Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak próbować ściągać ze Stanów? 

Bartek79 mówisz, że 14 tys jest realne, ale gdzie? Szukać w sklepach? negocjować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne lepsze, niebieskie sa malo wyrazne, mdłe.

Mam niebieską falę i mdłości nie miewam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak próbować ściągać ze Stanów? 

Bartek79 mówisz, że 14 tys jest realne, ale gdzie? Szukać w sklepach? negocjować?

Tak, pisz do kolegi lemniadowy na allegro lub na forum do kolegi demollo. Ja mówię o wersji na hesalicie a jak teraz patrzę na referencję to Ty chyba masz na myśli szafir a on jest o 3k droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku jest za 3250€

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tylko, że na bazarku jest 311.30.42.30.01.005, a kolega pytał o 311.30.42.30.01.006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 3600 eur w Polsce znalazłem najtaniej Moonwatcha z szafirem.Tez mam ochotę kupić.Z chrono24 w Anglii są oferty za 3400eur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy koledzy widzieli, ale to raptem kilka minut, a całkiem pozytywnych: 


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem wcześniej, ciekawe.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f52ccd56337e86449c848331298d6e14.jpg

Tak się zastanawiam czy Moonwatch czy Tudor BB będzie lepszy do pary?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi mi o wersje z szafirem - ładny jest. Chociaż wersja na hesalicie ma swoje uroki i w sumie ciężki wybór jest. Tym bardziej, że wersja z hesalitem jest tańsza o kilka tysięcy. 

Zawsze te 3-4 tysiące można dołożyć do następnego  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat.Cena za Moonwatcha z hesalitem przekonuje ale szafir i brak rysek chyba jest wart dopłaty.Szkoda że nie można taniej go kupić.

Edytowane przez nixon111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy Moonwatch czy Tudor BB będzie lepszy do pary?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oba będą dobre, bo oba są kompletnie różnymi zegarkami od SMPc. Ja do kompletu miałem oba :)

Zawsze jeszcze możesz ten sprzedać mnie, a kupić Moona i BB :)

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ma dożywocie, no chyba, ze cena sprzedaży pozwoli kupić moona i BB

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat.Cena za Moonwatcha z hesalitem przekonuje ale szafir i brak rysek chyba jest wart dopłaty.Szkoda że nie można taniej go kupić.

 

Dla mnie kwestia rys na hesalicie to jakiś mit, może przy używaniu go codziennie jako jedynego zegarka jest to zauważalne, ale nie na zegarku noszonym na zmianę z kilkoma innymi. Mój ma półtora roku, może nie był intensywnie użytkowany, ale rysy są niezauważalne. Poza tym hesalit jest ładniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niewątpliwa zaleta.

Zgoda, choć ja jakoś nigdy nie miałem problemu z zewnętrznym AR, np. w SMPc.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kwestia rys na hesalicie to jakiś mit, może przy używaniu go codziennie jako jedynego zegarka jest to zauważalne, ale nie na zegarku noszonym na zmianę z kilkoma innymi. Mój ma półtora roku, może nie był intensywnie użytkowany, ale rysy są niezauważalne. Poza tym hesalit jest ładniejszy :)

 

 

Dokładnie. Ja swój noszę bardzo często, bo mam tylko kilka zegarków, i te rysy to nie jest problem. Faktycznie, prawie niezauważalne. A wersja z hesalitem jest dużo ładniejsza. Ten przeszklony dekiel w wersji z szafirem to trochę jak alufelgi do Defendera :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę dziś do Wawy i może kupię Moonwatcha. Może na szybko zrobimy głosowanie ile osób jest za szafirem a ile za hesalitem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Jadę dziś do Wawy i może kupię Moonwatcha. Może na szybko zrobimy głosowanie ile osób jest za szafirem a ile za hesalitem?

Komu kupujesz zegarek? Czy moze nie wiesz co chcesz i decydujesz sie wydac ponad 10K?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Jubitoma i zapytaj się, czy mają szfir i hesalit, to sobie przymierzysz i porównasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu kupujesz zegarek? Czy moze nie wiesz co chcesz i decydujesz sie wydac ponad 10K?

Sobie kupuje.Zdecydowany jestem na Moonwatcha tylko dylemat mam co do wersji.Z chęcią bym wydał mniej i kupił hesalit natomiast zegarek będzie używany często i obawiam się powstających rys .Przeszklony dekiel w sumie nie ma dla mnie wielkiej różnicy.Roznica w cenie między hesalitem a szafirem lekko ponad 2k.Pytanie czy jest sens te pieniądze dołożyć czy wziąć hesalit i mieć już jakis pieniądz na kolejny zegarek

Widziałem obie wersje i tak naprawdę nie odczuwam wielkiej różnicy między tymi szkłami. Bardziej chodzi mi o użytkowanie i to jak będzie zegarek wyglądał po kilku latach użytkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.