Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tbn

plastYk ;)

 

Ale fantastyk! Ostatnio odkurzyłem smpc, ale po tej fotce już brakuje mi spidiego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

To jest właśnie przewaga hesalitu.

 

Właśnie nie do końca rozumiem o czym tutaj piszecie. Miałem ostatnio i szafir kolegi i mój hesalit w ręce. Poza krawędzią nie dostrzegam szczególnej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie do końca rozumiem o czym tutaj piszecie. Miałem ostatnio i szafir kolegi i mój hesalit w ręce. Poza krawędzią nie dostrzegam szczególnej różnicy.

No właśnie... i przez taką "cyniczną znieczulicę" w zawodzie ( medycznym ) ;-) różni filmowi cwaniacy wciskają później suwerenowi kit...za jego kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica w kształcie szkiełka. Moim zdaniem hesalite dodaje, lub też pozostawia, jak kto woli, pierwotny charakter Speedmastera. Szafir bardzo praktyczny, ale upodabnia do innych. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No właśnie... i przez taką "cyniczną znieczulicę" w zawodzie ( medycznym ) ;-) różni filmowi cwaniacy wciskają później suwerenowi kit...za jego kasę

 

Możesz jaśniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie luźne nawiązanie do " Botoksu" ...wydawało mi się że jesteś z branży medycznej no i nie poznałeś się na uroku hesalitu...jaśniej już nie umiem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderzaj do Demollo z tego forum - ja polecam. I też z Łodzi sprzedawca.

 

to on prowadzi sprzedaż zegarków nowych> 

jestem na etapie poszukiwania zegarka - raczej używki bo budżet to 12-15 max. 

 

chciałbym coś z serii seamastera planet ocean, albo z serii bonda. 

gdzie mogę szukać takich zegarków chrono24 - tylko ten portal? 

 

kusi jeszcze iwc portuguese....ale te pieniądze:P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

To takie luźne nawiązanie do " Botoksu" ...wydawało mi się że jesteś z branży medycznej no i nie poznałeś się na uroku hesalitu...jaśniej już nie umiem ;-)

 

No jestem, tylko nie tnę :) Co do Botoksu nie oglądałem ale podobno syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem, tylko nie tnę :) Co do Botoksu nie oglądałem ale podobno syf.

Pewnie że syf ...jak zawsze u tego " reżysera" musi zalatywać najgorszym "tabloidem" ...żeby suweren wyskoczył z kasy...w podobny sposób przerysowana była moja opinia ( bo ja wolę hesalit) na temat Twojej opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tematem zegarkowym, bo widzę że " się myli" często w tematach  ;)

"Suweren" to podmiot sprawujący niezależną władzę zwierzchnią, bardziej pasuje "wasal" który jest osobą wolną (może chodzić do kina :P )oddająca się pod opiekę seniora w akcie komendacji.*

 

 

*w dobie feudalizmu był to cywilnoprawny akt oddania się wolnej osoby w osobisty stosunek poddańczy względem innej wolnej osoby.

 

 

 

A wracając do tematu, hesalit ma poza właściwościami fizycznymi i chemicznymi inny kształt, inaczej też prezentuje się tarcza w świetle dziennym, jak i sztucznym.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby polerka była zrobiona w RSC z lapping machine przez przeszkolonego pracownika to za kilka lat byś nie był w stanie odróżnić.

Zawsze przy usuwaniu rys jest zabierany materiał! Wiadomo ze zależy jakie rysy to polerowane jest wiecej lub mniej i uzyskanie odpowiednio ostrych krawędzi tez nie jest łatwe! Wiadomo ze w fabryce to robią ale po kolejnych ingerencjach jest coraz mniej kopert. ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o mechanizm 8500 Omegi. Jakie są objawy dokręcenia sprężyny naciągowej do końca za pomocą koronki? Czy jak w Eta 2824 wyczuwalne przeskakiwania, czy opór ?

Słychać wyraźne kliknięcia sprzęgiełka po pełnym nakręceniu.

Nie da się przekręcić sprężyny naciągu.

OMG  :blink:

Za tyle to kupisz nową na 8500

Edytowane przez Mizu80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tematem zegarkowym, bo widzę że " się myli" często w tematach  ;)

 

 A wracając do tematu, hesalit ma poza właściwościami fizycznymi i chemicznymi inny kształt, inaczej też prezentuje się tarcza w świetle dziennym, jak i sztucznym.[/size]

"Nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne ..." Jakby się elektorat poczuł jakby go zwali wasalem ...a tak myśli że ma władzę... i do kina też może iść.

A hesalit ( przynajmniej ostatnio ) w pakiecie daje też pełen dekiel - co ma znaczenie dla mniejszej grubości zegarka i jego lepszym układaniu na nadgarstku. Dla mnie ważny aspekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię tego Planeta ;)

 

20171003_PO_-_1.jpg

Edytowane przez bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię tego Planeta ;)

 

 

 

Jakby się znudził, daj znać ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.