Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

A tak jeszcze zapytam czy te pudełko jest do tej mojej omegi bo zostało mi parę groszy i zainwestowałbym w jakieś orginalne pudło a sam się już w tym gubię.http://www.chrono24.pl/omega/pudelko-new-original-watch-box-case--id4356523.htm.a jak nie to proszę o wskazówki jakie pudełko gdzie i za ile.U mnie musi być wszystko na git.Dzięki

To jest oryginalne pudło. Jakos od poczatku 2016 a moze i kapke wczesniej pojawily sie pudła drewniane. Koszt nowego drewnianego w serwisie to 200eur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został mi granatowy krokodyl od Aqua Terry , w sumie fajnie się zgrywa z granatowym sekundnikiem, jak wam się widzi razem z Hour Vision ? czy jednak klasyczny czarny wygląda lepiej

Moim zdaniem lepiej niż na czarnym - też bym tak nosił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze zapytam czy te pudełko jest do tej mojej omegi bo zostało mi parę groszy i zainwestowałbym w jakieś orginalne pudło a sam się już w tym gubię.http://www.chrono24.pl/omega/pudelko-new-original-watch-box-case--id4356523.htm.a jak nie to proszę o wskazówki jakie pudełko gdzie i za ile.U mnie musi być wszystko na git.Dzięki

Do starszych SMP i PO to jest właściwe, na Allegro są teraz nowe drewniane za ok. 900-1000zł - ładniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oryginalne pudło. Jakos od poczatku 2016 a moze i kapke wczesniej pojawily sie pudła drewniane. Koszt nowego drewnianego w serwisie to 200eur.

Z tego co pamietam to nowe pudła są od sierpnia 2015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szczerze jeżeli nie planujesz sprzedaży to bym się mocno zastanowił czy 1000 pln na pudełko to dobrze wydane pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został mi granatowy krokodyl od Aqua Terry , w sumie fajnie się zgrywa z granatowym sekundnikiem, jak wam się widzi razem z Hour Vision ? czy jednak klasyczny czarny wygląda lepiej ?

 

 

 

Mi się podoba i tak bym zostawił (przynajmniej na jakiś czas).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został mi granatowy krokodyl od Aqua Terry , w sumie fajnie się zgrywa z granatowym sekundnikiem, jak wam się widzi razem z Hour Vision ? czy jednak klasyczny czarny wygląda lepiej ?

 

A masz jakieś granatowe buty i pasek do spodni? Jeśli tak to jest szansa na ciekawy zestaw, jeżeli nie to pasek czarny bym założył.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nie planuję sprzedaży ,ale 1000zł za pudło to trochę drogo.

Z drugiej strony oryginalne czerwone pudełko od Omegi to fajny ozdobnik salonowej półki :)Przyciąga wzrok niczym magnes.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nie planuję sprzedaży ,ale 1000zł za pudło to trochę drogo.

Jak zegar ma być normalnie noszony to ja bym olał pudełko, zwłaszcza to droższe - żeby tylko leżało to szkoda kasy a wartość podniosłyby przede wszystkim oryginalne dokumenty - a tych zdaje się nie ma.

Noś i ciesz się :)

 

@esteta, jako ozdobnik to zdecydowanie bardziej to drewniane tylko drogawe trochę

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie bardziej przemawia i pasuje do Omegi kolor czerwony.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niech jest orginalne pudełko żeby to jakoś kupy się trzymało ale też nie musi być najdroższe .jak to mówią ,porządek musi być.Jednych by nie zraziło pudełko za 15zł byle gdzie zegarek trzymać a inni muszą mieć najdroższe a ja jestem tak pomiędzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj zegarek na nadgarstku i po problemie.

Niektórzy mają ich po kilka :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaki pasek polecilibyście do Speedy'ego Professionala? Zaczyna mi się trochę nudzić na bransolecie...

Myślałem o jakimś fajnym grubym, mięsistym brązie.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają ich po kilka :)

Pudełek?, wiem, tez mam kilka i tylko kurz zbierają :)- przydają się TYLKO podczas ewentualnej sprzedaży :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaki pasek polecilibyście do Speedy'ego Professionala? Zaczyna mi się trochę nudzić na bransolecie...

Myślałem o jakimś fajnym grubym, mięsistym brązie.

1a281ce9c39a649c6457bcf111f257bb.jpg

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełek?, wiem, tez mam kilka i tylko kurz zbierają :)- przydają się TYLKO podczas ewentualnej sprzedaży :)

Chodziło mi o zegarki :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Omega SMP jeden z najładniejszych diverów z datą, a za +/- 1000 zł można kupić drewniane pudełko na kilka zegarków  w takim stylu https://www.steinhartwatches.de/de/accessoires/zubehoer-11/holzboxen.html

To samo masz tu

http://steinhart-zegarki.pl/pl/c/PUDLA-NA-ZEGARKI/32

 

Ciekawe czy mogli by zrobić bez napisów na specjalne życzenie.

 

Dla mnie te nowe pudła omegi to straszne marnotrawstwo miejsca. szkoda, że nie wpadli na pomysł wymiennej wkładki. wtedy z typowego pudła wystawowo ekspozycyjnego zrobiło by nam się fajne pudło do przechowywania 2-3 zegarków

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodzi pewnie jednak o oryginał :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o zegarki :)

Wiem :)

Mnie osobiscie gdybym kupil zegarek bez oryginalnego pudełka szkoda by bylo pieniedzy na poszukiwania, i tak nie będzie "oryginalne"

Ale każdy ma wolną wolę.

 

P.S Ale jak obserwuje portale aukcyjne to "pudelkowy biznes' ma się dobrze :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulotny - właśnie coś takiego chodzi mi po głowie. Porządny, grubszy, brązowy pasek bez zbędnych udziwnień.

Zamawiałeś u któregoś ze strapmakerów czy to jakiś seryjny?


A co do pudełka - w przypadku jego braku nie lepiej dokupić oryginalne czerwone tzw. etui serwisowe? Można w nim trzymać zegarek, jest estetyczne, nie zajmuje miejsca w domu i bardzo przydaje się podczas wyjazdów, na które trzeba zabrać więcej niż jeden zegarek.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Koledze chodzi pewnie jednak o oryginał :)

Na pewno o oryginał. Koledze iceberg chodziło pewnie o to, że w tej cenie można kupić bardziej funkcjonalne. Ale wiadomo, że ono nam nie zastąpi oryginału przy odsprzedaży. Ja mam oryginały popakowane i zabezpieczone a zegarki właśnie trzymam w zbiorczym pudle na kilka zegarków. Szkoda, że pudełko Omegi mam schowane. Jest ono dość fajne i eleganckie i z powodzeniem mogło by robić za zbiorcze gdzieś na meblach lub półce. tylko problem w tym, że wkładka jest wklejona na stałe i jest to pudło z przeznaczeniem na jeden zegarek z założenia chociaż miejsca jest na 3

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Koledze iceberg chodziło pewnie o to, że w tej cenie można kupić bardziej funkcjonalne.

Owszem. Natomiast w tym konkretnym przypadku, a czytałem temat Mirka 1969 z zapytaniem o wiarygodność  sprzedawcy ( widzę, że teraz ma TagH na sprzedaż), pudełko to drugorzędna sprawa, skoro brak dokumentów, o czym zresztą wspomnieliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.