Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Passero

Dziś 300M

 

 

Ojjj, kusisz Bartek, kusisz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj, kusisz Bartek, kusisz... ;)

:-D Zapraszam Bartek, moze bedzie w koncu okazja do wypicia kawy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Myślę i myślę…może w końcu coś wymyślę ;)  :)

Ps. A o kawie cały czas pamiętam, tylko zarobiony strasznie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i jak:) kupić Omegę z 20% rabatem u autoryzowanego sprzedawcy w Polsce? Wyczytałem że w Jubitomie teoretycznie można uzyskać 15% ale nie jest to takie proste. Być może nie mam daru do negocjacji...

Wczoraj byłem w Silesii u Krzysia na dzień dobry z 15 zrobił 13200 za bonda myślę że jeszcze coś by szło skubnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapięcie 117STZ001154

...

w Krakowie możesz zamówić np. w Jubitomie w Bonarce za 460zł

No i sprawa wcale nie taka prosta jak się może wydawać. Ciężko jest lekko wydać te 460 zł. Byłem dziś w Jubitomie, zostawiłem zaliczkę itd. Przed chwilą miła Pani dzwoniła z informacją, że w ich systemie nie ma potwierdzenia żeby część o tym numerze pasowała do mojej referencji PO. A pod tym numerem (lub podobnym, nie usłyszałem) mają standardową zapinkę bez regulacji. Czekam teraz na ostateczną opinię specjalisty, którego dziś nie było w sklepie, co da się w mojej sprawie zrobić. A tak się już nastawiłem na tą mikroregulację, że ciężko przełknę ogniwo

Wracając do pytania: Jak i gdzie wydrapać z 20%?

15% spokojnie, jak pisali przedmówcy - zawsze i wszędzie Na wyprzedażach w Kruk są często 25-30%, ale zwykle momentalnie znikają i są tam raczej starsze modele w ilości 1 sztuka na cały kraj. W promocji z bieżącego miesiąca dało się zakupić PO 45,5 za 15 tys. czy limitowanego, olimpijskiego Bonda za 12 tys. Coś im tam jeszcze pozostawało (jakieś PO GMT czy inne RIO Bondy) Edytowane przez mkrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej staram się kupować zegarki na zamówienie. Zafoliowane i nie macane. Co do Jubitomu to czasami widzi się dziwne egzemplarze u nich. Widziałem u nich 2 seamastery z odkreconymi deklami. Miały zerwaną plombę;kropka farby na deklu i na kopercie. Trzeba uważać. Sam u nich kiedyś zwracałem zegarek to powiedzieli mi że zostanie naprawiony i wypolerowany w serwisie i wróci na witrynę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w jubiltomie w Arkadii na dzień dobry -15 procent z okazji dnia Ojca

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

 Sam u nich kiedyś zwracałem zegarek to powiedzieli mi że zostanie naprawiony i wypolerowany w serwisie i wróci na witrynę...

 

a co,myslaleś ze go zutylizują i wpiszą jako strata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadliwy nowy zegarek powinni zwrócić do SGP.

Chciałbyś kupić taki zegarek albo nowe auto ktore "spadlo z lawety" i zostalo wyklepane i pomalowane?

 

Jestes fanem rzeczy drugiego sortu czy po prostu lubisz byc dymany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadliwy nowy zegarek powinni zwrócić do SGP.

Chciałbyś kupić taki zegarek albo nowe auto ktore "spadlo z lawety" i zostalo wyklepane i pomalowane?

 

Jestes fanem rzeczy drugiego sortu czy po prostu lubisz byc dymany?

nie bądź taki do przodu - bo właśnie tam wróci i tam zostanie wypolerowany i naprawiony czyli w SGP (PL),

nie trafi do fabryki!

 

przerażające jest to, że taki praktyki mają miejsce i to w zegarkach nie kosztujących tyle co bułki tylko krocie!

a jak to twój pierwszy zegarek, nie jesteś alfa, omega i kozak, jest to jedyny zegarek w twojej okolicy to jak rozpoznać, że takie rzeźnictwo nie miało na nim miejsca ?

 

bo chyba nie po tym, że jest zafoliowany ;)

 

jeszcze niedawno na tym forum i to odnośnie różnych marek, od Seiko, Glycine, Omega itd. ktoś pisał, że podejrzewa, że jego nowy zegarek może mieć drugie życie, to był posądzany o rozdwojenie jaźni, połowa forum sikała za śmiechu i kupowała popcorn czytając o tym i mając ubaw po pachy - bo zegarek naręczny to taka prawda objawiona, że z nim się przecież nic nie dzieje, dziać nie może, jest niezniszczalny i najlepiej jakby cały czas zyskiwał na wartości jak lokata

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym z salonów nieomal "poparzylem" nadgarstek zegarkiem ;)- mamy problem z oświetleniem uslyszalem, na moja sugestie ze trzeba zabrac zegarki z ekspozycji pani tylko sie uśmiechnęła. ..,mowa o Omedze.

 

Edit

Cena na metce to 23,000pln.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownik w Jubitomie (ten na Galerie Mokotów i Arkadie) strasznie zaprzeczał jak mu przewijałem co przeczytałem na forum o tym jak traktują zegarki w serwisie na Marynarskiej:) Że to nieprawda, że to pomówienia i potwarze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa wcale nie taka prosta jak się może wydawać. Ciężko jest lekko wydać te 460 zł. Byłem dziś w Jubitomie, zostawiłem zaliczkę itd. Przed chwilą miła Pani dzwoniła z informacją, że w ich systemie nie ma potwierdzenia żeby część o tym numerze pasowała do mojej referencji PO. A pod tym numerem (lub podobnym, nie usłyszałem) mają standardową zapinkę bez regulacji. Czekam teraz na ostateczną opinię specjalisty, którego dziś nie było w sklepie, co da się w mojej sprawie zrobić. A tak się już nastawiłem na tą mikroregulację, że ciężko przełknę ogniwo

15% spokojnie, jak pisali przedmówcy - zawsze i wszędzie Na wyprzedażach w Kruk są często 25-30%, ale zwykle momentalnie znikają i są tam raczej starsze modele w ilości 1 sztuka na cały kraj. W promocji z bieżącego miesiąca dało się zakupić PO 45,5 za 15 tys. czy limitowanego, olimpijskiego Bonda za 12 tys. Coś im tam jeszcze pozostawało (jakieś PO GMT czy inne RIO Bondy)

W ich systemie nie ma takiego potwierdzenia bo zapięcie nie jest dedykowane do PO tylko do 300 master i Speedmastera mark II - z tymi zegarkami dostajesz je fabrycznie.

 

117STZ001154 nieoficjalnie będzie pasowało PO 45,5 tak jak na zdjęciu które umieściłem wcześniej. Kupowałem u nich i też mnie uświadamiali, że zamawiam na własną odpowiedzialność i nie gwarantują kompatybilności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie wiedzą. Podobnie, jak Brytole z szefostwa Tesco nie wiedzą, że w PL sprzedają gorszy towar. ;):D

Mogą nie wiedzieć, np w Patek Philippe nie wiedzieli gdzie sie Antoni urodził :);)

( ale sie dowiedzieli z albumu wydanego w Londynie)

;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wiedzą

Wiedzą, na najwyższym piętrze muzeum w części historycznej są w gablotach sylwetki założycieli i są tam informacje o pochodzeniu i urodzeniu Antoniego Patka, co pół godziny jest też wyświetlany film o nim i o historii założenia  firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A link otwierales? :)

Bo ostatnio pokazywali nieprawdę :)

 

P. S Gratuluje wycieczki, jest na co popatrzeć.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.