Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajnie. Kiedyś widziałem zdjęcie moona na podobnym pasku. Jak pytałem to był to Bros 8771. Wyglądał świetnie - zaryzykowalbym stwierdzenie że lepiej niż Twój obecny wybór ;)

 

Z ciekawością obejrzę :) dzięki za radę...miałem kiedyś Brosa i wydawał mi się trochę  mało surowy, taki lekko sztuczny, ale zawsze można okiem rzucić...czuję że trzeba będzie sięgnąć głębiej do świnki i wyłożyć trochę grosza na czarnego krokodyla od kolegi Filipa, którego paski robią na mnie duuuuuże wrażenie.

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej przymiarce niebieskiego moonphase tak sie zakochałem w tym zegarku ze poszło dzisiaj zamówienie :)

Jedyny Moon na moją rękę. Ta konfiguracja Moonphase jest dodatkowo chyba najładniejsza. Gratulacje wyboru. Będę Ci skrycie zazdrościł Jak z wysokością? Nie przesadzili jak w PO chrono?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lezy o dziwo jak przyklejony, a PO chrono to straszny klocek na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zamówienia. Czułem że w końcu ją zamówisz. Nawet na moich lichym nadgarstku leży dobrze. Tarcza jest w nim przepiękna. Mało powiedziane że PO to straszny klocek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałem się poradzić specjalistów od Omegi co myślicie o takim modelu z lat 60tych?Warto kupić taki zegarek?Na co zwrócić uwagę i z jakimi problemami mogę się spotkać przy tym wieku zegarka?Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi .

 

http://allegro.pl/66-meski-zegarek-omega-seamaster-600-black-mat-i6851962540.html#thumb/6

 

http://allegro.pl/piekna-duza-meska-omega-seamaster-600-cal-601-i6869044571.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, gdyby były w oryginalnym stanie, to tak...

 

Jak masz nikłą wiedzę w temacie vintage, odpuść, hieny aukcyjne tylko czekają na takich.

I nie są to zegarki szwajcarskie, jeden wyprodukowany w Poznaniu, drugi w Katowicach.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło.Trochę kusił mnie taki zegarek ze względu na historię chociaż ta została pewnie zniszczona modyfikacjami.Wygląd tego modelu jest wciąż atrakcyjny ale pewnie nie jest to proste by kupić taki zegarek w ładnym stanie.

 

Dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj jak coś znajdziesz, podpowiemy.

( czarne tarcze to sygnał, rzadko takie bywały w oryginale (Omega)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odpuszczę bo tylko czarne mi się podobają a jak piszesz rzadko bywały :) Na pewno chce kupić coś w miarę nowego ale myślałem że może dodatkowo taki z lat 60tych mógłby zagościć.Zegarek do garnituru.

 

Na bazarku jest Omega aqua terra.Troszkę o niej myślałem ale jest to bardzo spokojny zegarek.Nie wiem czy mi się zbyt szybko nie znudzi i nie powinien to być jako drugi zegarek.Jako pierwszy do wszystkiego nie wiem czy łatwiej nie będzie mi kupić Tag Heuera.

 

Muszę jeszcze więcej zegarków Omega na żywo obejrzeć bo nie miałem niestety zbyt wielu okazji.W Łodzi wielkiego wyboru nie ma a trochę ciężko u mnie z czasem  by wybrać się do Warszawy na jakieś przymierzanie.W lipcu na pewno mi się uda ale nie wiem jeszcze kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Panowie chciałem się poradzić specjalistów od Omegi co myślicie o takim modelu z lat 60tych?Warto kupić taki zegarek?Na co zwrócić uwagę i z jakimi problemami mogę się spotkać przy tym wieku zegarka?Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi

Pomimo zapewnień sprzedawców ze te zegarki to "duża męska linia" są one jak na współczesne standardy mody po prostu małe. Możesz poczuć się rozczarowany po kupieniu. :blink:

Są tu lepsi ode mnie specjaliści, ale pozwolę sobie wydać opinię o tarczach. Są one po prostu jak dla mnie zbyt piękne, co moze świadczyć ze są nieoryginalne albo malowane. Poczekajmy na bardziej miarodajne osądy :huh:

Bazarek forumowy obejrzałeś ?

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo zapewnień sprzedawców ze te zegarki to "duża męska linia" są one jak na współczesne standardy mody po prostu małe. Możesz poczuć się rozczarowany po kupieniu. :blink:

Są tu lepsi ode mnie specjaliści, ale pozwolę sobie wydać opinię o tarczach. Są one po prostu jak dla mnie zbyt piękne, co moze świadczyć ze są nieoryginalne albo malowane. Poczekajmy na bardziej miarodajne osądy :huh:

Ale to już powiedziałem, nie trzeba czekać  ;), zegarki to produkcja Poznańsko Katowicka :P

A że malowane to widać "z daleka", ba sądzę że w pracowni w Oświęcimiu.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Ale to już powiedziałem, nie trzeba czekać  ;), zegarki to produkcja Poznańsko Katowicka :P

A że malowane to widać "z daleka", ba sądzę że w pracowni w Oświęcimiu.

