Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze raz, naucz się czytać Robert i nie manipuluj, bo ten post dotyczy tego:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/51546-klub-miłośników-zegarków-omega/page-724?p=2029107#entry2029107

I był napisany dwa dni wcześniej!!!!

Ale że co - Twoja opinia o rzetelności sprzedawcy ma termin ważności 2 dni?

Do niej się właśnie odniósł kolega kwestionując zgodność opisu ze stanem faktycznym ...ten sam recenzent, ten sam sprzedawca...ważnym elementem rzetelności jest opis towaru...jakie ma znaczenie że inny zegarek?

Po to jest forum żeby demaskować triki i podnosić standardy handlu i ...wypowiedzi

PS jak tam detektywie , połączyłeś już nick z Allegro z nazwą firmy?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manipulator robi z siebie wmanipulowanego. Mistrzostwo.

Szevo to nie to sam użytkownik co Wrzeciona Czasu, bo się już pogubiłem, wmanipulowaliście mnie.

 

@Macmac nie będzie pasować

Edytowane przez pkc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz, naucz się czytać Robert i nie manipuluj, bo ten post dotyczy tego:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/51546-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-omega/page-724?p=2029107&do=findComment&comment=2029107

I był napisany dwa dni wcześniej!!!!

No i co? dotyczył użytkownika @ szevo nie Wrzeciona Czasu, podaj dłoń @desmo bo obaj z czytaniem macie problem.

 

Możesz wejść na stronę wrzecionoczasu.pl i kliknąć na odnośnik/link allegro z ich strony? Proszę.

Jakiego użytkownika tam widzisz?

Edytowane przez kobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manipulator robi z siebie wmanipulowanego. Mistrzostwo.

Szevo to nie to sam użytkownik co Wrzeciona Czasu, bo się już pogubiłem, wmanipulowaliście mnie.

Ten sam, tylko mentor się nie zorientował ;-) Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master Yoda wypowiadał się odnośnie innego posta. Ty kobe zacytowałeś go w swoim i kręcisz aferę.

Co do wrzeciona czasu to mogę potwierdzić że sprzedawca jest solidny.

 

Ja pier..ole w każdym wątku jakieś afery nie ma co poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Witam z samego rana kolegów, spać nie mogłem ;), takie parcie miałem żeby się pochwalić i ładnie poprosić o przyjęcie do grona klubowiczów  :) Trzeba spełniać marzenia, bo czasu nie zostało zbyt wiele  ;)

Gratulacje Maćku:) Ładnie wszedł przed aparat ;)

 

Dokup regulowane zapięcie dedykowane do najnowszych PO lub 300 master. Naprawdę ułatwia życie w upały i nie trzeba montować zbędnych ogniw :)

Też o tym myślę, do 300m będzie pasować zapięcie od 300 master bo to wciąż 20mm szerokości. Poprzednia mniejsza PO (42) ma zapięcie 18mm, wiesz może jaka jest szerokość w tych obecnych PO (43.5) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to zapięcie można założyć do bransolety 300, ale nie skręcanej tylko na piny?

A tu akurat wiem, to powiem: nie, to jest do tych nowszych ze śrubkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że co - Twoja opinia o rzetelności sprzedawcy ma termin ważności 2 dni?

Do niej się właśnie odniósł kolega kwestionując zgodność opisu ze stanem faktycznym ...ten sam recenzent, ten sam sprzedawca...ważnym elementem rzetelności jest opis towaru...jakie ma znaczenie że inny zegarek?

Po to jest forum żeby demaskować triki i podnosić standardy handlu i ...wypowiedzi

PS jak tam detektywie , połączyłeś już nick z Allegro z nazwą firmy?

Nie.

Wypowiadałem się dwa razy, raz w sprawie oferty z allegro, użytkownika @szevo, drugi raz w sprawie oferty z chrono24 użytkownika "Wrzeciono Czasu".( moje wypowiedzi były trafne merytorycznie)

Użytkownika @szevo znam jako solidnego sprzedawcę i poradziłem kontakt telefoniczny, "wrzeciono Czasu" jest mi nieznanym sprzedawcą, widząc Jego ofertę na chrono24 napisałem że zegarek ( inny niż ten z allegro) jest po renowacji, nie wiedziałem że to ta sama osoba.

