Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Jeśli nie tolerujesz rys to tylko szafir. Mam hesalit i moje odczucia po pierwszym zachwycie były takie: porysowana bransoleta, porysowana koperta, porysowany hesalit, a pod nim tarcza ze wskazówkami. Przy szafirze będziesz miał czyste szkło i

widok pod nim. Dodatkowym plusem jest lepiej zdobiony mechanizm i dekiel. Jako jedyny zegarek zdecydowanie szafir, do kolekcji ikon hesalit.

Co-Axial

Nurek w teatrze???... :blink:  Ale czasy panie nastaly...  ;)

Może wystawiali Trans-Atlantyk?

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Jeśli nie tolerujesz rys to tylko szafir. Mam hesalit i moje odczucia po pierwszym zachwycie były takie: porysowana bransoleta, porysowana koperta, porysowany hesalit, a pod nim tarcza ze wskazówkami. Przy szafirze będziesz miał czyste szkło i

widok pod nim. Dodatkowym plusem jest lepiej zdobiony mechanizm i dekiel. Jako jedyny zegarek zdecydowanie szafir, do kolekcji ikon hesalit.

Dobrze ujęte - jak do kolekcji to hesalit, a jak do nosze ia to szafir. Ja osobiscie wybral bym szafir, pomimo że nie podoba mi się mleczny ring...

Jeśli nie tolerujesz rys to tylko szafir. Mam hesalit i moje odczucia po pierwszym zachwycie były takie: porysowana bransoleta, porysowana koperta, porysowany hesalit, a pod nim tarcza ze wskazówkami. Przy szafirze będziesz miał czyste szkło i widok pod nim. Dodatkowym plusem jest lepiej zdobiony mechanizm i dekiel. Jako jedyny zegarek zdecydowanie szafir, do kolekcji ikon hesalit.

Lepiej bym tego nie ujął.Podpisuje się pod tą opinią hesalit vs szafir.Decyduj.

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Niektórzy twierdzą że na ten :)

Cytat z filmu „Stacja arktyczna Zebra” amerykański żołnierz mówi do Rosjanina: „pierwsi polecieliście w kosmos bo wasi niemieccy naukowcy byli szybsi od naszych niemieckich naukowców" :)

Hesalitpost-48316-0-81409100-1510684643_thumb.jpg

Pozdrawiam, Marek

Co to za pasek? Podeslij więcej zdjęć ;)

Pasek kupiłem od forumowego kolegi, który sprzedaje także na Alle..... Nick fangio. Polecam :-)d96feaf15609aace1a999457b548cb41.jpg666f49e2e51d76181e43e0a10784b730.jpg2e2588c56ca2bd3190391472dfc55b54.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Guest vitriol

Jak majtki na psie :D

:D no coś w ten deseń,

Bobwoj, to świetny zegarek, ale combo ze skórami rzadko mu wychodzą ;)

Pasek kupiłem od forumowego kolegi, który sprzedaje także na Alle..... Nick fangio. Polecam :-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Skóra do blink-blink ceramiki z SMP mi nie pasuje wcale a wcale, ale to Tobie się ma podobać a nie innym ;)

Ceramika vs hesalit.... rozważania wypływają dość często prawie tak często jak wyższość masła nad margaryną i na odwrót

Ja bardzo nie lubię rys wszelkiej maści, ale jak przymierzyłem na spokojnie Moona z szafirem kolegi to jednak ten mleczny ring mnie odrzucał.

Hesalit w Moonie prezentuje się o wiele lepiej i z tego względu wybrałbym właśnie plastik. Fakt, że przeszklony dekiel to fajna sprawa, ale jednak 95% czasu patrzymy na tarczę...

Od biedy możemy sobie dokupić dekiel przeszklony i pierścień mocujacy mechanizm (tak zrobił kolega Bartek79)

Rysy z hesalitu są bardzo łatwo usuwalne, więc nie jest to wielki problem .

ps. Przez pewien czas miałem Reduced i ryski jakoś mnie nie denerwowały.

Mariusz

Ceramika vs hesalit.... rozważania wypływają dość często prawie tak często jak wyższość masła nad margaryną i na odwrót

Ja bardzo nie lubię rys wszelkiej maści, ale jak przymierzyłem na spokojnie Moona z szafirem kolegi to jednak ten mleczny ring mnie odrzucał.

Hesalit w Moonie prezentuje się o wiele lepiej i z tego względu wybrałbym właśnie plastik. Fakt, że przeszklony dekiel to fajna sprawa, ale jednak 95% czasu patrzymy na tarczę...

Od biedy możemy sobie dokupić dekiel przeszklony i pierścień mocujacy mechanizm (tak zrobił kolega Bartek79)

Rysy z hesalitu są bardzo łatwo usuwalne, więc nie jest to wielki problem .

ps. Przez pewien czas miałem Reduced i ryski jakoś mnie nie denerwowały.

Ceramiczne szkło w Moonie? Amazing! ;P :D Takie ma prawo mieć Milky Ring ;)

Ciągle ten moon i moon. A 2254 nikt poza kolegą @szwed nie ma? :) U mnie na ten moment zdeklasował moonwatch i wskoczył na pierwsze miejsce w kategorii 'chciało by się mieć' :)

Mam pytanie do właścicieli Moonwatchów.Jak jest z dokładnością Waszych werków?Mój po zakupie śpieszył 1-2 sek. na dobę.Metodą prób i błędów odkładany koronką do dołu na noc wynik UWAGA 0,00.Jestem bardzo zadowolony :)

post-93096-0-04903100-1510748141_thumb.jpeg

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.