Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raphael1215

A to chodzi o tą Omegę z Czasocholików ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niech jest orginalne pudełko żeby to jakoś kupy się trzymało ale też nie musi być najdroższe .jak to mówią ,porządek musi być.Jednych by nie zraziło pudełko za 15zł byle gdzie zegarek trzymać a inni muszą mieć najdroższe a ja jestem tak pomiędzy :)

Bez sensu -przecież i tak jest na nadgarstku lub w zbiorczym- orginalne pudło ma sens tylko przy sprzedaży ale tylko z oryginalnymi dokumentami a już za taką kasę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulotny - właśnie coś takiego chodzi mi po głowie. Porządny, grubszy, brązowy pasek bez zbędnych udziwnień.

Zamawiałeś u któregoś ze strapmakerów czy to jakiś seryjny?

 

 

Choć ja swój kupiłem na forum, to wydaje mi się, że te będą ok, brałem już od nich paski i zawsze byłem zadowolony :)

 

https://www.watchgecko.com/geckota-vintage-racing.php

 

https://www.watchgecko.com/geckota-handmade-italian-leather-watch-strap.php

Edytowane przez Ulotny

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek świetny ale w 20mm wychodzi kłopot z zapinaniem z powodu jego dużej sztywności.

Nie mam tego problemu u siebie, pasek jest genialny :)

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nie planuję sprzedaży ,ale 1000zł za pudło to trochę drogo.

Zadzwon do serwisu albo idz do salonu. Jednemu koledze wymienili w salojie pudełko na nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zapięcie z pusherem w 300 diver, z racji szerokości bransolety, wygląda dużo lepiej niż w PO :)

 

0ff21f7a114eb2761cb5537270598f04.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem laikiem i potrzebuje fachowej opinii.

W tym roku kończę w grudniu 50-lat i opętało mnie, że na tę okazję kupię zegarek marki Omega - najlepiej gdyby miał tyle lat co i ja.

Znalazłem taki na Allegro!

 

http://allegro.pl/omega-geneve-cal-601-jak-nowa-z-1966-roku-w-wa-i6430138135.html

 

Proszę o pomoc czy warto?

Pozdrawiam

****

ottopley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientujecie się może czy/gdzie można kupić ceramiczny bezel do PO 42mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem laikiem i potrzebuje fachowej opinii.

W tym roku kończę w grudniu 50-lat i opętało mnie, że na tę okazję kupię zegarek marki Omega - najlepiej gdyby miał tyle lat co i ja.

Znalazłem taki na Allegro!

 

http://allegro.pl/omega-geneve-cal-601-jak-nowa-z-1966-roku-w-wa-i6430138135.html

 

Proszę o pomoc czy warto?

Pozdrawiam

****

ottopley

Nie ten dział-tu pytaj następnym razem http://zegarkiclub.pl/forum/forum/92-zapytania-i-sugestie-przed-zakupem/

 

 

 

Zegarek trochę zmeczony, podszykowany do handlu....nie.

Napisz w dziale 'poszukuję' temat, byc moze ktoś z kolegow bedzie miał coś, co Cię zainteresuje.

 

Pozdrawiam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian/Panowie powiedzcie proszę co to jest za model :

 

my416_image.jpeg

 

Poważnie zastanawiam się nad Seamasterem, ale znacznie bardziej podoba mi się stara wersja z falkami na tarczy… problem w tym, że mam opór do kupna zegarka przez allegro a na forum dość dawno nie widziałem żadnej oferty sprzedaży. Za nową przemawia lepszy mechanizm (ceramiczny bezel nie jest dla mnie jakimś istotnym ulepszeniem w tym konkretnym przypadku).

 

Zobaczyłem zdjęcie Krystiana i pomyślałem jeeeeejku… ideał !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Już właśnie udało mi się przewertować internet i niestety z dostępnością jest bardzo marnie… jeśli już jest jakaś używka to w cenie nowej ceramicznej… ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Das

Dzwoniłem przed 2 tyg do SG z pytaniem czy sprzedadzą / zmienią bezel w PO z pomarańczowego na czarny ceramiczny. Odpowiedź brzmi - Nie, ponieważ są to zegarki o innej referencji i firma nie akceptuje takich wymian

Pozdr Ł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj w Tempusie w Łodzi, na pewno ma dostęp do części Omegi, może pomoże ;)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki sprzedaży zegarków spadają, to trzeba jakoś sobie radzić inaczej, Omega zaczyna sprzedawać okulary.http://timeandtidewatches.com/breaking-news-omega-launches-eyewear-collection-and-we-have-a-pair-with-pricing/

1969

"That's one small step for men, one giant leap for mankind”

 

2016

 

"This is an exciting step for OMEGA because it leads our brand into new areas of opportunity"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mnie rozbawił ten tekst pana "czifa egzekiutiv".

Ekscytacja byłaby na miejscu, gdyby wysyłali zegar na Marsa, a nie zrobili deal z producentem okularów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1969

"That's one small step for men, one giant leap for mankind”

 

2016

 

"This is an exciting step for OMEGA because it leads our brand into new areas of opportunity"

To wiadomo jakie okulary bedzie nosil nowy Bon;)

1969

"That's one small step for men, one giant leap for mankind”

 

2016

 

"This is an exciting step for OMEGA because it leads our brand into new areas of opportunity"

To wiadomo jakie okulary bedzie nosil nowy Bond;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze a' propos wyprawy na Marsa :)

Kiedy Omega rusza na podbój rynku okularów Tag Heuer właśnie ogłosił, że będzie oficjalnym partnerem w chińskiej misji na Marsa.

Ciekawe, czy to przypadek, czy celowy zbieg okoliczności. Chyba PR-owcy Omegi dali d...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.