Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich Omegowo pozytywnie zakręconych kolegów.

6d4229ff5e6a1bf4a08dcd7924741318.jpg

Piękna kolekcja! Gratuluje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dobijaj go bo na to tez jest paragraf :D

Nie wolno się zatrzymać na drodze??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie z policji ale mam wkurwa na osoby robiące sobie selfi w trakcie jazdy na drodze

 

 

A może ma inteligentny samochód ;) Ale nie zmienia to faktu że też mnie takie coś....

 

 

Nie dobijaj go bo na to tez jest paragraf :D

 

Załamka...

 

Piątkowy poranek. Wczoraj odebrany nowy zegarek. Banan nie schodzący jeszcze z twarzy. Pusta droga, dwa pasy w każdą stronę, prędkość sporo poniżej dozwolonej. Wschodzące jeszcze słońce oświetlające tarczę innym kolorem światła, pod innym kątem, wydobywające z tarczy i wskazówek nowe barwy i odcienie. Wyciągam telefon, robię zdjęcie (nie selfie), jadę dalej. Po zatrzymaniu stwierdzam, że wrzucę na forum, może się spodoba, może nie, może wywoła ciekawą dyskusję. Przy czym jeśli spodziewałem się jakiegokolwiek odzewu, to na temat zalet / wad tarczy, wskazówek, koperty, paska, dyskusji nad wyższością bransolety nad kauczukiem, dobrymi czy złymi parametrami mechanizmu...

 

Tymczasem wśród niektórych musi, absolutnie musi odezwać się typowe niestety - przepraszam za wyrażenie - "polactwo" -> przyczepić się dla samego sportu, dla samej satysfakcji, nawet jeśli nie na temat.

 

Ludzie, wyluzujcie...

 

Wkrótce spodziewam się jeszcze czegoś z grackim "O" na tarczy, nie omieszkam wrzucić kolejnej fotki albo dwóch, a pewnie co najmniej jedna z nich będzie z perspektywy kierowcy :P, niezależnie od tego jak bardzo niektóre jednostki to wq*wia. Przypominam jednak, że to forum o zegarkach, tutaj konkretnie o omegach, nie o przepisach ruchu drogowego.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo w internecie jest teraz zawód hejter

A tarcza rzeczywiście zmieniła ładnie kolor, rozumiem, że jest oryginalnie biała ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tarcza rzeczywiście zmieniła ładnie kolor, rozumiem, że jest oryginalnie biała ?

 

Tarcza jest właśnie nie wiadomo jaka ;)

 

Oryginalnie ona jest srebrno-szara. Przy czym czasem srebrna, czasem szara, czasem biała, czasem daje efekt szlifu słonecznego, choć jest giloszowana poprzecznie (ale nie równomiernie). No i wskazówki oraz indeksy "niebieszczone" obróbką temperaturową też - czasem granatowe, czasem błękitne, czasem czarne.

 

Wszystko zależnie od tego czy światło słoneczne, jak słoneczne to inaczej o poranku, inaczej w dzień, inaczej wieczorem. W świetle sztucznym wygląda jeszcze inaczej.

 

Cały czas go obserwuję i nie mogę skupić się póki co na czynnościach dnia codziennego ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Cały czas go obserwuję i nie mogę skupić się póki co na czynnościach dnia codziennego ;)

To może nie wsiadaj już do samochodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest właśnie nie wiadomo jaka ;)

 

Oryginalnie ona jest srebrno-szara. Przy czym czasem srebrna, czasem szara, czasem biała, czasem daje efekt szlifu słonecznego, choć jest giloszowana poprzecznie (ale nie równomiernie). No i wskazówki oraz indeksy "niebieszczone" obróbką temperaturową też - czasem granatowe, czasem błękitne, czasem czarne.

 

Wszystko zależnie od tego czy światło słoneczne, jak słoneczne to inaczej o poranku, inaczej w dzień, inaczej wieczorem. W świetle sztucznym wygląda jeszcze inaczej.

 

Cały czas go obserwuję i nie mogę skupić się póki co na czynnościach dnia codziennego ;)

No to teraz zostaje cieszyć się zakupem i podziwiać jego rozmaitość

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka. Szału nie ma...a5b59abc601075963a614275122c8a61.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

I żółte złoto...d8b822c8612ef46ba574a43fb1588643.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już po przymiarce :)

Na + tarcza, bezel, bransa, indeksy mogłyby być niższe.

Na - rozmiar i to chyba w każdej płaszczyźnie. Zrobił się klocek niestety.

Koperta rozmiarami podobna do moonwatcha, ale odbiór jest zupełnie różny.222f8171940cd8a65c7ce46827302213.jpg301079f2c7b9064d4742c1fe26f6976d.jpgd321f5ce0111fc796c27d44694718386.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pozdrawiam wszystkich Omegowo pozytywnie zakręconych kolegów.

 

Gratuluję kolekcji. Coś pięknego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już po przymiarce :)

Na + tarcza, bezel, bransa, indeksy mogłyby być niższe.

Na - rozmiar i to chyba w każdej płaszczyźnie. Zrobił się klocek niestety.

Koperta rozmiarami podobna do moonwatcha, ale odbiór jest zupełnie różny.