Wszystko pisałem w dobrej wierze, czego nie mogę powiedzieć o Tobie.

Wiedząc że to ten sam oferent, zamiast wyjaśnić zabawiłeś się moim kosztem.

Punkt dla Ciebie .

A o samych zegarkach nie napisałeś JEDNEGO słowa.

Według mnie zachowałeś się niegodnie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Wypowiadałem się dwa razy, raz w sprawie oferty z allegro, użytkownika @szevo, drugi raz w sprawie oferty z chrono24 użytkownika "Wrzeciono Czasu".

Użytkownika @szevo znam jako solidnego sprzedawcę i poradziłem kontakt telefoniczny, "wrzeciono Czasu" jest mi nieznanym sprzedawcą, widząc Jego ofertę na chrono24 napisałem że zegarek ( inny niż ten z allegro) jest po renowacji, nie wiedziałem że to ta sama osoba.

Wszystko pisałem w dobrej wierze, czego nie mogę powiedzieć o Tobie.

Wiedząc że to ten sam oferent, zamiast wyjaśnić zabawiłeś się moim kosztem.

Punkt dla Ciebie .

Według mnie zachowałeś się niegodnie.

Pozdrawiam.

Koledze Desmo nie chodziło raczej o zabawę kosztem kogokolwiek. To ja taki zielony a wiedziałem, że szevo26 to wrzecionoczasu. Chodzi właśnie o rzetelność opisów, które przy sprzedaży czegokolwiek przez internet są szczególnie ważne.

Zrozum, że nie miałem niczego złego na myśli. Miałem tylko wątpliwość, którą mi rozwialiście za co dziękuję.

OK kończmy, niech każdy sobie z tego wyciągnie jakieś wnioski dla siebie w końcu po to jest forum.

Pozdrawiam wszystkich, dziękuję za pomoc :)

Edytowane przez kobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Wypowiadałem się dwa razy, raz w sprawie oferty z allegro, użytkownika @szevo, drugi raz w sprawie oferty z chrono24 użytkownika "Wrzeciono Czasu".( moje wypowiedzi były trafne merytorycznie)

Użytkownika @szevo znam jako solidnego sprzedawcę i poradziłem kontakt telefoniczny, "wrzeciono Czasu" jest mi nieznanym sprzedawcą, widząc Jego ofertę na chrono24 napisałem że zegarek ( inny niż ten z allegro) jest po renowacji, nie wiedziałem że to ta sama osoba.

Wszystko pisałem w dobrej wierze, czego nie mogę powiedzieć o Tobie.

Wiedząc że to ten sam oferent, zamiast wyjaśnić zabawiłeś się moim kosztem.

Punkt dla Ciebie .

A o samych zegarkach nie napisałeś JEDNEGO słowa.

Według mnie zachowałeś się niegodnie.

Pozdrawiam.

Marek, moja interwencja dotyczyła formy w której udzielasz porad ( nawet jeśli trafnych merytorycznie ) , ale nie przyszło mi do głowy że wygłaszasz sprzeczne opinie o sprzedawcy nie wiedząc że to ta sama osoba. Sam oceń wartość takich rekomendacji...

Zareagowałem żartem dopiero gdy zarzucileś mi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i manipulowanie...sam oceń kto wytoczył cięższe działa...i czy miał powód

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc proponuję następnym razem wypowiadać tylko w sprawie zegarków, ułatwi to rozmowę i unikniemy niepotrzebnych swar.

I nie wygłaszam opinii na podstawie rozmowy telefonicznej, oceniłem zegarek jako oryginalny i zasugerowałem kontakt telefoniczny z oferentem-takie ułatwienie dla nabywcy :) (allegro}

Drugi zegarek oceniłem jako poddany renowacji [pokrętny opis) (chrono24).

