Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

I ja dziś mam sporo radości, która dostarczył kurier ups

 

smpc_1_zpsokxgsfjh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Znajomy mi polecił kogoś z Monaco poprzez chrono24 i tak też kupiłem. Było trochę emocji czy nie rozpakowuję cegłówki ale wszystko jest w najlepszym porządku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dziś mam sporo radości, która dostarczył kurier ups

 

 

 

Ładna sztuka, przyłączam się do gratulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kolega ma Bonda orginalnego ale nie ma papierów po prostu zegarek był kupiony bez papierów i tu mamy pytanie czy można z salonu np.Krzyś w silesii bo tam najbliżej załatwić jakieś duplikaty czy coś w tym stylu.Na miejscu tego na pewno nie zrobią ale kolega jest skłonny nawet zegarek zostawić i zapłacić. Zegarek jest bez gwarancji i ma może ze 4 lata ale po numerach idzie do wszystkiego dojść. Dzięki

Pełen komplet papierów da radę załatwić. Procedura wygląda w ten sposób że oddajesz zegarek do serwisu omegi, następnie trafia do Szwajcarii. Tam jest sprawdzony czy oryginał. Koszt to 460 zł + ok 100 chf przesyłka w dwie strony. Czas oczekiwania to ok 4 tygodnie.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że to będzie pełen komplet papierów, a nie tylko certyfikat autentyczności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z samego rana kolegów, spać nie mogłem ;), takie parcie miałem żeby się pochwalić i ładnie poprosić o przyjęcie do grona klubowiczów  :) Trzeba spełniać marzenia, bo czasu nie zostało zbyt wiele  ;)

 

 

 

Słuszne podejście. Gratulacje i niech służy całe pokolenia!


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info o możliwości oddtworzenia kart zegarka w tym certyfikatu oryginalności dostałem mailowo z serwisu.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I hop już na ręce, bo godzinnej bitwie z bransoletą. Ktoś naprawdę się przykłada tam w Omedze do dokręcenie tych śrubek

 

smpc_2_zpsvc8ps61y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info o możliwości oddtworzenia kart zegarka w tym certyfikatu oryginalności dostałem mailowo z serwisu.

To bardzo cenne info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i jak:) kupić Omegę z 20% rabatem u autoryzowanego sprzedawcy w Polsce? Wyczytałem że w Jubitomie teoretycznie można uzyskać 15% ale nie jest to takie proste. Być może nie mam daru do negocjacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i jak:) kupić Omegę z 20% rabatem u autoryzowanego sprzedawcy w Polsce? Wyczytałem że w Jubitomie teoretycznie można uzyskać 15% ale nie jest to takie proste. Być może nie mam daru do negocjacji...

Nie wiem jak jest teraz, ale przy platnosci gotowka i powaznym zainteresowaniu te 15% mozna bylo wyciagnac po kilku minutach rozmowy, potem wchodzilo sie na nastepny level i reszte procentow negocjowalo sie z menadzerem :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Jubitomie 15% to i bez negocjacji można trafić czasem. Ostatnio chyba z okazji dnia matki tak było. Ale 20 u nich to chyba ciężko na omege.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o arkadii czy galerii mokotow?

To chyba galeria baltycka sie nazywa.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i jak:) kupić Omegę z 20% rabatem u autoryzowanego sprzedawcy w Polsce? Wyczytałem że w Jubitomie teoretycznie można uzyskać 15% ale nie jest to takie proste. Być może nie mam daru do negocjacji...

a mnie się udało 20% i zegarek niemacany prosto z fabryki, tydzień czekania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.