Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, Zbyniu, 36k po rabatach. Tak właśnie wygląda Twoja umiejętność rozmowy ze sprzedawcą. Jak masz się odzywać, to najlepiej rób to w tematach, na które masz jakiekolwiek pojęcie.

 

U Kruka praktycznie dostaniesz bez żadnych warunków wstępnych 5% na Omegę i Rolexa. U Pieśkiewicza i w Jubitomie 10%

Nie tak ostro kolego- bo bardzo tego nie lubię !!!

 

Kolega pytał o ceny bez rabatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Easy panowie:)

Są tacy co całe życie na rabatach jadą, to się znają :);)

Edit

Bywa ze rabat ważniejszy niż...zegarek :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz podobno nie wypada się targować bo to taki...nie polski zwyczaj ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyniu, nie dość że negocjator z Ciebie jak z koziej życi trąbka to jeszcze czytać nie umiesz.

 

Wy macie jakieś karty, punkty, rabaty a ja jestem "klient pospolity", taki z ulicy - ile musiałbym zapłacić za nową PO a ile za Suba?

Po prostu klient "z ulicy" bez problemu dostanie bez zbędnych dyskusji co najmniej takie rabaty jak napisałem.

 

A takim jak to byłeś w swojej łaskawości uprzejm orzec "frajerem" zamierzam kiedyś być. A nawet zamierzam gorzej bo jeszcze dokładać co najmniej 10% napiwku za dobrą obsługę.

 

Ale do tego trzeba finansowo i mentalnie dojrzeć.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gustaw6666 Tniesz mądrale , a nie potrafisz sensownie złożyć zdania . Popisujesz się tutaj przed innymi jakbyś wszystkie rozumy pozjadał.  Może kiedyś się spotkamy , zobaczymy wtedy jaki z Ciebie Chojrak.

 

Do tego nie masz zielonego pojęcia o cudzych finansach , a piszesz dziwne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyniu kogucik z ciebie hahahaha - jak sie spotkamy. Mysle ze Gustaw juz trzęsie portkami :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przezabawny jest, prawda?

 

Zbyniu, bardzo łatwo się ze mną spotkać. Namiary na mnie są w sygnaturze, w wersji na desktop. Zapraszam Ciebie przeserdecznie.

 

Apropos korzystnych zakupów zegarków Omega w kraju. Rok po roku Jubitom w grudniu do świąt miał promocję, że do rabatu 10% dokładał bon 100 zł za każde wydane 600 zł. W 2013 nawet chyba za każde wydane 500.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później zawsze trafi kosa na kamień!!! A co se będziecie porównywać, bo chyba nie zegarki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rety. Koguciki :) Zbyniu zjedz snickersa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, w internecie wszyscy są mądrzy, w życiu Ci co mają większe mięśnie, lub portfel lub znajomości a może umiejętności , ale to wszystko pozerstwo i buractwo. Ci prawdziwi nie brudzą sobie rączek i nie noszą Omeg i Rolexów za 36k po rabacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Też potwierdzam w Jubitomie można przed okresem świątecznym przy zakupach wyjść z fajną biżuteria dla żony lub budżetowym szwajcarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Yoda, a tam koło tej stolicy Maroka to Leszcze pływają ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.makro.pl/swiat-produktow/ryby-makro/ryby-slodkowodne/leszcz

 

Ale, że Makro ma stolicę? Ktoś, coś popierdolił ;)

 

Więc podsumujmy:

https://youtu.be/iI94jj07gYg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, trafnie. Też póki co się ostro targowałem przy wszystkich zegarkach i pozostała potem w głowie myśl czy aby na pewno mnie na nie stać...


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie ze takie masz odczucia, bylbys frajerem jakbys zaplacil za cos wiecej niż trzeba.

