Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem na żywo .

Wszystko ok , tylko datownik taki jakiś nie dokończony jakby był na szybko wycięty nożykiem do tapet .

Dlatego wolę stare " Marki  II " - posiadam takową - więc miałem fajne porównanie.

Poza tym spoko.

 

A u mnie w domu , moje "złotko" ( ta z prawej) dostało pozłacaną koleżankę na 286 .

Pzdr

post-34994-0-87476600-1438018295.jpg

Edytowane przez lamwoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ma świetną bransolete z glidelock od omegi

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ten Omegi glidelock jest slabiutki. Nie jest to integralna czesc bransolety ale zapiecia, wiec to zapiecie mozna dokupic do innego zegarka tez.

Podoba mi sie zmiana daty bo nie trzeba sie w ogole bawic koronka :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem je kupić do mojej PO i niestety panowie w butiku omegi mierzyli i nie pasuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zmieniając trochę temat. Co sądzicie o takiej Omedze? Nowy Mark II. Coraz bardziej zaczyna mi się podobać i myślę czy nie poszukac jakiejś w dobrej cenie ;)190d5cd7148593a0ef6942bf96b78196.jpg

powiem tak kupilem , i zostaje u mnie do konca . Piekny zegarek ale ja preferuje czerwone , wskazowki . Smialo kupuj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mark II - piękny zegarek. Niestety nie widziałem nowej na żywo. Porównując ze zdjęcia wolę starą wersję (choć różnice są niewielkie) aczkolwiek ja nie przepadam za datownikiem a dla niektórych to rzecz obowiązkowa. Nowy na pewno lepiej świeci no i trafienie starej Mark II w ładnym stanie nie jest proste. Choć i tak wtedy będzie co najmniej połowę tańsza :) Wersji "racing" nie widziałem na żywo ani nowej ani starej i tu uczucia mam mieszane. Z jednej strony ożywia to zegarek ale... Nowa w wersji RIO na zdjęciach nie wygląda za dobrze. Co do mechaniki to w starej masz werk 861 czyli to co w "moonwatchu". Tak czy owak uważam że to jeden z najfajniejszych zegarków w ogóle (takie mam zdanie) więc zdejmuję go tylko na wakacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! wracam po rocznej nieobecności :) 

przypomnienie moich pięknotek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemej kupiłeś tego na allegro? Zdaj koniecznie relacje z noszenia i zrób sesje porządna! :)

Edytowane przez das

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo przypadł do gustu no i lubię limitacje. Co do podświetlenia to jest bardzo przyjemne. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak będziesz sprzedawał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie na allegro to mój ;) 

biorę się za budowę domu i z czasem muszę ograniczyć kolekcję. A najnowszy w sensie że kupiony jako ostatni bo już ma pół roku. 

Dosyć ciężki aczkolwiek super się nosi.. No i w końcu Omega zrobiła bransoletę z regulacją jak Breitling. Dobry kiedunek :) 

Co do limitacji to super pomysł ze złotem, srebrem i brązem na tarczkach taki nie bardzo rzucający się element a jednak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dziś SGP serwis Omegi i sympatyczna pani ustaliła po nr. mojego zegarka datę jego produkcji.I tu miłe zaskoczenie.Zegarek zakupiony w lipcu został wyprodukowany w czerwcu tego roku:).Także potwierdza się reguła gdzieś przeczytana na forum,że warto dokonać zakupu zegarka za granicą.Przynajmniej jest większa szansa,że nie będzie to kilku letni leżak.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba poszukam vintage szarego :) tylko jednak strach trochę na chrono kupować w ciemno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Przemej, a sprawdzałeś, czy zapięcie z Mark II wejdzie na bransoletę z Speedmastera Professional?
Cała bransoleta nie przejdzie, bo w Marku 21mm, ale klamra w obu przypadków zwężona do 18mm, więc teoretycznie powinno się dać przełożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o klasycznego speedmastera, to lepiej kupić go na pasku czy bransolecie? różnica w cenie jest niewielka, myślę że jeśli się ma wersje na bransolecie to można zacząć zabawe z paskami.Osobiście uważam że skórzany pach pasuje lepiej niż bransoleta.Jak uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Zdecydowanie lepiej z bransoletą - to naprawdę fajny kawałek stali, bardzo praktyczny, a lepiej zdecydowanie mając bransoletę zamawiać paski, niż odwrotnie - szczególnie, że paski można robić na zamówienie u paskorobów, często lepsze niż oryginalne omegowe a i w znacznie atrakcyjniejszej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta, a później warto dokupić jakieś nato i paski skórzane (niekoniecznie oryginalne). Speedmaster to jeden z zegarków, któremu we wszystkim dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie z bransą bierz. Pasek zawsze sobie zamówisz u chłopaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe zestawy ''presentation box'' mają dwa paski nato, narzędzie do zmiany,więc rzeczywiście na bransolecie lepiej będzie.Później można kombinować z paskami.Oglądałem tą bransoletę i musze przyznać że fajnie jest zrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem dzisiaj marka w butiku omegi i ten szary świetny ale za gruby jest ten zegarek. Mają też nowa limitke Aqua Terry ta z Bonda. Ma taka porcelanowa tarcze, naprawdę ładny zegarek Ale lekki show off szczególnie z polerowana bransoleta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.