Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal nie wiem, czy dobrze Ciebie rozumiem. Mówiąc wprost - uważasz, że się wywyższam?

Zdecydowanje nie rozumiesz.

Zacząłeś od zbyt wysokiego 'C", stad wrazenia....tak sądzę.

Ewoluować trzeba ;)

  

Zbyt luksusowe zegarki na początek kolekcji.

To ogranicza i przesłania osąd ze są inni, równie dobrzy.

Monotonia, skupienie dookoła jednego producenta...itd.

Ja zrozumiałem to tak, że lepiej gonić króliczka małymi krokami, zaczynając od zegarków za 500 zł.

Bo rzeczywiście trudno znaleźć coś, co będzie cieszyć, jak wcześniej kupiło się kilka Roleksów.

To trochę tak, jakbyś kupił Porsche 911 turbo S, a potem szukał samochodu, który by Cię bardziej cieszył. Niby się da, ale kosztuje majątek...

Tomek 'po polsku' napisał.

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to znaczy, że bzdury piszesz :)

 

Pierwszy dowód - Tag Heuer Senna kupiony długo po Roleksach.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ten zegarek jest genialny, a możliwości co do bransy, pasków, nato są chyba największe ze znanych mi zegarków...

A to prawda akurat. Święta prawda.

Możliwości prawie nieograniczone.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to prawda akurat. Święta prawda.

Możliwości prawie nieograniczone.

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

No jedynie na gumie nie widziałem ;)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że się nie obrazi kolega @nicon, zapytaj Jego, ostatnio kupił Rolexa, dopytaj jak długo 'ewoluował' do tego zegarka, jaką drogę przeszedł, i co najważniejsze-jak bardzo cieszy go nowy nabytek...

No to znaczy, że bzdury piszesz :)

Pierwszy dowód - Tag Heuer Senna kupiony długo po Roleksach.

Bzdury to Ty piszesz.

Koniec rozmowy z mojej strony.

Przeczytaj raz jeszcze co napisałem.

Obkupiles sie Rolexami jak cyganski ksiazę i się dziwisz ze nic Ci się nie podoba.

Tomek ma rację, to mialem na mysli.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że Nicon przeszedł jakąś drogę? I czego dowodzi fakt, że mocno cieszy go nabycie Explorera?

 

Uważasz, że istnieje jakaś jedna, ściśle określona droga dochodzenia do określonych zegarków? Która pozwala czuć się lepszym pasjonatem?

 

Że jak się "obkupiłem"? Odbiło Tobie?!

 

I co to znaczy, że "nic mi się nie podoba"? To, że nie podobał mi się dotąd Moonwatch...na tym zegarku Świat ani pasja zegarkowa się nie kończy. Chyba, że uważasz inaczej.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wydaje ze nie koszt zegarka świadczy o jego atrakcyjności. Mialem różne -droższe, tańsze. CENA NIE JEST WYZNACZNIKIEM. Ja do pama dorastałem.... 5 lat. A nadal mi sie podobają g-schoki czy mido.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby szykuje się powtórka z zeszłorocznych świąt z działu rolexa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycisz się :)

Zapytałeś, odpowiedziałem, odpowiedzieli inni, a Ty nie zrozumiałeś, to kto ma problem? :);)

( resztą mało mnie obchodzi czemu Ci się Moon nie podoba, zaczął podobać) odpowiedziałem z grzeczności, przedstawiajac swoje zdanie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby szykuje się powtórka z zeszłorocznych świąt z działu rolexa? :)

W końcu święta idą! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyrandola czar.....:-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, Marek - dajcie spokój.

Piotrek, na początek byłeś trochę zbyt drażliwy, a na koniec Marek przesadziłeś z tym cygańskim księciem.

Remis moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

I czego dowodzi fakt, że mocno cieszy go nabycie Explorera? !

Sorry że się wetnę w rozmowę, ale IMHO najfajniejsze jest marzenie o zegarku, wybieranie, studiowanie, ocenianie ... słowem cała ta Gra Wstępna. A jak się kupi, to i owszem, nabytek cieszy ale jednocześnie czegoś brakuje. Aż do ... następnego razu (czytaj - nabytku) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycisz się :)

Zapytałeś, odpowiedziałem, odpowiedzieli inni, a Ty nie zrozumiałeś, to kto ma problem? :);)

( resztą mało mnie obchodzi czemu Ci się Moon nie podoba, zaczął podobać) odpowiedziałem z grzeczności, przedstawiajac swoje zdanie.

