Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dzikipl napisał(-a):

Taki sam pokrowiec dają do nowego moona. Bardzo praktyczne. 

 

Fakt, w czarnym kolorze. Do Snoopyego jest w niebieskim.

W obu w/w przypadkach pudełka pokryte są jakimś materiałym quasi płóciennym.

Tutaj mamy kolor czerwony i materiał skóropodobny, gładki.

 

Godzinę temu, swierszczu napisał(-a):

Taki sam dostalem do ck aczkolwiek uwazam ze do moona jest bardziej praktyczny.  Nie wiem czy to skora czy jakis skaj ale w dotyku jest taki bardzo delikatny. Samo pudlo jest natomiast chyba bardziej matowe

 

Jak wyżej pisałem - w Moonwatchach obicie jest płócienne, tutaj rzeczywiście delikatniejsze. Pudło - jak pisałem - jest teraz matowe.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał AT, to w Jubitomie wisi na -30% (38 mm czarna) i druga na -25% (41mm niebieska).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieściutki, choć nie zawsze.

 

8FD20022-9C6D-414C-8413-5D1D84CAE581.jpeg

17E31F94-9F5A-4192-941E-80380F3DC65C.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś szukał AT, to w Jubitomie wisi na -30% (38 mm czarna) i druga na -25% (41mm niebieska).

Dzięki
Już po ptakach, niedostępne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, mrstatler said:


Dzięki
Już po ptakach, niedostępne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Niebieska na pasku jeszcze dostępna. Pozostałe faktycznie już nie - dobra promka to szybko poszło :) 

 

BTW, 3 tygodnie temu była taka sama niebieska AT w dobrej cenie, niestety - spóźniłem się i ktoś ją sprzątnął mi sprzed nosa jak już dodałem do koszyka. Pytałem wtedy mailowo, czy planują jeszcze wrzucić jakąś sztukę na promkę i dostałem taką odpowiedź...

 

2040619842_Screenshot2022-07-25at19_38_26.thumb.png.27704979b9962d039f380663101ba345.png

 

Ale jak widać mimo zapewnień coś tam wrzucają. Tylko trzeba się szybko decydować.

 

Edytowane przez logann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, logann napisał(-a):

Ale jak widać mimo zapewnień coś tam wrzucają. Tylko trzeba się szybko decydować.


To prawda, jak ktoś szuka okazji to trzeba zaglądać do sekcji „wyprzedaże”. Zdarzają się nawet perełki na -45%.

 

Teraz na -30 jest jeszcze czarna AT na pasku, są jeszcze 2 inne AT na -25%.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, jak ktoś szuka okazji to trzeba zaglądać do sekcji „wyprzedaże”. Zdarzają się nawet perełki na -45%.
 
Teraz na -30 jest jeszcze czarna AT na pasku, są jeszcze 2 inne AT na -25%.

Jak próbujesz dodać do koszyka to wyskakuje "niewystarczająca ilość towaru" lub zapytaj o dostępność.

Udało się zarezerwować w salonie :)
Zobaczymy w jakim jest stanie.

Czy ktoś wie ile kosztuje bransa do AT i jaka część ceny można zapłacić punktami ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, mrstatler said:


Jak próbujesz dodać do koszyka to wyskakuje "niewystarczająca ilość towaru" lub zapytaj o dostępność.

Udało się zarezerwować w salonie :)
Zobaczymy w jakim jest stanie.

Czy ktoś wie ile kosztuje bransa do AT i jaka część ceny można zapłacić punktami ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Z tego co wiem, to w Jubitomie przy zakupie bransolety działa karta rabatowa na -10%. Niestety, aktualnej ceny bransolety do AT nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mrstatler napisał(-a):

Czy ktoś wie ile kosztuje bransa do AT i jaka część ceny można zapłacić punktami ?

 

11 godzin temu, logann napisał(-a):

Z tego co wiem, to w Jubitomie przy zakupie bransolety działa karta rabatowa na -10%. Niestety, aktualnej ceny bransolety do AT nie znam.

 

Bransoleta do AT kosztuje trochę ponad 3kPLN, nie pamiętam dokładnie, ale można zadzwonić do butiku i powiedzą.