Faktycznie bransoleta na duży plus. Wszystko czytelne i na miejscu. Rozmiar 42 jest także ok.Wg mnie szara tarcza jest najefektowniejsza, niestety tego modelu akurat nie było w salonie. Co do wysokości, jest mocno klockowaty i to psuje cały efekt.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załamka...

 

Piątkowy poranek. Wczoraj odebrany nowy zegarek. Banan nie schodzący jeszcze z twarzy. Pusta droga, dwa pasy w każdą stronę, prędkość sporo poniżej dozwolonej. Wschodzące jeszcze słońce oświetlające tarczę innym kolorem światła, pod innym kątem, wydobywające z tarczy i wskazówek nowe barwy i odcienie. Wyciągam telefon, robię zdjęcie (nie selfie), jadę dalej. Po zatrzymaniu stwierdzam, że wrzucę na forum, może się spodoba, może nie, może wywoła ciekawą dyskusję. Przy czym jeśli spodziewałem się jakiegokolwiek odzewu, to na temat zalet / wad tarczy, wskazówek, koperty, paska, dyskusji nad wyższością bransolety nad kauczukiem, dobrymi czy złymi parametrami mechanizmu...

 

Tymczasem wśród niektórych musi, absolutnie musi odezwać się typowe niestety - przepraszam za wyrażenie - "polactwo" -> przyczepić się dla samego sportu, dla samej satysfakcji, nawet jeśli nie na temat.

 

Ludzie, wyluzujcie...

 

Wkrótce spodziewam się jeszcze czegoś z grackim "O" na tarczy, nie omieszkam wrzucić kolejnej fotki albo dwóch, a pewnie co najmniej jedna z nich będzie z perspektywy kierowcy :P, niezależnie od tego jak bardzo niektóre jednostki to wq*wia. Przypominam jednak, że to forum o zegarkach, tutaj konkretnie o omegach, nie o przepisach ruchu drogowego.

Po prostu koledzy starają ci się delikatnie zwrócić uwagę ze robienie zdjęć podczas jazdy to głupota. Nie zależnie od sytuacji na drodze. Peace :) a zegarek fajny. pozdro Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny policjant na forum?

Jeśli to było do mnie to nie trzeba być policjantem żeby umieć zachować zdrowy rozsądek. Poza tym nie odpowiadałem na twoja wiadomość wiec nie rozumiem po co się wtrącasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to było do mnie to nie trzeba być policjantem żeby umieć zachować zdrowy rozsądek. Poza tym nie odpowiadałem na twoja wiadomość wiec nie rozumiem po co się wtrącasz.

Są tu zdaje się sami dorośli ludzie.Po kiego wuja zwracać uwagę na forum zegarkowym ludziom na sytuacje niezwiązane z zegarkami?

A od pouczania i zdrowego rozsądku to jest Mama :)

No chyba,że jakimś policjantem jesteś lub ze straży miejskiej to pewnie i użytek ze zdjęcia forumowego kolegi zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu zdaje się sami dorośli ludzie.Po kiego wuja zwracać uwagę na forum zegarkowym ludziom na sytuacje niezwiązane z zegarkami?

A od pouczania i zdrowego rozsądku to jest Mama :)

No chyba,że jakimś policjantem jesteś lub ze straży miejskiej to pewnie i użytek ze zdjęcia forumowego kolegi zrobisz.

Skoro są tu sami dorośli ludzie a wg ciebie od pouczania jest mama to ci bardzo serdecznie współczuje ze musisz jeszcze w tym wieku mamę o coś pytać :) no ale kto co lubi ;) peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę hyc policjantem żeby mieć wkurw na osoby które w trakcie jazdy samochodem robią sobie pseudo selfi zzegarkuem. Czysto jest Orawy czy lewy pas drogi s czy a to jest totalna nieodpowiedzialność i tyle.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jedzenie kanapki, palenie papierosa czy np rozmowy z pasażerem też tak na Ciebie działają? Bo wg mnie często rozpraszają bardziej. Gorąca kawa i dziura w drodze i nieszczęście gotowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy z aqua Terra to skończymy również specjalnie wyszedłem z samochodu

47034ccb280b0965ef4c2134e4937069.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad łapaniem ostrości na zegarku

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy z aqua Terra to skończymy również specjalnie wyszedłem z samochodu

 

Hihi ;) Zrobiłeś mi dzień ;)

 

Swoją drogą też zastanawiałem się na tą wersją, choć na kauczuku, ale jednak wygrał kontrast srebra z niebieskim. W każdym razie nowe AT moim skromnym zdaniem dużo bardziej wyraziste od poprzednich.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie bym pewnie lepiej złapał ostrość ;)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzenie kanapki, palenie papierosa czy np rozmowy z pasażerem też tak na Ciebie działają? Bo wg mnie często rozpraszają bardziej. Gorąca kawa i dziura w drodze i nieszczęście gotowe...

Wg ciebie a wg mnie nie. Ty masz swoje zdanie a ja zostanę przy swoim i nie życzę ci aby w momencie robienia swit foci ktoś kto nie powinien pojawił się na twojej drodze


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a pięknej kobiety nie wieźliście nigdy obok To dopiero rozprasza ????

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a pięknej kobiety nie wieźliście nigdy obok To dopiero rozprasza ????

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Masz rację, kiedyś o mało co nie wpakowałem się w zadek auta przede mną :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.