejszy uważam za kompletny(a wręcz nadkompletny, bo jedna wydaje się zbędna ;) )

 

ts420_20150306_164707.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo122, dzięki za odpowiedź. Tylko gdzie w kraju kupić tę omegę za maks. 11k?

Pierwszy nieazjatycki zegarek już kupiłem (Doxę), więc pierwsze koty za płoty mam za sobą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo122, dzięki za odpowiedź. Tylko gdzie w kraju kupić tę omegę za maks. 11k?

 

Oczywiście się nie da  ;) , miałem na mysli raczej bazarek  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty wytrzymałeś z 39 mm reduced?

Jakoś wytrzymałem- w sensie sobie leżała i patrzyłem na nią, bo jak miałem ją założyć, to i tak tylko Moona zakładałem ;)

Tylko trochę szkoda mi jej sprzedawać, bo nie mam pomysłu co chciałbym następnego, a po sprzedaży kaska się rozchodzi momentalnie na pierdoły,

a nie chcę zostać finalnie bez zegarka i bez kasy :ph34r:

 

edit: a tak w ogóle, to trafiła do mnie zupełnie przypadkowo, bo to taki trochę niespodziewany efekt zamiany i moja ciekawość co do reduced na żywo-

ciekawość została zaspokojona, a zegarek jakoś tak niechcący i chwilowo został ;)

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba założyć oddzielne konto zegarkowe :ph34r:;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo122, dzięki za odpowiedź. Tylko gdzie w kraju kupić tę omegę za maks. 11k?

Pierwszy nieazjatycki zegarek już kupiłem (Doxę), więc pierwsze koty za płoty mam za sobą. ;)

 

Jakby się potargować, to może do 11k zejdzie.

 

http://allegro.pl/omega-seamaster-diver-300-m-nowy-i5145728235.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiu, jak nie masz co z kasą zrobić, to ja zawsze mam pomysły na nowe zegarki. Dla siebie oczywiście.

Co będziesz w banku trzymał, banki dziś niepewne, bankrutują jeden po drugim...  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, kilka osób kupowało zresztą u niego zegarki, więc chyba powinni się dogadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pewnie @Cezar będzie sprzedawał w ciągu pięciu dni  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiu, jak nie masz co z kasą zrobić, to ja zawsze mam pomysły na nowe zegarki. Dla siebie oczywiście.

 

Źle to może ująłem- pomysłów mam aż za dużo, ale żadnego konkretnego, żeby faktycznie jakoś mocno mnie cisnął.

A wydatków pozazegarkowych też zawsze sporo, więc choćby kasy była rzeka, to zawsze się gdzieś rozpłynie nie wiadomo gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty wytrzymałeś z 39 mm reduced?

Mialem i nardzo sobie chwalę ...

Co niby nie jest ok ? :-)

Rozmiar? :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.