Odezwij się na priv do @Ulotny może mieć jedną na stanie ;) 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały pasek, który kiedyś kupiłem do białasa nawet z niebieskim ujdzie, choć jednak z białym / czarnym jest dużo lepiej. Tak więc eksperyment nieudany, jakby ktoś chciał taki pasek HIRSH gumowy dla siebie to jest do wzięcia ;)

 

Natomiast niestety znowu Omesia mnie zasmuca -> na godz 10 jest rysa albo włos :(

 

Zegarek kupiony w niedzielę, pytanie zatem czy w sklepie można wymienić jako wadliwy, czy już Swatch Group?

 

IMG_5988.jpg

IMG_5989.jpg

IMG_5990.jpg

IMG_5991.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, tylko z tytułu rękojmi do sprzedawcy, czyli sklepu z żądaniem wymiany na nowy lub zwrot gotówki. Wtedy oni mają problem i muszą myśleć za Ciebie jak to ugryźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Butik said:

Biały pasek, który kiedyś kupiłem do białasa nawet z niebieskim ujdzie, choć jednak z białym / czarnym jest dużo lepiej. Tak więc eksperyment nieudany, jakby ktoś chciał taki pasek HIRSH gumowy dla siebie to jest do wzięcia ;)

 

Natomiast niestety znowu Omesia mnie zasmuca -> na godz 10 jest rysa albo włos :(

 

Zegarek kupiony w niedzielę, pytanie zatem czy w sklepie można wymienić jako wadliwy, czy już Swatch Group?

 

IMG_5988.jpg

IMG_5989.jpg

IMG_5990.jpg

IMG_5991.jpg

 

Z tego co kiedyś czytałem, to chyba można próbować wymienić z tytułu rękojmi:

"Wymiana towaru na wolny od wad jest ważnym uprawnieniem przysługującym klientom wobec sprzedawców na podstawie rękojmi. "

 

A jak tam moonphase, wrócił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Burns napisał(-a):

Pamiętaj, tylko z tytułu rękojmi do sprzedawcy, czyli sklepu z żądaniem wymiany na nowy lub zwrot gotówki. Wtedy oni mają problem i muszą myśleć za Ciebie jak to ugryźć.

 

12 minut temu, Burns napisał(-a):

Pamiętaj, tylko z tytułu rękojmi do sprzedawcy, czyli sklepu z żądaniem wymiany na nowy lub zwrot gotówki. Wtedy oni mają problem i muszą myśleć za Ciebie jak to ugryźć.

Tylko zegarek już nie jest nowy bo ma skróconą bransoletę i dodatkowo czy nie załapał czegoś od zmiany paska więc sprzedawca tego nie przyjmie. 

Jeżeli rysa pewnie pójdzie do SG i trochę poczekasz na wymianę niestety. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Butikmyślę, że najpierw powinieneś udać się do salonu / sklepu. Egzemplarz jest ewidentnie wadliwy i jest to wada powstała na etapie produkcji.

Nie sądzę aby ktokolwiek robił problemy z wymianą na nowy. Choć trochę to pewnie zajmie.

 

Ale co do zasady, korzystając z rękojmi, towar nie musi być nowy i nieużywany. Wadę konsument może zauważyć wiele tygodni lub miesięcy po zakupie. I rękojmia cały czas obowiązuje. Co więcej przez rok trwania odpowiedzialności sprzedawcy istnieje domniemanie, że stwierdzona wada lub jej przyczyna istniała już w momencie sprzedaży.

 

Gdy wyszło, że moja pierwsza 300M miała skorodowane wskazówki (o czym pisałem na forum wtedy), Jubitom wymienił egzemplarz na nowy bez żadnych problemów. Nawet przysłali trzy egzemplarze absolutne nówki w blistrach abym sobie wybrał.

Choć trwało to ze trzy tygodnie, fakt. Choć akurat zaczynała się pandemia Covid, co wydłużyło cały proces, ponieważ salony były zamknięte.

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Burns napisał(-a):

Pamiętaj, tylko z tytułu rękojmi do sprzedawcy [...]

 

1 godzinę temu, logann napisał(-a):

Z tego co kiedyś czytałem, to chyba można próbować wymienić z tytułu rękojmi [..]

