Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raphael1215

Na bransolecie foli nie było była na zapięciu deklu i szkle. Tak tylko Omega ma dostęp do kosmicznej technologii foli elektrostatycznej i tylko Omega o tym wie :D

 

Oczywiście ze raz zdjęte foli nie przykleisz ale nową juz tak.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

od ok 6 minuty kupujący SMPc pokazuje zabezpieczenie producenta tj czerwoną kropeczkę / plombę wskazującą czy zegarek przypadkiem nie był otwierany przed zakupem. Kupujący chyba jest z Dubaju ale raczej takie zabezpieczenie stosuje się na każdym rynku.

W Waszych egzemplarzach takie zabezpieczenie występuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Było już wiele razy o kropkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykę odkryłeś z ta kropka. Omega przestała ja nakładać juz dobry rok jak mnie pamięć nie myli o ile nie dłużej.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykę jak Amerykę ale ostatnio u AD jak oglądałem Aqua Terrę żadnej kropki nie widziałem.

Ale wówczas pomyślałem że w każdym modelu jakoś inaczej zabezpieczają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel nie centruje ;)

A tak poważnie, to wszędzie należy dzisiaj być ostrożnym - czy to kupuje u od AD,czy na grey market. Takie - niestety - czasy.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Leżak magazynowy z dziwnymi metkami bez foli na szkle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_1221.jpg

DSC_1215.jpg

DSC_1213.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżak magazynowy z dziwnymi metkami bez foli na szkle

Napisy cyrylicą, czyli niekoniecznie z UE, ale gwarancja jest chyba światowa?

Wcześniej dłuższy czas zaglądałem na SMPc od tego sprzedawcy i w aukcjach były cały czas te same zdjęcia, może nie zawsze egzemplarz z fotek jest tym który dostajesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał chwilę to podjadę któregoś dnia zobaczę co to jest.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Źle napisałem w poprzednim poście leżak oczywiście ale sklepowy. Od jubilera lub AD. Możliwe ze po likwidacji sklepu. Na pewno mierzony lub nie starannie eksponowany/przechowywany lub coś innego o czym świadczą otarcia na naklejce dekla. No chyba że stworzymy podwójne definicje zegarka nowego.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle napisałem w poprzednim poście leżak oczywiście ale sklepowy. Od jubilera lub DD. Możliwe ze po likwidacji sklepu. Na pewno mierzony lub nie starannie eksponowany/przechowywany lub coś innego o czym świadczą otarcia na naklejce dekla. No chyba że stworzymy podwójne definicje zegarka nowego.

 

Doigrałeś się... ;) Jak będę kupował, przyjdę do Ciebie po ekspertyzę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

A uprzedzając następne posty. Panowie nie twórzmy tu czasem nowych definicji co oznacza nowy przedmiot. Bo tym sposobem zegarek 5 lat noszony może stać się nowy. Zdjęcia zdjęciami wiedzą pośrednika to inna sprawa. Ale to i tak nie daje nam pewności ze AD nic nie przykombinował. Zresztą pisałem to w poprzednich postach o 3 przypadkach

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle napisałem w poprzednim poście leżak oczywiście ale sklepowy. Od jubilera lub AD. Możliwe ze po likwidacji sklepu. Na pewno mierzony lub nie starannie eksponowany/przechowywany lub coś innego o czym świadczą otarcia na naklejce dekla. No chyba że stworzymy podwójne definicje zegarka nowego.

tego czy to jest lezak to po zdjeciach nie widac, wiec skad to wiesz? Naklejka na deklu to masz wprawne oko. Ja tylko zauwazylem brak ochrony, niebieskiej foli, na zapieciu ;)

A ze lezak to po numerze seryjnym czy wiazesz to z swoim przypadkiem? Tak w ogole to wyslali ci juz zegar nowy ?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

A karty ? I "przypadkowo" zakryta data ?

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze caly temat zegarka Rafala ma jednego beneficjenta. Nie dosc ze sprzedal, to jeszcze uwiarygognil swoje deklaracje o gwarancji (bo swiadczenie gwarancyjne zostalo spelnione w SGP), a teraz ma darmowa reklame. Tylko pogratulowac! Teraz to biznes zacznie sie krecic! Ciekawe ile w to wlozyl wysilku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Nie liczył bym na odwrotność zamierzenia jeśli chodzi o skutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, super że zmieniłeś zdanie co do zakupu u AD. Jako pierwszy w twoim temacie napisałem Ci o tym, że to jedyna droga nabycia idealnego zegarka. Wtedy sie unosiłeś i twierdziłeś, że piszę bzdury.

Nie chcę się narzucać, ale jednak sporej ilości osób jesteś tu winny przeprosiny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Rafał, super że zmieniłeś zdanie co do zakupu u AD. Jako pierwszy w twoim temacie napisałem Ci o tym, że to jedyna droga nabycia idealnego zegarka. Wtedy sie unosiłeś i twierdziłeś, że piszę bzdury.

Nie chcę się narzucać, ale jednak sporej ilości osób jesteś tu winny przeprosiny...

Racja przyznaje się do błędu i małej wiedzy, przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.