Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

W Electric tarcza ma moc, ale ten bezel jest strasznie wk***iający przy sztucznym oświetleniu. Mnie mikrorysy w niej dobijały.

mnie pasuje bo jest dzięki temu inny ale w razie czego jest prosty plan B

post-55792-0-57435900-1512925432_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a rano pewnie kupisz ;)

Prawie zgadles?! Dzięki koledze Wasylowi czekam na przesyłkę z Anglii. Ref. 176.0015. Cal. 1045. Wrzucę teraz jedyne zdjęcie jakie mam od byłego właściciela.

 

b64733f2129e57692acc5a8bab97b675.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Yoda, wczoraj zrobiłeś wejście smoka bo Ci się nie spodobało wrzucanie zdjęć a dzisiaj sam namawiasz do niemerytorycznych postów i "robienia instagrama"?

  

Pisalem o dyskusjach i prezentacjach pasków, cytowaniu zdjec itd.

 

Bo Master uczy się od najlepszych :)

Jak juz bedziesz tak madry jak ja głupi, to bedziesz mądry.

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazik, Golumiasty -> dzięki :)

Tez już spotkałem się z opiniami, że pierwszy serwis, to tak po 4-5 latach użytkowania w tym wypadku. Póki co, odpukać, mechanizm jest zdrowy i niezawodny.

Ryska jakaś tam jest, ale raczej na tyle małe to, że raczej ignoruję :). Musiałby przeżyć dużo większe turbulencje, żebym myślał o zdarciu zewnętrznego AR. Na razie jest fajnie:

k2c6dgd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to wystarczyłoby mi, gdyby ktoś do tego zegarka zajrzał, powymieniał to, co potrzebuje wymiany i przy okazji nie potraktował go, jako otwieracz do piwa. Będę wdzięczny za każdą opinię :)

Sugeruję jednak Swatch Group, zwłaszcza gdy mogą być potrzebne oryginalne części. Oddawałem tam 2 zegarki, było wszystko OK. Zanieś osobiście, dołącz opis jakiej usługi sobie życzysz z grzecznym zastrzeżeniem, że nie akceptujesz ewentualnych zadrapań, obić, niedokładności, itp. To zdecydowanie pomaga. A przy odbiorze dokładnie obejrzyj.

P.s.

A w ogóle Koledzy dobrze radzą, jeśli mechanizm jest OK, to poczekaj z serwisem co-axiala nawet do 7 lat.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka - pionowe pasy na tarczy to moja bajka. Gratulacje ;)

 

Gratulacje nienależne. ;) Fotka jest z netu. Ja tylko przedstawiłem zdjęcie zegarka, który uważam za jedną z ładniejszych Omeg - takie chyba było pytanie jakiś czas temu. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo gdzie idzie kupić ten pasek jasny z lewej


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale który?

Purystyczny, z hesalitem, białe wskazy (zwane plastikami) i asymetryczna koperta utrudniająca manewry koronką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale który?

Też mam już taką parkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Mialem moona i przez chwilę MKII z aktualnego wypustu. Dla mnie Mark zjada moona bez popitki. Aktualnie gdybym kupował zdecydowanie Mark. Jedyny minus, sposób ustawiania daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem moona i przez chwilę MKII z aktualnego wypustu. Dla mnie Mark zjada moona bez popitki. Aktualnie gdybym kupował zdecydowanie Mark. Jedyny minus, sposób ustawiania daty.

To kwestia też nadgarstka. Dla mnie delikatnie za wysoka jest Mark II. Ale to świetna reedycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

To prawda. Dla kogoś kto lubi delikatniejszą linię moon będzie rozsądniejszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybrać jedną Omegę to Grey Side of the Moond3a81898e261ab36f7b9a91386f41055.jpgfota z netu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Myślałem przez chwilę, że to Flagship :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. 39,5 mm to kawał eleganckiego Seamastera. Ktoś mierzył w tej Wenecji? A skojarzenie z Flagshipem to zwykła. .... złośliwość Kolegi ;-)

Mialem moona i przez chwilę MKII z aktualnego wypustu. Dla mnie Mark zjada moona bez popitki. Aktualnie gdybym kupował zdecydowanie Mark. Jedyny minus, sposób ustawiania daty.

Głównæ zaletą MKII jest mała popularność ale do proletariackiej elegancji Moona to mu sporo brakuje ;-) Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyna Omega?! To tylko ta

post-22413-0-04276500-1512944236_thumb.png

Zdjęcie niestety z sieci!

 

Oczywiście wolał bym pierwsza wersje ale wiadomo, ze jest praktycznie nie do zdobycia dla zwykłego zjadacza chleba! :P

 

Wszystkie omegi z cal.321 są najpiękniejsze i wcale nie chodzi mi o to, ze są drogie tylko maja to coś co teraz firma próbuje kopiować by się dobrze utrzymać na rynku!

 

Wydaje mi się, ze kiedyś zegarki były tworzone po to żeby były praktyczne a teraz tylko poto by zabłysnąć i pokazać swój status i ze ma sie trochę więcej kasy na wydanie! Smutne ale prawdziwe! :(

 

Ja mam pare ładnych omeg ale zdecydowanym faworytem jest Speede ma to coś co każdy oczekuje od zegarka, prostota, elegancja i ponadczasowy wygląd!

post-22413-0-04254700-1512944769_thumb.jpeg

post-22413-0-08314900-1512944484_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ucieleśnienie słowa "piękna".

Jeśli kiedyś będę potrzebował rasowego garniturowca, to jest nr 1.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kiedyś będę potrzebował rasowego garniturowca, to jest nr 1.

post-1617-0-46222700-1512949016.jpg


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu odpowiedzieć... również piękna. Choć symetria na tarczy i uroda wskazówek przemawia za młodszą.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Wydaje mi się, ze kiedyś zegarki były tworzone po to żeby były praktyczne a teraz tylko poto by zabłysnąć i pokazać swój status i ze ma sie trochę więcej kasy na wydanie! Smutne ale prawdziwe! :(

Ja mam pare ładnych omeg ale zdecydowanym faworytem jest Speede ma to coś co każdy oczekuje od zegarka, prostota, elegancja i ponadczasowy wygląd!

IMHO to właśnie kiedyś zegarek oprócz własności użytkowej był wyznacznikiem pozycji majątkowej. Podobnie jak wieczne pióro czy garnitur. Dzisiaj to oprócz elementu męskiej biżuterii jedynie gadżet.

A Twoje stadko Omeg zaiste piękne :)

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.