Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z uprzejmą prośbą o potwierdzenie autentyczności tego zegarka. 

post-99903-0-28647700-1505417564_thumb.jpg

post-99903-0-37861000-1505418280_thumb.jpg

Edytowane przez Markewi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej oryginalny, ze zdjęć jakie załączyłeś nic innego nie wynika i nie można mieć zastrzeżeń, choć zdjęcia mogłyby być lepsze, Karty masz? 3 szt.?

Gratulacje i niech się nosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrokowałbym tego od razu po tych dwóch zdjęciach. Wygląda ok, ale złodzieje są teraz bardzo zdolni. Jakie źródło sprzedaży i skąd obawy o oryginalność? Gdybyś zrobił kilka dobrych zdjęć mechanizmu, koledzy biegli w temacie pomogą wstępnie.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokladnie tak jak pisze Janek, materiał jest zbyt ubogi by jednoznacznie wyrokować.

Poza dokładniejszymi zdjeciami z naciskiem na tarczę i mechanizm, istotną kwestią jest to gdzie kupiłeś, za ile i od kogo....

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jeszcze nie kupiony, pochodzi on z USA. Dokumenty zakupu oraz 2 karty są. Natomiast wątpliwość budzi karta gwarancyjna. (gwarancja jedynie w USA u sprzedawcy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie inaczej. W dodatku czeka na kuzyna do zabawy. Powinien zjawić się lada moment ;)

 

 

Gdzie wyławiasz takie perełki ?? tylko nie pisz że na

ebay-u

Zegarek jeszcze nie kupiony, pochodzi on z USA. Dokumenty zakupu oraz 2 karty są. Natomiast wątpliwość budzi karta gwarancyjna. (gwarancja jedynie w USA u sprzedawcy).

a to budzi z kolei najmniejsze podejrzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafio77 - Century jest z tutejszego bazarku, natomiast Seamastery kupione w różnych odstępach czasu na grupie (facebook) "Czasoholicy". Polecam też np. "Vintage Watches Boutique".

 

Teraz w Łodzi odbędą się dwa festiwale zegarków. Pewnie też będzie okazja by coś fajnego nabyć.

 

gallery_65341_3133_1232489.jpg

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rafio77 - Century jest z tutejszego bazarku, natomiast Seamastery kupione w różnych odstępach czasu na grupie (facebook) "Czasoholicy". Polecam też np. "Vintage Watches Boutique".

 

Teraz w Łodzi odbędą się dwa festiwale zegarków. Pewnie też będzie okazja by coś fajnego nabyć.

 Dzięki za info ,będę szukał :)

rafio77 - Century jest z tutejszego bazarku, natomiast Seamastery kupione w różnych odstępach czasu na grupie (facebook) "Czasoholicy". Polecam też np. "Vintage Watches Boutique".

 

Teraz w Łodzi odbędą się dwa festiwale zegarków. Pewnie też będzie okazja by coś fajnego nabyć.

 Dzięki za info ,będę szukał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrokowałbym tego od razu po tych dwóch zdjęciach. Wygląda ok, ale złodzieje są teraz bardzo zdolni. Jakie źródło sprzedaży i skąd obawy o oryginalność? Gdybyś zrobił kilka dobrych zdjęć mechanizmu, koledzy biegli w temacie pomogą wstępnie.

też dokładnie napisałem, że zdjęć jakie zostały załączone  "tak wynika", ale przydałyby się znacznie lepszej jakośći żeby być pewnym, dokładnie to miałem na myśli, zewnątrz wygląda jak oryginał łącznie z naklejką, grawerami etc ,

Zegarek jeszcze nie kupiony, pochodzi on z USA. Dokumenty zakupu oraz 2 karty są. Natomiast wątpliwość budzi karta gwarancyjna. (gwarancja jedynie w USA u sprzedawcy).

no w stanach jest inaczej, często widziałem kartę gwar wypisaną ręcznie, odbiegającą wyglądem od reszty, tylko takimi zdjęciami dysponujesz? ja bym faktycznie się postarał o lepszej jakości, ale z tego co zamieściłeś,  choć słabe wygląda dobrze, ale jak pisali koledzy, przy tej jakości gwarantować się nie da, choć, "zdaje się" być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wizualnie, jednak pewnie grubość koperty zabija...

Oj tam. Niecałe dwa centymetry, co to jest dla prawdziwego fana marki i miłośnika chronografów A zegarek w tym wydaniu jest w moim odczuciu zbyt kolorowy, choć akurat do dzisiejszego T-shirta by mi pasował idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lato, jako jeden z wielu zegarków, super.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były wersje z hesalitem i szkłem na deklu, więc pewnie Bartek ma taką właśnie wersję.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekiel jest oryginalny Omegi.

Lukasz, nie, to jest 3570.50. W nastepnym tygodniu wkęcę pełny dekiel ;-)

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były wersje z hesalitem i szkłem na deklu, więc pewnie Bartek ma taką właśnie wersję.

 

Abstrahując od tej pokazanej. Były takie wersje? Jeśli znasz, mógłbyś podesłać numer ref.?

 

Nie dla mnie jakby co :) Ja jestem fanatykiem :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekiel jest oryginalny Omegi.

Lukasz, nie, to jest 3570.50. W nastepnym tygodniu wkęcę pełny dekiel ;-)

Czyli dekiel jest od innej referencji. Lemania fajnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.