Nie przewróciłem "strony" i parenascie minut pisałem i posty się nałożyły :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo zapewnień sprzedawców ze te zegarki to "duża męska linia" są one jak na współczesne standardy mody po prostu małe. Możesz poczuć się rozczarowany po kupieniu. :blink:

Są tu lepsi ode mnie specjaliści, ale pozwolę sobie wydać opinię o tarczach. Są one po prostu jak dla mnie zbyt piękne, co moze świadczyć ze są nieoryginalne albo malowane. Poczekajmy na bardziej miarodajne osądy :huh:

Bazarek forumowy obejrzałeś ?

 

Bazarek przeglądam.Tak jak mówiłem te z lat 60tych miały być jako drugi zegarek.Na pierwszy trochę bardziej patrzę za Tag Heuerem ale Omega jest w drugiej kolejności i też mi się podoba.W sumie t lepszym zegarkiem zainteresowałem się widząc Omege The Speedmaster Professional która mnie zachwyciła.Nie miałem jednak okazji jej zobaczyć na żywo stąd pewnie priorytet ma u mnie Tag.To się może za moment zmienić bo mam w planach wycieczkę do Wawy i obejrzenie kilku zegarków na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazarek przeglądam.Tak jak mówiłem te z lat 60tych miały być jako drugi zegarek.Na pierwszy trochę bardziej patrzę za Tag Heuerem ale Omega jest w drugiej kolejności i też mi się podoba.W sumie t lepszym zegarkiem zainteresowałem się widząc Omege The Speedmaster Professional która mnie zachwyciła.Nie miałem jednak okazji jej zobaczyć na żywo stąd pewnie priorytet ma u mnie Tag.To się może za moment zmienić bo mam w planach wycieczkę do Wawy i obejrzenie kilku zegarków na żywo.

No to się " zwraca" Omedze strategia pompowania prestiżu... Klient z Łodzi nie ma czasu na podróże po kraju więc kupuje Taga którego może przymierzyć w swoim niemałym przecież mieście. Pogratulować Omedze strategii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się " zwraca" Omedze strategia pompowania prestiżu... Klient z Łodzi nie ma czasu na podróże po kraju więc kupuje Taga którego może przymierzyć w swoim niemałym przecież mieście. Pogratulować Omedze strategii.

Dokładnie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nixon111 w Łodzi u jednego z kolegów jest do sprzedania Omega FOIS(jest na bazarku), bardzo ciekawy model, a sprzedawce mogę tylko polecić :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Omegami ciężko w Łodzi niestety.Tagów też nie wielu z tych które mi się podobają ale coś można zobaczyć.Tak czy inaczej pewnie przed jakimś zakupem przymierzę się wcześniej do Omegi.Podobają mi się także :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Klient z Łodzi nie ma czasu na podróże po kraju więc kupuje Taga którego może przymierzyć w swoim niemałym przecież mieście.

Są i dobre tego strony, Kolega odwiedzi stolicę, pooddycha wielkomiejskim blichtrem a może i znajdzie swojego Graala. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nixon111 w Łodzi u jednego z kolegów jest do sprzedania Omega FOIS(jest na bazarku), bardzo ciekawy model, a sprzedawce mogę tylko polecić :)

 

masz jakiś link bo albo przeoczyłem to ogłoszenie albo może ten model mi coś nie leżał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze w Warszawie są doskonale oznaczenie ulic. Kolega z Łodzi jak wysiądzie na Centralnym to z pewnością się nie pogubi.

3a37b589a2217b0a0f72a6e0f1430622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jest zły bo na takiego patrzyłem.Musiałbym do niego jednak dokupić bransoletę.Skóra może być ale jako drugi pasek.Trochę też się boje szkła hesalitowego.Musiałbym go zobaczyć na żywo chociaż chyba większe wrażenie na mnie zrobi szkło szafirowe z antyrefleksem.

 

O tej Omedze z Wawy pisałem wyżej.Myślałem o niej ale nie wiem czy nie jest to zbyt prosty model i nie znudzi mi się szybko.Też pewnie oględziny na żywo  coś więcej by mi powiedziały.

Dobrze, ze w Warszawie są doskonale oznaczenie ulic. Kolega z Łodzi jak wysiądzie na Centralnym to z pewnością się nie pogubi.

3a37b589a2217b0a0f72a6e0f1430622.jpg

 

W Warszawie mieszkałem dwa lata więc raczej nie musisz się martwić :)  Zresztą nie jeżdżę pociągiem bo interesujące mnie miejsca zazwyczaj są w różnych dzielnicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.