Ja nie mam takich problemow, jak kupowałem swoj samochod to roznica pomiedzy moja oferta a oferta dilera była $500.00 na samochodzie wartym $70k, powiedzialem ze to jest koja ostateczna oferta I wyszedlem ( przezylbym te $500.00 :D), wole je dac dzieciom na zabawki

Oczywiscie ze do mnie dzwonili I jeszcze dodali kilka rzeczy za friko.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz w PL kiepsko dzwonią. Z samochodami również, ale dzwonią. Natomiast obsługa sprzedażowa z posprzedażową to dwie różne bajki, raczej jej nie ma a jak jest to kiepska. Chyba że sam się zjawisz ponownie przepłacając sporo.

Wszystko to kwestia tego ile jesteś w stanie wydać bo są pieniądze, których już nie masz na co wydawać na danym pułapie i powielasz rzeczy, które są Ci zbędne typu wielokrotność zegarków i samochodów. Chyba że idziesz w samoloty i jachty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi o co innego - jeśli wiem, ze marża jest tak ustawiona, że ktoś chce mnie orżnąć tylko dlatego ze chce więcej zarobić, to sie ostro targuje i potrafię nie kupić jakiejś rzeczy tylko dla zasady. Zazwyczaj jednak udaje się uzyskać albo rabat, albo przynajmniej mała zniżkę i jakieś dodatkowe gadżety. Zakładam ze wtedy zadowolony jest i sprzedawca i kupujący. Nie widzę nic złego w pytaniu o rabat. I nie widzę powodu przepłacać tylko dlatego ze mnie na coś stać (nie dotyczy np. wizyty w drogiej restauracji ;) ).

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz w PL kiepsko dzwonią. Z samochodami również, ale dzwonią. Natomiast obsługa sprzedażowa z posprzedażową to dwie różne bajki, raczej jej nie ma a jak jest to kiepska. Chyba że sam się zjawisz ponownie przepłacając sporo.

Wszystko to kwestia tego ile jesteś w stanie wydać bo są pieniądze, których już nie masz na co wydawać na danym pułapie i powielasz rzeczy, które są Ci zbędne typu wielokrotność zegarków i samochodów. Chyba że idziesz w samoloty i jachty...

Bo zachodni specjaliści od marketingu mówią im na szkoleniu ,że tu się sprzeda wszystko - bo jesteśmy niedojrzałym rynkiem ( czyli się nie znamy). Tylko, że w dobie otwartych granic, internetu i stale rosnącej siły nabywczej nasz rynek w wielu segmentach dojrzał tak szybko , że niektórzy specjaliści jeszcze nie zdążyli wrócić do swoich krajów liczyć kasę a my już wybrzydzamy ;-). Jansenowa wystawia u siebie takie a nie inne marki nie dlatego że jest jest miłośniczką zegarków która chce edukować/ wzbogacać nasz rynek ale dlatego by nie mając konkurencji realizować wyższe marże.Tylko dziś już to nie działa. ( chyba że na jelenia z kasą ) . Każdy świadomy konsument wie po co przyszedł i ile warto zapłacić. Niektóre firmy próbują uszczelniać swoją politykę cenową , niszcząc nie sprzedane zegarki , inne dopuszczają negocjajce w szerokim zakresie a jeszcze inne sprzedają " zapasy" W szarej strefie i realizują nieco mniejszy ale nadal duży zysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też wkleję. Nadgarstek 17,5cm i daje rade. Bardzo mi się podoba. Co prawda na bransolecie już za wielki, ale na gumie super. Męski zegar.

 

Wersja 42mm jest ok u mnie, ale big size i ten na gumie podobają mi się bardziej. Nie wyobrażam sobie wersji 39,5mm, już przy 42mm tarcza nieco mnie drażni, że jest optycznie za mała.

 

IMG_5845_zpsvvfd82h6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol ... czy przy tej wysokości masa powoduje, że zegarek próbuje się przekręcić / obrócić pod wpływem masy na nadgarstku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wiadomo, ciekawi mnie właśnie bransoleta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w Krakowie lub okolicach jakiś dobry zegarmistrz który naprawi mi Omegę Planet Ocean? 

Zegarek robi godzinę w 56 minut  (teraz już chyba nawet szybciej). wskazówka od sekund ma dwa dziwne przeskoki na swojej trasie. Zegarek nie był ani upuszczony ani w nic nie walnął JUż jest po gwarancji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.