Obie oceny były prawidłowe, a zareagowałeś wcześniej pisząc o jakiej wymyślonej "eskalacji foszka" ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc proponuję następnym razem wypowiadać tylko w sprawie zegarków, ułatwi to rozmowę i unikniemy niepotrzebnych swar.

.

Ale rozumiem że dotyczy to i mnie i Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiem że dotyczy to i mnie i Ciebie?

Oczywiście.

Innych też, konflikty eskalują jak wzajemnie miast się wspierać, dajemy się ponieść osobistym uprzedzeniom.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być kiedyś niebieski, ale trudno, jak to mówią żyj chwilą, po coś debet wymyślono   ;)  :D , chyba zostanie u mnie troszeczkę  :D ref. 212.30.41.61.01.001 

f79ede2530346b03.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być kiedyś niebieski, ale trudno, jak to mówią żyj chwilą, po coś debet wymyślono ;):D , chyba zostanie u mnie troszeczkę :D ref. 212.30.41.61.01.001

Gratuluję "rozmachu" w zakupach jak i samych nabytych egzemplarzy Oj, u mnie to by bez echa nie przeszło przy czujnym Strażniku Domowego Budżetu... A co do koloru - może faktycznie ta referencja "powinna" być niebieska, ale czarnej tez niczego nie brakuje Edytowane przez mkrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Macmac - gratuluje zakupu! Mam taki zegarek i jest po prostu świetny, pomimo tego, że to "kwarcok". Przez ponad 5 lat nie schodził mi z ręki, a teraz niechętnie musi się "dzielić" noszeniem z moim nowym-starym kwadratowym Zenkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję "rozmachu" w zakupach jak i samych nabytych egzemplarzy Oj, u mnie to by bez echa nie przeszło przy czujnym Strażniku Domowego Budżetu... A co do koloru - może faktycznie ta referencja "powinna" być niebieska, ale czarnej tez niczego nie brakuje

 

To nie rozmach tylko szaleństwo  :D , ciesz się, że nie znasz mojego strażnika  ;), zawsze można powiedzieć, że kupiłem żeby odsprzedać z zyskiem  :lol: czasami działa  :D , a potem liczysz na to, że i tak straci rachubę  :D

 

Moonwatch jednak bezkonkurencyjny :)

 

72674e1aa079c4f6.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fdb74782970b3e616d69ebd7bf8d1617.jpg

 

Wstyd pod ładnym zdjęciem ładnych zegarków dać brzydkie zdjęcie ładnych zegarków, ale też się pochwalę swoimi, a co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.5 mm grubsza wg miarki autora filmu to jeszcze do przeżycia (przynajmniej w przypadku PO). Bardziej ciekawi mnie jak ten wysuwany element komponuje się z ogniwami bransolety - i jakoś na żadnym filmie/zdjęciu tego nie pokazują. A czy znacie może jakąś ciekawą alternatywę (poza AD) nabycia takiego elementu w Krakowie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Proszę, poniżej masz zapięcie 117STZ001154 na PO takiej jak Twoja:

 

Full_Size_Render.jpg

 

w Krakowie możesz zamówić np. w Jubitomie w Bonarce za 460zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kolega ma Bonda orginalnego ale nie ma papierów po prostu zegarek był kupiony bez papierów i tu mamy pytanie czy można z salonu np.Krzyś w silesii bo tam najbliżej załatwić jakieś duplikaty czy coś w tym stylu.Na miejscu tego na pewno nie zrobią ale kolega jest skłonny nawet zegarek zostawić i zapłacić. Zegarek jest bez gwarancji i ma może ze 4 lata ale po numerach idzie do wszystkiego dojść. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie można załatwić.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, poniżej masz zapięcie 117STZ001154 na PO takiej jak Twoja:

 

w Krakowie możesz zamówić np. w Jubitomie w Bonarce za 460zł

Bardzo Ci dziękuję za zdjęcie i namiar z informacją o cenie. Miłe zaskoczenie, bo byłem przekonany, że to kosztuje minimum 800 zł.

W takim przypadku ogniwo nie ma sensu.

Edytowane przez mkrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.