A jak tam moonphase, wrócił?

 

1 godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Tylko zegarek już nie jest nowy bo ma skróconą bransoletę [...]

 

53 minuty temu, fanfar19 napisał(-a):

@Butikmyślę, że najpierw powinieneś udać się do salonu / sklepu[...]

 

Dzięki Panowie za podpowiedzi. Ponieważ dosłownie przed chwilą dostałem info ze Swatchgroup, że Moonphase jest gotowy do odbioru chyba najłatwiej będzie jak pojadę po niego z Diverem i zostawię do poprawki.

 

1 godzinę temu, lysolek007 napisał(-a):

To się zapisuje ;] 

IMG_20220726_125104-01.jpeg

 

No i miodzio. Obejrzyj pod lupką, czy wszystko ok ;)

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swoją Omegę Seamaster Professional musiałem drugi raz oddać do regulacji. Najpierw moja 300 spóźniała się, także oddałem ją do serwisu jesienią zeszłego roku. Niestety po regulacji nie trzymała parametrów METAS, także znowu ją oddałem do serwisu. Co ciekawe przy zdawaniu zegarka w butiku na placu 3 Krzyży powiedziano mi, że chyba już po gwarancji co mnie dość mocno zaskoczyło. Bo osoba mnie obsługująca stwierdziła, że na karcie gwarancyjnej widać 2017 zamiast 2019. Tylko z tego co się orientuję model 210.30.42.20.03.001 jaki posiadam pojawił się oficjalnie w sprzedaży w 2018. Chyba, że rzeczywiście mam dość nietypowy egzemplarz jaki faktycznie sprzedano w 2017 :D Zobaczymy co mi ostatecznie powiedzą za około 6 tygodni :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdecydowanie coś nie pykło. Pani w serwisie zauważyła przy godzinie 7 dodatkowe dwa paprochy (pod szkłem). Qwa co się dzieje...

 

IMG_5993.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał(-a):

 

 

 

 

Dzięki Panowie za podpowiedzi. Ponieważ dosłownie przed chwilą dostałem info ze Swatchgroup, że Moonphase jest gotowy do odbioru chyba najłatwiej będzie jak pojadę po niego z Diverem i zostawię do poprawki.

 

 

No i miodzio. Obejrzyj pod lupką, czy wszystko ok ;)

U mnie na szczęście wszytsko ok, ale przed zakupem były szczegółowe oględziny 🧐🧐🧐😁😁😁

A u Ciebie tragedia, że Omega takie sztuki puszcza z fabryki... Powinni wymienić Ci na nową 👊


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś w jakimś wątku prześmiewczo pytał wczoraj lub przedwczoraj, po co niektórzy z nas (między innymi i ja) proszą o lupkę zegarmistrzowską przy zakupie nowych zegarków. Nawet tu w temacie Omegi drwiono z dokładnych oględzin osadzenia wskazówek, centrowania bezela czy szukania dziury w całym - patrz m. innymi paprochów. Powyżej mamy kolejną odpowiedź potwierdzającą słuszność takich działań. I dotyczy to praktycznie każdego producenta, choć Omega w ostatnim czasie zdecydowanie wyprzedza innych swoimi niedoskonałościami.   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ktoś gdzieś w jakimś wątku prześmiewczo pytał wczoraj lub przedwczoraj, po co niektórzy z nas (między innymi i ja) proszą o lupkę zegarmistrzowską przy zakupie nowych zegarków. Nawet tu w temacie Omegi drwiono z dokładnych oględzin osadzenia wskazówek, centrowania bezela czy szukania dziury w całym - patrz m. innymi paprochów. Powyżej mamy kolejną odpowiedź potwierdzającą słuszność takich działań. I dotyczy to praktycznie każdego producenta, choć Omega w ostatnim czasie zdecydowanie wyprzedza innych swoimi niedoskonałościami.   

Bez lupy ani rusz😁 co za czasy, niedługo w butikach będzie to norlmany widok przed zakupem zegarka 😁

 

3d-render-morph-man-wyszukiwanie-za-pomoca-lupy_1048-2931.jpg

I z czasem może powstanie nowy temat na forum, pochwal się swoją lupą😁

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.