Ja Cię doskonale zrozumiałem, tzn. przypuszczałem ale odrzuciłem myśl, że po prostu tak Ciebie tyłek boli o kilka przeciętnie wykończonych zegarków jakimi są Roleksy. Odrzuciłem bo miałem wyższe mniemanie o Tobie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby szykuje się powtórka z zeszłorocznych świąt z działu rolexa? :)

W końcu święta idą! ;):D

Żyrandola czar.....:-))))

Pomylily wam się swieta, te z Judaszami są w grudniu :)

 

Piotrek, Marek - dajcie spokój.

Piotrek, na początek byłeś trochę zbyt drażliwy, a na koniec Marek przesadziłeś z tym cygańskim księciem.

Remis moim zdaniem.

Dokładnie. Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon jest fajny. Koniec-kropka.

 

post-31778-0-51375800-1491944662_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nie zgadzam z tezą że po Rolexie nic nie smakuje tak samo...ja tam dopiero niedawno dojrzałem do Orisa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko w tym temacie, Robert.

 

Piotrek, Marek - dajcie spokój.

Piotrek, na początek byłeś trochę zbyt drażliwy, a na koniec Marek przesadziłeś z tym cygańskim księciem.

Remis moim zdaniem.

Tomek, absolutnie nie było to drażliwe z mojej strony tylko liczyłem na rozwinięcie dyskusji o wpływie historii modelu zegarka na jego prestiż, postrzeganie, niezależnie od pozycji marki.

 

Ale jak widać się przeliczyłem. I jestem mega rozczarowany postawą kolegi Marka.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię doskonale zrozumiałem, tzn. przypuszczałem ale odrzuciłem myśl, że po prostu tak Ciebie tyłek boli o kilka przeciętnie wykończonych zegarków jakimi są Roleksy. Odrzuciłem bo miałem wyższe mniemanie o Tobie.

Nic mnie nie boli, pytales o Moona, odpowiedzialem,tyle, bez podtekstów.

A czym jestes rozczarowany?, o moonie wiesz pewnie wiecej niz ja..

Wiec bez przesady :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nie zgadzam z tezą że po Rolexie nic nie smakuje tak samo...ja tam dopiero niedawno dojrzałem do Orisa ;-)

 

 

To nie o mnie czasem piszesz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurzaj mnie Marek i nie próbuj wykręcić teraz kota ogonem. Farmazony piszesz jak porąbany.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie o mnie czasem piszesz? ;)

Fakt - ja mam starego Rolexa - więc zwracam honor - Ty jesteś "lepszym przypadkiem " ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zachwytów nad moonem nie rozumiem,ale akceptuję to,że ktoś zakochany jest w tym czy innym zegarku.Natomiast nie widzę tu powodu do spiny ponieważ wszyscy jedziemy na tym samym koniu,który zwie się pasja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wetnę w rozmowę, ale IMHO najfajniejsze jest marzenie o zegarku, wybieranie, studiowanie, ocenianie ... słowem cała ta Gra Wstępna. A jak się kupi, to i owszem, nabytek cieszy ale jednocześnie czegoś brakuje. Aż do ... następnego razu (czytaj - nabytku) :)

Dla jednego początkiem jest Certina a dla drugiego Rolex. Ten od Certiny marzy o Rolexie a ten od Rolexa marzy o.... o czymś sporo wyżej. Pamiętajcie że to co dla kogoś jest szczytem dla drugiego jest podstawa góry. Nie wolno nikogo potępiać za to że jako pierwszy zegarek kupuje rolexa albo kilka jak i nie można nie szanowac tych dla których Rolex to szczyt góry. To tak ode mnie tytułem podsumowania Marek vs Piotrek :) Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurzaj mnie Marek i nie próbuj wykręcić teraz kota ogonem. Farmazony piszesz jak porąbany.

Piotrek, raz dałem Ci się wyprowadzic w maliny, raz, zaprzestan swoich gier proszę.

Dziekuję.

I nie pytaj więcej co Ci sie podoba, zadecyduj sam, bo znow bedziesz miał pretensje do garbatego ze ma dzieci proste jak bedzie odmienne od Twojego.

Wszyscy tu potrafia czytac, i nie jedz na opini ze " Yoda to..' bo szybko Cię 'przejzą'.

 

P.S

Odpowiedzialem grzecznie na Twoje pytania, jak Ci nie pasują odpowiedzi innych to nie zadawaj ich wiecej.

I bez 'porabanych' poproszę'.

 

Edit

Mikolaj, Piotrek zadał pytanie, dałem odpowiedz, tyle, to nie moja wina ze ktos nie potrafi zadecydowac co mu się podoba i zadaje pytania, mnie wystarczy moja zona, koledzy na forum to nazbyt duzo :);)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.